הבלוג של אלי דניאל

גברים ואבות

עדכונים:

פוסטים: 23

החל מספטמבר 2011

בארגוני הגברים, קודם כל היינו רוצים לדעת אם מישהו החליף את ראש הממשלה, הוד מעלתו, ביבי, בהוד מעלתה הדס שטייף, ואם  הקבינט החדש נקרא עכשיו תא העיתונאיות? כל המדינה עברה לדום פן מישהו יפלוט משהו שאיננו פוליטיקלי קורקט ופוליטיקלי קורקט כנראה, היום, זה דקלום הגיגיה של משטרת המחשבות מבית היוצר של שטייף ושות׳.

המקרה של עמנואל רוזן מעניין דווקא מהזוויות של ארגוני הגברים והאבות בישראל.  משום מה, במשך שנים הצטייר עמנואל רוזן כאויב של גברים ואבות.  דווקא הוא מבין כל העיתונאים ממין זכר יצא מגדרו כדי לתקוף את מוסד האבהות, להכפיש גברים ולתקוף אותם בצורה שעוררה גועל.  דווקא הוא היה זה שקריין כתבות לטובת חד הוריות ונשים בגירושין בהן קרא לנשים לנתק את הילדים מהאבות, ולהשתמש בילדים כקלף מיקוח כדי להגדיל את המזונות.  זכורה כתבה אחת במיוחד בה הפר את כל הנורמות האתיות וראיין נשים סרבניות קשר, תוך שהוא מצדיק אותן לחלוטין, ואינו טורח לאזן כתבתו בדבריהם של הבעלים של אותן נשים, שנותקו מילדיהם.  מאז נרשם עמנואל רוזן כמי ששבוי בקסמי החונטה הפמיניסטית, ורובנו חשבנו שכנראה יש לו פמיניסטית חמומת מוח בבית ששולטת עליו ואומרת לו מה לעשות.

עמנואל רוזן בנה לו סיפור כיסוי, היה תומך מוצהר של פמיניזם רדיקלי

מסתבר שהדברים אחרים.  ממש כמו אותם חברי קונגרס שמרנים בארה”ב שהתנגחו עם הקהילה ההומוסקסואלית, נלחמו בזכויות גייז, וקראו לזה תועבה, ואחר כך פורצות חדשות שהם בעצמם הומואים.  נער הילווי שגילה שמי ששכר אותו הוא אויב ההומואים הכי גדול בסנאט, או מצלמות האבטחה שתפשו פוליטיקאי שמרן אנטי-גיי באקט מיני עם ילדון בשירותים הצבורים של נמל התעופה, כך בדיוק גם עמנואל רוזן ניסה להסתיר את מעשיו בחייו הציבוריים באמצעות פיתוח הילה של פמיניסט דגול עם רקורד של מתקפות תקשורתיות נגד תנועת האבות, יחד עם חברות פמיניסטיות מוצהרות (צופית גרנט למשל).

את החרמנים הבאים כדאי לחפש בין מי שסוגד לפמיניזם הרדיקלי

כעת משנתפס בקלקלתו, הגברים יכולים לשמוח לאידו, אבל אולי זה פשוט סימן שאת המטרידנים הגדולים, החרמנים והוומנייזרים צריך לחפש דווקא בין אלה שמתחככים עם הפמיניסטיות הגדולות, שהרי בטיפוח יחסי חיבוקים ונשיקות עם הפמיניסטיות הם בונים לעצמם סיפור כיסוי למעשי הזימה עם נשים צעירות, כאשר אין עדים, ואין ראיות?  אכן הפמיניסטיות אוהבות להיטפל ולצלוב את מי שפה ושם הביע איזו מחשבה שאיננה בדיוק פוליטיקלי קורקט, ולהעלות אותו על מוקד ציבורי, אבל כנראה שאת המטרידנים הבאים עליהם לחפש דווקא בין מי שסוגד להן, ומסתובב ביניהן.

איך משתלב רוזן בתיאוריית הדיכוי הפטריאכלי? הוא לא!

