הבלוג של אמא מצפה

Expecting Mommy

האמת, כל האמת ורק האמת על הריון, לידה, הורות וכל מה שמסביב

עדכונים:

פוסטים: 24

החל מיולי 2012

שיחת סלון בניצוחם של 2BMOMMY ונוטרילון – על אמהות, מיתוסים, מזון לתינוקות ומה שביניהם.

11/09/2012

בשבוע שעבר הוזמנתי ל”שיחת סלון” לאמהות בלוגריות, בניצוחם של 2BMOMMY ו“נוטרילון”, מבית “טבע” – על אמהות, מיתוסים, מזון לתינוקות ומה שביניהם. ללא ספק היה מדובר באירוע מתוקתק מא’ עד ת’, נראה היה שפשוט חשבו על הכל: החל מהאווירה האינטימית והפסטורלית וארוחת הערב המושקעת בבית הקפה המתוק מיסטיק רוז בנמל תל אביב, דרך המתנות המפנקות לאמהות ולאמהות לעתיד, עובר בתמונות מקצועיות של מרב רביץ מושל מ- belly-book וכלה בהרצאות המעניינות של רינת קינן, מנהלת מותג “נוטרילון” בארץ וחלי גורסוי בעלת הבלוג 2BMOMMY.

אווירה אינטימית ופסטורלית

הידעתם? רוב האמהות כיום מקבלות את המוצרים (ביניהם גם תחליפי חלב האם) שמחולקים בבתי היולדות ואיתם בד”כ נשארות. נכון, אני מודה, אני מאוד אוהבת מתנות (לא מכירה מישהו שלא אוהב), אבל בהחלט מאמינה שתמיד כדאי להשאיר את הראש פתוח ולדעת שקיימות אפשרויות נוספות. אומנם עבורי באופן אישי, בתחילת חודש שישי להריון, קצת מוקדם לחשוב על תחליפי חלב לתינוקות, בכל זאת אני עוד לא מניקה (שלא לדבר על כך שאפילו עוד לא ילדתי). אבל לטובת האמהות מביניכן, כמה עובדות על המוצר – להעשרת הידע הכללי וכדי לדעת שיש אפשרויות נוספות:

* “נוטרילון” הוא תחליף החלב המדורג כיום במקום הראשון באירופה.

* מאות מיליוני תינוקות גדלים על המוצר כבר למעלה מ-100 שנה, ב- 140 מדינות בעולם.

* מוצרי “נוטרילון” נבדקים ב-7 מעבדות שונות בארץ.

* מוצרי “נוטרילון” מכילים את כל המרכיבים הדרושים להתפתחות תקינה של התינוק והוכחו מחקרית כתורמים למערכת החיסון של התינוק.

* מוצרי “נוטרילון” מקלים על גזים (מעידות אמהות מרוצות שכבר ניסו).

שולחן ערוך

כמו שאמרתי, אני אישית אמנם קצת רחוקה מהנושא, אבל בהחלט שמחה על כך שנפלה בחלקי ההזדמנות לשמוע מבעוד מועד על מוצרים נוספים בשוק ולדעת שיש חלופות ראויות לצ’ופצ’יקית שלי. ולכשיגיע היום – אדאג לעדכן איך זה עבד עבורנו.

ולקינוח (כי כולם אוהבים מתנות) – שובר הנחה (להדפסה) לקניית מוצרי “נוטרילון”. אשמח כמובן לשמוע על ההתנסות האישית שלכם לאחר מכן.

עוד מהבלוג של אמא מצפה

כשאת אומרת "נה" למה את מתכוונת?

דמיינו לעצמכם את הסיטואציה הבאה: השעה 2 בלילה והתינוק לא מפסיק לקטר. נתתם לאכול, החלפתם חיתול, הוא עשה גרעפס ואתם כבר למעלה משעה מקפצים על כדור הפיזיו כשהוא מונח עליכם בתנוחת ה"נמר על עץ". נשמע מוכר? אם אתם כמונו, סביר להניח...