הבלוג של fambdsm

מחשבות על שליטה

אני שפחה ויש לי אדון אם את סקרנית ורוצה לדעת יותר על עולם השליטה- תשלחי לי מייל [email protected]

עדכונים:

פוסטים: 17

עוקבים: 2

החל ממרץ 2014

הקשר עם האדון הראשון שלי גרם לי להתכנס בעצמי ולהתפלל שאף אחד לא יגלה אף פעם. רע היה המוטיב המרכזי בקשר ההוא, ואני התביישתי/

הקשר עם האדון הנוכחי שלי שונה בתכלית. זו לא אוטופיה, גם כאן יש רגעים קשים- ההתמודדות שלי, ההתמודדות שלו. לפעמים יכולת ההכלה שלנו עומדת למבחן. אבל כאן זה טבעי, כי זה קשר של צמיחה ולכן יש את כאבי הגדילה.

ההבדל הוא שעכשיו יש לי רגעים שאני כל כך מאושרת שאני רוצה לצעוק את זה. לפעמים פשוט בא לי לספר לחברה שלי על זה שהאדון שלי התקשר קודם וגרם לי להרגיש הכי מדהים בעולם. לפעמים זה כמעט נפלט לי שהייתי אתמול בסשן והיה מדהים.

אבל ברגע האחרון אני עוצרת את זה וחוזרת לקרקע. אני יודעת שאנשים לא מבינים מה זה אומר יחסי שליטה, ואני גם יודעת למה הם לא מבינים. כי גם אני הייתי בצד השני שלא מבין, אפילו נגעלתי מזה, למה לעזאזל שמישהי תרצה שיצליפו בה? למה לעזאזל שמישהי תרצה להיות כפופה לגחמות של אדם אחר בכל רגע נתון ביממה?

אבל היום אני מבינה עד כמה העולם הזה שונה מהצורה שבה הוא בא לידי ביטוי בתקשורת. זו מראה מעוותת לגמרי שמציגה את העולם הזה בתור משהו אפל, סוטה, חולני, דפוק ומסוכן. אז יש את הסוטים, החולים, המסוכנים והדפוקים שהיה צריך לאשפז. בעיניי אלה אנשים שרק מנצלים את העולם הזה כדי לתת ביטוי למופרעות שלהם. אני אתן דוגמא מכיוון אחר, שהיא קצת קיצונית- יש היום פדופילים שמשתמשים באינטרנט כדי לפגוע בילדים קטנים. האינטרנט לא יצר את הפדופיליה אבל הוא משמש כלי לאותם אנשים חולים. בעיניי זה אותו הדבר עם עולם השליטה- העולם הזה לא יצר את אותם מופרעים, אלא הוא משמש להם כלי.

אני יודעת שבעיניי חלקכם כולנו חולים וסוטים ומופרעים. אבל אני לא רואה את זה ככה. לכל אחד מאיתנו יש דברים שהוא אוהבים בסקס, אני פשוט נותנת ביטוי ליצרים האלה. במקרה שלי היצרים האלה יותר מורכבים ומשלבים כל מיני דברים נוספים, מעבר לסקס נטו.

קודם כל, זה שאני נותנת ביטוי לדברים האלה- זה גורם לי להרגיש טוב, זה גורם לי להרגיש חזקה ומאושרת יותר. יחסי שליטה לא אמורים לגרום למישהי להרגיש רע ולהרגיש כמו סמרטוט.

חוץ מזה, יחסי שליטה זה לא רק סקס. קיבלתי תגובה לאחד הפוסטים הקודמים שמתארת את זה מאוד יפה- אדון הוא גם מנטור ומדריך, והתפקיד העיקרי שלו הוא לשמור ולייעץ.

במקרה שלי, האדון שלי גורם לי להרגיש שאני הבחורה הכי חשובה, הכי חזקה, הכי חכמה והכי מדהימה בעולם. יש בזה עוצמות שפשוט אי אפשר לתאר.. בגלל זה מגיע הרצון שלי לספר ולשתף, כי זה משהו טוב וחיובי שאני עוברת.

אני בטוחה שיש כאלה שקוראים אותי וזה פשוט לא מסתדר להם בראש- איך זה שאני מרגישה טוב להיות שפחה. אבל עובדה, זה קורה. וחשוב לי להדגיש- אני לא עושה את זה בגלל שאני חסרת ביטחון, להיפך. אני בחורה עצמאית ואינטיליגנטית. אני בוחרת לתת את השליטה בי לאדון שלי, לאותו אדם ספציפי שאני סומכת עליו. ואני נותנת לו לשלוט בי כדי שיהיה טוב לשנינו. כי שנינו נהנים מזה. אני יודעת שיש אנשים שמנצלים את המקום הזה כדי להשפיל את השפחה, כדי לגרום לה להרגיש שהיא דפוקה ורעה ולא ראויה. בעיניי אדם כזה הוא לא אדון, הוא אדם חסר ביטחון שמנצל את השליטה כדי להרגיש טוב יותר עם עצמו.

[בתשובה לשאלה בכותרת- כמובן שאני לא מספרת. בגלל זה אני כותבת את הבלוג או מדברת עם אנשים בפורום שליטה. כי אני יודעת שהרבה אנשים בסביבה שלי פשוט לא יבינו את זה ואני לא רוצה להעכיר את היחסים]

עוד מהבלוג של fambdsm

"תשתקי כלבה מטומטמת"

"מה את טיפשה? את רוצה שאני אעניש אותך?" "למה את מבקשת ממני, אם את יודעת שלא מגיע לך?" "בקצב הזה את לא תקבלי סשן. את פשוט לא ראויה לי" ועוד כהנה וכהנה משפטים זועמים, ובכל פעם כזו לא הצלחתי להבין איך שיחה לבבית הדרדרה למשהו כל...

תגובות

פורסם לפני 5 years

להיות שפחה

יש כל מיני דרכים להסתכל על זה, בעיניי להיות שפחה זו מהות, זה חלק בלתי נפרד ממני. חלק שגיליתי בעצמי רק בחודשים האחרונים... להיות שפחה זה לא רק לעמוד על ארבע, זה לא רק לקבל הצלפות בתחת, זה לא רק לקבל פקודות מהאדון שלי. להיות...

תגובות

פורסם לפני 5 years

לאהוב את הכאב

כל החיים מלמדים אותנו שכאב זה רע. זו הדרך של הגוף לאותת לנו שמשהו לא בסדר, ואז אנחנו צריכים למהר ולהפסיק את הכאב הזה. פתאום מגיע מאסטר שמלמד אותי שכאב זה טוב, זה מענג. המאסטר שלי מלמד אותי לא לברוח כשהוא מצליף בי, מרתק אותי...

תגובות

פורסם לפני 5 years

תגובות

טופ 20 - בלוגים

מתחברים לסלונה

הכתבות הנקראות ביותר

אסור לפספס

בחזרה למעלה