הבלוג של תכנית ההאצה - לאהבה

כמה אהבה זה מספיק אהבה

המרחק בין "לבד" - לזוגיות חדשה, הוא מרחק של 3 צעדים בלבד! רק 3 צעדים פשוטים, שילמדו אתכם את כל מה שאתם באמת צריכים בשביל שתוכלו למצוא מהר ובקלות אהבה וזוגיות!

עדכונים:

פוסטים: 2

החל מיוני 2012

איך זה יכול להיות, שזה הגיוני בעיניכם, או מתקבל על הדעת. לענות בכלל, לכל אלו ששואלים אתכם : “למה את/ה עוד רווק/ה?” איך זה יכול להיות שזה נורמלי, וחלק מהחיים ומהיום יום שלכם?

איך זה הגיוני, שכל מי שלידכם, קרוב או רחוק, חושב גם הוא, שזה טבעי לגמרי. ובעיניו זה לגיטימי, אם בא לו, לשאול ולפעמים גם לרמוז לכם, שמשהו כנראה, לא לגמרי בסדר אתכם אם אתם עדיין לבד.

איך זה שהוא מרשה לעצמו להגיד לכם, שאתם צריכים להתפשר, לוותר, להתגמש, להפסיק להיות ביקורתיים ומתנשאים?

והכי חשוב, איך זה יכול להיות שאחרי הכל, אתם הם אלה שמרגישים לא נוח, מהססים, רוצים שיבינו אתכם, עונים, ועוד מנסים למצוא הסברים מניחים את הדעת?

איך זה שאתם לא שומעים כל הזמן, את הדבר הכי אמיתי ונכון שקיים?

 

 


רוצה להרגיש, לראות עוד דרך, זווית חדשה בה המציאות באמת נראית?

להרגיש את מה שאתם כבר ממילא יודעים. כי אף אחד לא המציא, את הידע והגישה שאני מדברת עליה. היא תמיד הייתה. והיא עדיין חלק גם מהשיחה הפנימית שלך עם עצמך. זו שמתרחשת מידי פעם, כשאת קצת יותר מקשיבה ללב באמת. איך זה יכול להיות עבורך, לחיות בהיגיון אחר לגמרי ממה שעד היום:

את לא צריכה להתפשר לעולם! אהבה וזוגיות זה לא דבר שניתן להקל בו ראש. כי אהבה היא כוח חיים חזק. ואם קראת את התחלת המאמר, אולי אפילו יש מצב שתוכלי להאמין לי כאן. כן, אולי יש לך מה ללמוד, אבל זה לא קשור בשום דבר לפשרות!

 

את לא צריכה אף פעם לוותר על החלומות שלך, אפילו ולמרות שנורא קשה לך עכשיו. ואם את רוצה לראות כמה תקוות, רצונות וחלומות, ואיך זה נראה, לא רק אצלך, אצל רוב האנשים בעולם, יחד איתך. את יכולה לקבל כאן קצת השראה.

 

אני יודעת שזה מעייף ומתיש, להילחם כל יום מחדש על הרצון שיהיה לך טוב. להיות מאושרת ושמישהו יהיה לידך  קרוב, ילטף, יצחק ויהיה מאושר, רק כי הוא איתך עכשיו. זה נקרא הדדיות, הדבר הזה שאת רוצה, זה העשרה של החיים שלך, זה טוב, ואמיתי. וזה חלק מכל החיים. זה חוק טבעי, בסיסי.

 

תגידי את, או תגיד אתה, אתם מכירים הרבה אנשים שחיים עם מחסור, עם הד של כאב ומתמודדים עם לא מעט קשיים (עליות וירידות – שקשורות ברצון להרגיש חום, הדדיות, תשוקה, אכפתיות, דאגה ועוד…) ועדיין מצליחים לשמור על אמונה, על תקווה? ועל חיים מאוזנים וטובים?

 

אתם בכלל יודעים כמה כוח נדרש מכם ביום יום, בחיים הרגילים? אתם מכירים בתכונות האלה אצלכם? אתם מבינים שלא כולם הולכים בדרך הזו שלכם?

 

כי אם הייתם רוצים להתחתן וזהו, לכל אחד שקורא/ת כאן הייתה אפשרות כבר מזמן, לעשות את זה. להתפשר על אהבה אמיתית, לחיות אחרת ממה שרציתם. אבל אתם לא! ואתם בכלל לא מכירים בזה.

 

אם נעשה השוואה כמה פעמים אתם שומעים פרגון, תמיכה וקבלה שלכם, או חיזוק לבחירות שלכם. וכמה ביקורת? מה מקבל יותר משקל? מה יותר משמעותי בחיים שלך?

 

וכן זה קורה עכשיו, בדיוק עכשיו, כשאת לבד, כשאין, כשחסר, כשקשה ועצוב לך? ברגעים האלה, מה את שומעת יותר, פרגון או ביקורת? ואני שוב שואלת אותך: וזה עדיין נראה הגיוני בעינייך ?


 

מה הסיבה שאין מספיק פרגון והבנה לאלו שמחפשים אהבה?

הסיבה הכי גדולה לחוסר הפירגון, ולהיגיון ה”קצת” בעייתי הזה, נובעת בעיקר מחוסר ידע אמיתי, חכם ומחשבה הגיונית שונה, על המשמעות שיש בסיבה ובתכלית, של ה”לבד” הזה.

