הבלוג של everything-girl

בלוג לנשים וכלום על הכל מהכל

אוהבת לכתוב על הכל :-)

עדכונים:

פוסטים: 262

החל מאפריל 2016

מורים פרטיים
שיעורים פרטיים בישראל

הסטטיסטיקה מדברת על כ -40 אחוז מהתלמידים בישראל שזקוקים לעזרה ע”י מורה פרטי. כאשר המקצועות המבוקשים ביותר הנם מתמטיקה ואנגלית. קהל היעד  למורים פרטיים הנו תלמידים בבתי ספר עממיים ועד סטודנטים במכללות ובאוניברסיטאות. השיעורים הפרטיים הינם במגוון נושאים רחב : שיעורי העשרה, הפרעות קשב, הכנה לבגרות, הנדסה כלכלה וכד’ לסטודנטים. עוד עשרות רבות של מקצועות שניתן למצוא אותם בלוחות המורים הפרטיים.

מחירי שיעורים פרטיים

המחירים משתנים בין הפריפריה והערים – עד 50 אחוז בפריפריה לעומת העיר. לשעת לימוד אקדמית, 45 דקות.

-       סטודנטים גובים בין 60 עד 80 ₪ לשעת לימוד.

-       מורה פרטי בעל נסיון 100 עד 120 ₪.

-       מורה מוסמך עד 180 ₪.

ישנם מורים אשר מלמדים שעה מלאה – 60 דקות. יש לשים לב לנתון זה. כמו כן המחירים משתנים בהתאם לגיל התלמיד והמקצוע המבוקש.

פרופיל המורה הפרטי

-       סטודנטים שבדרך כלל זולים יותר במחיר השיעור.

-       אקדמאים שמומחים בתחום הלימוד המבוקש, עלות השיעור שלהם יותר גבוהה משל הסטודנטים.

-       מורים מוסמכים. בדרך כלל נמצאים ברמה הגבוהה ביותר של העלות.

למרות ההפרש בעלויות לא ניתן להגיד כי המורה היקר הוא המורה הטוב יותר. לעיתים סטודנט בעל ניסיון לא רב יכול להיות טוב יותר ממורה מוסמך בעל נסיון עשיר. סבלנות, יכולת הסבר ויחסי אנוש הינם תכונות שמורה טוב זקוק להן.

לוח מורים פרטיים

לוח המורים הפרטיים הנו גורם מתווך בין התלמיד והמורה ומאפשר להפגיש ביניהם. הלוחות נמצאים ברשת האינטרנט ומספקים מידע על המורים- מקצועות הלימוד, המלצות מתלמידים אחרים, מחיר לשעת לימוד, אורך שעת לימוד (45 או 60 דקות) והנחה על כמות.

מורים פרטיים

שימוש נכון בלוח מורים פרטיים

שימוש נכון בלוח מורים פרטיים מאפשר שילוב נכון בין עלות ותועלת לתלמיד. חיפוש מושכל יכול לעזור במציאת מורה טוב במחיר סביר. יש להסתמך על נתוניו – רקע השכלתי, נסיון קודם וכמובן המלצות מתלמידים אחרים. כמו כן יש לבדוק את התעריפים המקובלים באזור המבוקש ע”י מורים הנמצאים באותה קטגוריה של המורה הנבחר. יש לשים לב אם המורה מלמד בביתו או בבית התלמיד.

לסיכום

לפני קבלת החלטה אישית של התלמיד או של הוריו על לקיחת עזרה בלימודיו יש לבדוק אם ניתן לשפר את לימודיו באמצעים אחרים – שיחת מוטיבציה של ההורים ו/או המורים בבית הספר.

התקבלה החלטה למצוא מורה פרטי – יש לחפש לוח מורים פרטיים מהימן אשר זוכה לביקורות חיוביות ואשר כולל מגוון רחב של מורים פרטיים בהתאם לתקציבכם ולדרישות הפדגוגיות.

עוד מהבלוג של everything-girl

תצוגה מקדימה

איך אפשר למצוא יועץ ביטוח בריאות אמין

רוצים לרכוש פוליסת ביטוח קולקטיבית עבור העובדים שלכם? מחפשים יועץ ביטוח בריאות מקצועי, שייתן לכם מענה ראוי, שיסייע לכם לנווט בין כל האפשרויות...

תגובות

פורסם לפני 3 years
תצוגה מקדימה

חדרי בריחה לכולם!

חדרי בריחה הגיעו לארץ לפני מספר שנים, ומאז הם רק הולכים וצוברים תאוצה. אם בעבר היה מדובר על תחביב פחות נפוץ שרק מעט הכירו, הרי שהיום מדובר כבר על בילוי שנחשב לחלוטין בקטגורית המיינסטרים. זוהי דרך נפלאה לפרוק את המתח שהצטבר...

תגובות

פורסם לפני 5 months
תצוגה מקדימה

לנהל את ההשקעות

לכל אדם ישנן מטרות שנוגעות לחסכונות שהוא מחזיק בהם. קיים היצע מגוון מאוד של פתרונות ואפשרויות לניהול של תיקי ההשקעות שונים אשר מתאימים לצרכים השונים של המשקיעים. כאשר אנו מדברים על ניהול תיק השקעות הכוונה היא למשל לרמת...

תגובות

פורסם לפני 10 months

תגובות

טופ 20 - בלוגים

מתחברים לסלונה

הכתבות הנקראות ביותר

אסור לפספס

בחזרה למעלה