הבלוג של לובה שמוקלר

fashion tails

עדכונים:

פוסטים: 63

החל מינואר 2012

לפני שבועות מספר הוזמנתי להשקה של הסניף החדש של רונית רפאל באשדוד. מודה ומתוודה שחשבתי, כמו שבוודאי גם אתן חושבות, שסניף כזה מתרכז אך ורק באומנות האנטי אייג’ינג, ולכן הופתעתי לגלות שבמקום יוענקו גם טיפולי פנים ושירותי פדיקור ומניקור, בנוסף לתפריט הקבוע.

בתור אשדודית גאה (לפחות בתיאוריה), אני יכולה להעיד שעל אף שיש אינספור קוסמטיקאיות ומניקוריסטיות באשדוד, רשתות גדולות ונעימות שמעניקות טיפולי טיפוח לא היה ניתן למצוא כאן עד היום, וחבל. אחת הסיבות העיקריות שבגללן אני מעדיפה לטפל בעצמי אך ורק בבית ונמנעת מביקורים אצל קוסמטיקאיות  זה כי פשוט לא כיף לי, כי אם כבר התעללויות, אז אני בקטע של מזוכיזם טהור ולא צריכה גם את עזרתכן, תודה!

אז הפעם הגישה היא שונה, ורואים שנעשה ניסיון למתג את כל ענף הקוסמטיקה בצורה אחרת באשדוד. קודם כל, רונית רפאל בחרה לפתוח את הסניף המקומי שלה ב- K tower, שאלה מגדלים חדשים ומפוארים למדי הממוקמים בלבה של אשדוד, אה- לה מיני תל אביב.

שנית, השלוחה האשדודית מאוד מטופחת ומוקפדת, וזו אווירה שנעים להיכנס אליה כשבאים עם השאיפה לצאת משם גם כן מטופחות ומוקפדות. בעניין של העיצוב והבחירה במיקום, הם ללא ספק מקבלים ממני חמישה כוכבים בלי למצמץ.

במהלך האירוע למדתי שלרונית רפאל יש שישה סניפים נוספים בארץ: בתל אביב, ירושלים, חיפה, רעננה, כרמיאל ונצרת. אז למעשה אשדוד היא השלוחה הדרומית הראשונה של הרשת, ואולי  לא האחרונה. מסתבר גם שרפאל הרחיבה את הפעילות שלה לחו”ל, הסניפים שלה ברוסיה ובשוויץ מצליחים מאוד ולאחרונה היא גם יצרה קשר עם רשת המלונות ארבע עונות במטרה לנהל את מרכזי הספא במלונות באירופה. לגמרי מפרגנת.

אחרי ההשקה הוזמנו לטיפול פנים ‘אוקסי- סטאר’, לצורך התנסות בתפריט הטיפולים. מאוד חששתי מהטיפול הזה, ופחדתי להפוך את עצמי לשפן נסיונות מטעמו של מותג שידוע בעיקר באנטי אייג’ינג. מה לי ולאנטי אייג’ינג בכלל?

אז התחלתי לעיין בחומרים שקיבלנו בהשקה וראיתי שאת הטיפול לא ניתן להגדיר כאנטי אייג’ינג מובהק, וזה בהחלט לא טיפול פולשני, אלא טיפול יופי שאמור להחדיר לחות לעור, כך שזה כבר הרגיע אותי. הטוויסט? הטיפול מבוסס על תמצית כמהין שאמורה להפחית כתמי פיגמנטציה ופגמים נוספים בעור. כתוב גם שהתרכובת שבה נעשה שימוש במהלך הטיפול, ה- LEC40, נמצאת בתהליכי רישום כפטנט בלעדי של רונית רפאל.

המילה פטנט לכשעצמה קצת הבהילה אותי, מה גם שזכרתי היטב את טיפול הפנים האחרון שקיבלתי שבועיים לפני החתונה, שממנו יצאתי אדומה ובעיקר מאוד כועסת, ומאז נשבעתי שאני לא מתקרבת יותר לשום קוסמטיקאית. בסופו של דבר הבנתי שההבטחה הזו לא כל כך ריאלית ולא תזיק לי חוויה מתקנת.