את/ה מרגישים כמיהה לאהבה וזוגיות טובה, בלי שום קשר לעבודה שלכם (כל מי שעובד, ולא משנה בכלל במה, רוצה אהבה וזוגיות טובה) תכלס, כל מה שאת באמת רוצה, זה פשוט. את רוצה נורא לאהוב ולהיות נאהבת, ועכשיו!

אהבה זה גם הדבר שהכי קל לך לעשות, תמיד היה. (להיות נאהב, או להתאהב עכשיו – זה לא כואב, לא קשה לך וגם לא דורש ממך שום מאמץ). אהבה היא סוג של כישרון טבעי, שתמיד היה ותמיד יהיה קיים בך.

ואין גם שום קשר בין האהבה והזוגיות שאת רוצה להרגיש ולחוות, ובין המקום בו את נמצאת היום. ואין קשר בין כמה טוב או כמה רע לך. וגם לא קשור הגיל שלך. אהבה זה רצון אמיתי וחזק, שלא באמת תלוי בשום דבר.

כשאין אהבה אמיתית וטובה – זה פשוט חסר לך. נקודה. ולפעמים זה באמת חסר ומכאיב כמו אוויר לנשימה, כמו מים. וזו גם בדיוק הסיבה לכך שאת מוכנה לוותר לפעמים על העקרונות שלך. רק כדי למלא קצת את המחסור המכאיב הזה. הבעיה היא לא אם זה נכון וטוב. הבעיה היא מה שאת חושבת על זה. כמה ואיך את שופטת ומבקרת את עצמך אחרי.

האם היית שופטת אדם שלא שתה ימים, ומצא מים? אמנם לא נקיים, וקצת עכורים, וכן, אולי יש מצב שיגרמו לו בהמשך לכמה בעיות, (ואולי לא!) אבל  ישמרו עליו ועל תחושת החיות, החיים?

אז נכון, אולי מחסור באהבה ובדידות לא יהרגו אותך באמת, אבל לפעמים אנחנו צריכים להרגיש בחיים, להרגיש חום ומגע, להתרגש, לחיות. מותר לך לטעות לפעמים, אם רק תתני לטעות להיות מה שהיא, אם לא תהפכי אותה להיות תאונה קטלנית. כי היום את לא באמת חשופה ומכירה ידע אמיתי ונכון. ידע כזה שיכול להקל על הכאבים הכי טוב. ובמקום זה את מאמינה, שזה נורמלי והגיוני לשמוע כמה “את לא…”

אני יודעת שלהמשיך להאמין שיש איפה שהוא בעולם, איש אחד, אדם אחר, ששייך ללב שלך, שיהיה חלק מהחיים שלך, זה קשה. קשה לעמוד מול חברה שלמה (ומול המשפחה שלך) ולומר שיש לך תקוות, שיש לך ציפיות, שכואב ועצוב לך. שיש לך רצון והוא באמת, באמת, באמת טוב.

 

 

אני יודעת שיש לך ידע, שאת לא חושבת שאת יודעת.  שיש לך כוחות, שאת לא באמת מעריכה, אלא, מקבלת אותם כאילו הם סתם משהו לא נראה בכלל. סתם חלק מהחיים, ואולי את חושבת שכולם ככה.

ואני יודעת שהעצב הזה, שלפעמים את חווה. שחוסר ההבנה שלך, את המצב הזה שנקלעת אליו, הוא רק דבר אחד – את לא מכירה ולא מאמינה שאת יודעת כבר, את הידע האמיתי, היותר חכם ורחב.

כי בדידות אמורה להיות רק שלב, “כלי”, שמוביל אותך קדימה, לאהבה אמיתית וטובה יותר ממה שעד היום הייתה לך. ככה זה. חוק כזה. עיקרון חיים.

אבל אני גם יודעת שאני לא יכולה להסביר לך את זה במאמר אחד. כי תחשבי, כמה “ידע” אחר, אספת כבר – כמה קונטרה ומחשבה אני צריכה להעיר בך, לתת לך לגלות בתוכך, כדי שתביני ותרגישי ותחשבי רק את הקצה, של ההיגיון החדש הזה. כדי שתגידי שאולי, רק אולי, יש משהו כאן… שיכול לשנות את העתיד שלך. כי כל עתיד מתחיל בהווה בו הוא נוצר. מתחיל היום, מתחיל עכשיו ממש.

אם החלטת היום, בהווה ללמוד מקצוע, זה חלק מהעתיד. אם החלטת שיש כאן משהו, עבורך ללמוד, היום בהווה – זה ישנה משהו מהמחר, מהגשמת המטרות שלך.

לדעת יותר על אהבה: “הוראות הפעלה”

ועוד מאמרים בדף שלנו בפייסבוק

 

עוד מהבלוג של תכנית ההאצה - לאהבה

Thumbnail

ההבדלים בין נשים לגברים – להמשיך לצאת לדייטים או להתחיל לאהוב נשים?

  יש לי חברה טובה, שיום אחד התקשרה אלי, והסבירה לי למה הכי שווה לאישה, לאהוב נשים. ולמה לדעתה ממש חבל, שהיא ואני אוהבות גברים, וש : "זה בזבוז זמן, ופשוט לא ילך בחיים". "את מכירה את זה שכל הזמן, צצות תיאוריות כאלה על איך ל...

תגובות

טופ 20 - בלוגים