דווקא עמנואל רוזן שובר לפמיניסטיות את תיזת הפטריארכיה, שכאילו קיימת אחוות גברים סודית להדיר נשים ממוקדי כוח ולהשאירן חלשות ופגועות.  רוזן לא היה שייך לשום פטריארכיה.  להיפך, הוא היה חלק אינטגראלי מהסיסטרהוד, ויצא מגדרו כדי להצטייר יותר פמיניסט ממירב מיכאלי.  עכשיו מסתבר שדווקא הוא היה הטורפן במסכה שפוגע בנשים ומנצל אותן.  לפיכך כדאי אולי שכל פמיניסטית דגולה תבדוק היטב בין החברים ממין זכר שלה, שמא מבעד למסכה מסתתר עוד אחד כמו עמנואל רוזן.

ומה עם כל אותן נשים שפתחו רגליים כדי להתקדם בסולם?

ועכשיו בכמה מילים על הפרשה בפרספקטיבה חברתית.  כמו שיש גברים חרמנים שמנצלים תמימותן של נשים פגיעות, כך גם יש לא מעט נשים שביודעין פתחו רגליים לגברים ופיתו אותם כדי להתקדם בסולם העבודה או באקדמיה.  אי אפשר לומר שכל הנשים חלשות ומנוצלות.  על כל חלשה ומנוצלת יש גם כזאת שניצלה את מיניותה כדי להתקדם בחיים, וכן, זה כולל גם נשים המנצלות את מיניותן כדי ללכוד בעל עשיר שיפרנס אותן, גם אם הוא מכוער, זקן ודוחה.  יש הרבה מאוד כאלה.  קוראים להן גולדיגריות.  אז במקום לדרוש לבטל את חוק ההתיישנות על הטרדות מיניות, כדאי להכריז על שנת 2013 כשנת האאוטינג של כל המטרידנים והגולדיגריות.

אדרבא יואילו כל נשות ישראל אשר אי פעם הוטרדו מינית לפרסם את עדותן בעיתונות, לחשוף את כל המטרידנים שאי פעם הטרידו אישה, ולעמוד בתור בתחנת המשטרה הקרובה לביתן כדי להגיש תלונות נגד כל מי שידוע להם שאי פעם ניצל מרותו.  במקביל יואילו כל הגברים שאי פעם פותו על ידי אישה לשכב איתה תמורת קידום, או ציונים באוניברסיטה לחשוף את השמות של אותן נשים כדי שכולנו נדע מי הגיעה למעמדה בכוחות עצמה וכישרונה, ומי צמחה לצמרת בזכות יכולת הפיתוי המיני.

בואו ננקה את השטח – כל מי שיודע משהו על מישהו, שילשין!

במקביל אומרים לנו בשדולת הנשים שיש 200,000 נשים מוכות.  אם זה נכון, אז מדוע לא עושים שום דבר בעניין?  אדרבא יפתח קו חם מסוג חדש שיקרא לכל השכנים ששמעו אישה צורחת מכאבים בגלל התעללות לדווח על אותה אישה שהיא קורבן אלימות כדי לאלץ אותה לצאת ממעגל האלימות.   יואילו כל אלה שראו אישה עם פנס בעין, או חבורות על הגוף לדווח למשטרה על חשד לאלימות.  בואו יחדיו ננקה את השטח מאלימות בין זוגית, ניתן למשטרה לחקור את כל אותם 200,000 מקרים של נשים מוכות, כך שאת שנת 2014 נוכל לפתוח כאשר הטענות האלה יהיו לגמרי מאחורינו.

עוד מהבלוג של אלי דניאל

תצוגה מקדימה

מזונות הקטינים בישראל: לך תמכור כלייה

האומנם כספי המזונות צומחים על העצים בישראל? כנראה שבהכשרה של שופטי בית המשפט למשפחה מישהו לימד אותם שכסף צומח על העצים, ובגירושין הגבר פשוט צריך לצאת החוצה ולקטוף מלוא החופן...

ציד קרקפות גברים בלשכה לסיוע משפטי

סודות הסיוע המשפטי נחשפים:  כל מה שאישה צריכה לעשות על מנת לקבל שירותים משפטיים הוא להגיע למשרד הסיוע המשפטי ולטעון שיש לה "חשש לאלימות", סובייקטיבי לחלוטין, גם אם אין אחיזה במציאות.  על פי הנהלים, מדלגים על כל שלבי הסינון...

תגובות

טופ 20 - בלוגים

מתחברים לסלונה

הכתבות הנקראות ביותר

אסור לפספס

בחזרה למעלה