טיפול האוקסי-סטאר

לפני קבלת הטיפול מקבלים שאלון שצריך למלא את פרטיו, אמורים לפרט שם לגבי רגישויות, תרופות או מחלות ידועות. התרשמתי שהטיפול היה מאוד סטרילי, שזו נקודה חשובה מאוד כשמדובר בעור הפנים. המטפלת שלי, מילנה, הייתה מאוד אדיבה והסבירה לי על כל שלב ושלב בתהליך הטיפול.


בשלב הראשון קיבלתי עיסוי קרקפת, שזו הנקודה הרגישה ביותר שלי בכל הגוף. בכל פעם שמתעסקים לי בשיער או בקרקפת זה מטמטם אותי, כך שאתם מבינים שכבר התחלנו ברגל ימין. משם המשכנו לפילינג עדין, טיפה מעקצץ, לצורך הסרת תאים מתים.

החלק הבא היה הפחות חביב עליי, בעיקר כי הוא נעשה בעונה הלא מתאימה, והוא כולל שימוש בחמצן ובאמפולת ה-LEC40. אני מתארת לעצמי שבקיץ השלב הזה בטיפול הוא בגדר תענוג צרוף אבל גם בחורף הוא לא נוראי כל כך, רק טיפה קריר מדי. על השלב הזה חוזרים פעמיים והוא נמשך כשתי דקות בסך הכל, כך שזה לא נורא.

לאחר מכן נעשה עיסוי פנים במטרה להזרים לשם דם, ובסיום העיסוי הונחה עליי מסיכה בעלת רכיב ויטמין C, ומעליה רפידת גזה ומסיכת אטימה נוספת כדי ללכוד בפנים את האמפולה ולאפשר לרכיבים לחלחל טוב יותר לעור. בסך הכל הטיפול נמשך כשעה.

מילנה הדגישה שמטרת הטיפול היא ליהנות, כך שלא תצאו מכאן סובלות או בוכות. מבחינתי זו הייתה בריחה מאוד נחמדה מהמציאות ובאמת זה היה נחוץ לי. מיד כשהסתיים הטיפול חזרתי להתעסק בדרמות הרגילות שלי אבל היה נחמד להתנתק מהכל ולו לשעה.

מילנה אבחנה את העור שלי בצורה נכונה, אמרה שכרגע הוא נוטה ליבש, שהוא רגיש, דק ואפילו קצת שקוף. שאלתי אותה מי קהל היעד של הטיפול הזה, והיא אמרה שהוא מתאים גם לנשים בעלות עור בוגר יותר, נשים הסובלות מפיגמנטציה ולנשים אשר עור הפנים שלהן הפך ליבש בגלל שגרת טיפוח לא נכונה. היא גם אמרה שבנוסף לטיפול האוקסי-סטאר, שאותו אני קיבלתי, אפשר לקבל סוגים נוספים של טיפולים אשר נעשה בהם שימוש ברכיבים משתנים, בהתאם לסוג העור, כך שלמעשה אפשר להתאים את הטיפול לכולן.

התוצאות

אז עכשיו נדבר על הת’כלס, מה חשבתי לגבי הטיפול? קודם כל, אציין שמטרת הטיפול, על פי החומרים שקיבלתי, היא להפחית באופן דרמטי את מראה הפיגמנטציה ופגמי עור אחרים, ליצור מראה אחיד לעור, להשיג עור חלק ונעים למגע וליצור גוון עור אחיד.

האם הוא עמד בציפיות? במבט ראשוני שמתי לב שהעור שלי נראה הרבה יותר מלוחח והוא באמת היה נראה קורן, כפי שהובטח. היה לו את הברק היפה הזה שבדרך כלל אני משיגה באמצעות שימוש במייקאפים בעלי גימור חי- רק בנטורל.

הובטח גם שהעור יראה עבה יותר ואני מודה שאת השינוי הזה לא הרגשתי. העור שלי עדיין נראה דק ושקוף, ועדיין חסרה לו האחידות הזו שמאוד הייתי מעוניינת בה, אבל כנראה שזה לא ריאלי כשמדובר בעור שהוא למעשה בלתי נראה. יום למחרת העור עדיין הרגיש נעים למגע ונראה באופן כללי טוב, אבל שינויים דרמטיים בסיום טיפול אחד לא נראו כאן.

לגבי שאר ההבטחות- אמנם הימים שלי כבת טיפשעשרה ששרפה את עצמה לדעת בחופי אשדוד הותירו בי מעט סימנים, בעיקר בדמותם של נמשים, לא הייתי אומרת שיש לי פיגמנטציה של ממש או פגמים בעור, ולכן אני לא יכולה להעיד האם הטיפול אפקטיבי במובן הזה או לא.

