הבלוג של fastdiet

fastdiet

עדכונים:

פוסטים: 5

החל מנובמבר 2014

דיאטה לפני החתונה היא אחת המלחיצות ביותר בייחוד כאשר אנחנו עומדות בפני חודשים ספורים לפני האירוע הגדול. שמלת כלה מרשימה אינה מתבטאת אך ורק בעיצוב ובנראות הבגד עצמו אלה בקווי המתאר וגזרתה של הלובשת אותה. אנחנו רוצות להיראות חינניות, מעודנות ומרשימות כאשר אנחנו צועדות אל עבר החופה ולהימנע מבחירת שמלות “אין ברירה”. האם יש דרכים לרזות ולרדת במשקל באופן מהיר ובטוח מבלי לרעוב במשך שבועות ולגלות שירדנו בקושי חצי קילו?

האם הרעיון של דיאטה מהירה הינו נכון בכל הקשור לרגע לפני החתונה והאם יש דרך לעשות זאת מבלי לסבול כדי להיות יפה?

אל תרעיבי את עצמך!

הימנעי מהרעבה עצמית ודאגי להיות שבעה בכל דרך אפשרית. הדבר הגרוע ביותר לעשות לקראת החתונה הוא לנקוט בדיאטת הרעבה עצמית. גם אם החלטת לאכול כמה שפחות השתדלי לצרוך מזון עם כמה שיותר אנרגיות ומינראלים כמו ירקות, פירות ומזונות רוויים בנוזלים.

מרקים סמיכים, ממרחים מירקות או תבלינים טחונים המרוחים על פריכיות אורז או לחם קל יעזור להגיע אל האירוע בעלת מראה מצודד.

מדוע זה חשוב? כלות רבות מגיעות אל האירוע באפיסת כוחות. בעיקר בשל דיאטות מהירות שונות ומשונות, עד כדי מצבים ל סחרחורות ומצבים של עילפון. לכן, חשוב מאוד לשמור על כמות מספקת של מזונות בעלי אנרגיות וסיבים בתפריט של דיאטה מהירה.

כיצד משפיעה הדיאטה המהירה על מצבנו לאחר תקופת החתונה?

דיאטה מהירה, ממש כשם שהיא תרמה לנו לשינוי, ככה היא נעלמת. מרבית הכלות משמינות ועולות בחזרה במשקל במקרים של דיאטה מהירה, אבל האם זה נכון?

חשוב מאוד להתחיל דיאטה מהירה גם במצב נפשי נכון ולחשוב גם על הימים שאחרי האירוע. האם אני רוצה להיראות טוב רק בחתונה או גם עבור עצמי?

דיאטה מהירה המשולבת במזונות שאנחנו אוהבות לאכול תעזור לנו לשמור על המשקל ועל הגזרה עליה נקבל מחמאות רבות באירוע, גם זמן רב לאחר מכן. פרגני לעצמך פיצה או המבורגר בסוף השבוע. כך יהיה לך קל יותר להתמיד גם לקראת החתונה וגם אחריה…

דיאטת כרוב לפני החתונה – למה, מתי והאם בכלל?

דיאטת כרוב היא דיאטה שיש לגשת אליה בזהירות ובשיקול דעת, בעיקר כאשר מועד החתונה קרוב ברמה של כמה חודשים ספורים. הקפידי לשתות כמויות גדולות של מים ולא לבצע דיאטה זו באופן רצוף של יותר משבועיים. למשל, במידה והחתונה תתקיים בעוד שלושה חודשים, בצעי דיאטה זו פעם בחודש ובאופן מבוקר. הקפידי על שתייה מספקת וכמות גדולה של ירקות, בעיקר ירקות ירוקים העשירים בסיבים תזונתיים ונוזלים – דיאטה זו, היא בין הדיאטות המהירות שהוכחו כמוצלחות ביותר והבריאותיות ביותר.

דיאטת כרוב

עוד מהבלוג של fastdiet

כיצד לבנות תפריט דיאטה לנוער

ימוי הגוף בקרב בני הנוער, הוא אחד הנושאים החשובים ביותר, ואף ניתן לומר, החשוב ביותר. הדרך בה הנער רואה את עצמו והדרך בה רואה אותו החברה, משפיעה מאוד על הביטחון והמודעות העצמית. כל אלה, מביאים את הנער לחשוב ואף לפצוח...

תצוגה מקדימה

סוגיי דיאטות

כאשר מדברים על דיאטות ישנם סוגים רבים של דיאטות חלקן יותר בריאות וחלקן פחות, בגלל זה רצוי מאד לבדוק איזו דיאטה מתאימה לכם לפניי שנכנסים אליה. כאשר מחפשים דיאטה מהירה צריך לעשות אותה נכון מפניי שלא תרצו כמובן לפגוע...

תגובות

פורסם לפני 4 years

כל מה שרציתם לדעת על ירידה במשקל

ירידה במשקל מעסיקה רבים מאתנו וניתן להעז ולומר, את כולנו, גם האדם הרזה ביותר חושב לעיתים על ירידה או עלייה במשקל, וכך למעשה, הדיאטות השונות והמשונות ממלאות את חיינו באופן תדיר ונותנות הצדקה וחופש פעולה מיידי לכל מפתחי...

תגובות

פורסם לפני 5 years

תגובות

טופ 20 - בלוגים

מתחברים לסלונה

הכתבות הנקראות ביותר

אסור לפספס

בחזרה למעלה