הטיפול גם אמור למצק את העור ולהפחית את סימני הגיל, וגם בהקשר הזה לא אוכל להעיד, מנפלאות גיל 24. מבחינתי מטרת הטיפול הייתה בעיקר הוספת לחות לעור היבש שלי ופינוק גדול. אני חושבת שאני בתור קהל יעד גבולית מאוד, ולכן אם אתן לא סובלת מבעיות מיוחדות או מעור בוגר אלא רק צריכה טיפול לחות, סביר להניח שתוכלו למצוא חלופות זולות יותר.

ועכשיו לחלק הכואב- טיפול האוקסי סטאר עולה 1490 ש”ח. מאחר ואני בחנתי את תועלות הטיפול בעיקר בתור טיפול יופי ולחות, אני חושבת שבנסיבות רגילות, אילו הטיפול לא היה ניתן לי כהתנסות, הייתי מוכנה לשלם עבורו כשליש מהמחיר שמבקשים.

אילו הייתי סובלת מפיגמנטציה שהייתה מפריעה, לי סביר להניח שהייתי מוכנה להוציא סכום גבוה יותר עבור הטיפול, אבל בהחלט לא את הסכום המלא שדורשים. ברור לי שהטיפול יקר בגלל שעושים בו שימוש ברכיבים שמוגדרים כנדירים ויוקרתיים  ושמדובר בפטנט של רונית רפאל, אבל מאחר והרכיבים האלה פחות רלוונטיים בשלב זה של חיי, אין לי סיבה להוציא סכומים כאלה על טיפולי יופי.

צילום דני אופלינגר

למי כן הייתי ממליצה את הטיפול? לנשים מעל גיל 35, שזה הגיל שבו העור מתחיל לאבד מכמות החמצן שבו, יש להן את היכולת הכלכלית ואת הרצון לפנק את עצמן בטיפול שהוא באמת נעים וכייפי. לגבי הפיגמנטציה- זה תלוי מאוד בעוצמתה ולכן הייתי ממליצה להתייעץ עם בנות הסניף ובמקביל לבחון שיטות נוספות לטיפול בבעיה.

בשורה התחתונה- התרשמתי מאוד לטובה מהסניף החדש באשדוד. הטיפול שקיבלתי היה ברמה גבוהה למרות שכרגע לדעתי אני לא קהל היעד שלו. עם השנים, כשאצטרך להתאים את הטיפולים לעור בהתאם לגיל שלי, סביר להניח שאקח את רונית רפאל בתור אופציה, אבל כרגע זה עוד רחוק ממני.

כמה פרטים טכניים לגבי הסניף-
הסניף נמצא במגדלי K tower  רח’ שדרות ירושלים 18 / פינת רח’ הרצל קומה 6, אשדוד
מס’ טלפון  להזמנות-08-6210991

עוד מהבלוג של לובה שמוקלר

תצוגה מקדימה

אתר קניות חדש (לי)

תכירו את Romwe- מדובר באתר קניות אסייאתי, שאמור לתקן את השם הרע שנוצר לסין בכל הנוגע לאופנה (בתחומים אחרים המצב כנראה אבוד) ולהוכיח שניתן לקבל סחורה איכותית ושירות לקוחות מעולה גם באתרים שמקורם בסין....

תגובות

פורסם לפני 7 years
תצוגה מקדימה

הסיילים החמים

אירועים מיוחדים מכירה ביתית לרגל חג הפסח, תיערך הפעם ביבנה: במסגרת האירוע ניתן יהיה לרכוש מתנות לבית של אמנית הקרמיקה שיר פור, וכן פריטי לבוש ואקססוריז של המעצבים המשתתפים במכירה: IGOR, Honey B, Frau Blau ועוד. במקום יינתן ייעוץ...

תגובות

פורסם לפני 7 years
תצוגה מקדימה

הסיילים החמים

אירועים מיוחדים שוק יד שניה יערך בסופ"ש הקרוב למען מטרה טובה: עמותת '...

תגובות

פורסם לפני 7 years

תגובות

טופ 20 - בלוגים

מתחברים לסלונה

הכתבות הנקראות ביותר

אסור לפספס

בחזרה למעלה