הבלוג של catwoman

life etc.

עדכונים:

פוסטים: 35

החל מדצמבר 2010

אחרי שהרבה מכרים שלי שראו שאני ממש בייאוש מהעבודה שלי הכניסו לי טוב טוב לראש שאני חייבת לעשות שינוי החלטתי להאמין שאולי יש משהו במה שהם אומרים והתחלתי קריירה חדשה

23/10/2013

יצא לכן להגיד את המשפטים האלה מידי פעם?

נמאס לי לקום כל בוקר בבאסה ובעצבים.

נמאס לי להרגיש תקועה במקום.

נמאס לי להיות תלויה באחרים.

נמאס לי מהשכר הממוצע הזה שלא עולה כבר יותר מידי זמן.

נמאס לי שאין לי אתגר אמיתי.

נמאס לי לחשוב שגם אם אני לא אגיע לעבודה שום דבר לא באמת ישתנה.

אם לא אז שאפו. כנראה שמצאתן את קריירת חייכן ואתן מבחינתי יכולות להפסיק לקרוא.

אבל אם הזדהיתן עם המשפטים אני יכולה להגיד לכן משהו אחד – אפשר גם אחרת.

גם אני לא האמנתי בזה. חשבתי שאנשים שאומרים לי את זה הם משוגעים. איך אמא לילדים יכולה פתאום לעזוב מקום עבודה ולהתחיל לנהל קריירה חדשה? מאיפה האומץ הזה? אז אחרי שהרבה מכרים שלי שראו שאני ממש בייאוש מהעבודה שלי הכניסו לי טוב טוב לראש שאני חייבת לעשות שינוי החלטתי להאמין שאולי יש משהו במה שהם אומרים והתחלתי קריירה חדשה.

עכשיו אחרי כמה חודשים, אני יכולה להגיד בפה מלא שאני ממליצה לכל אחת מכן לעשות את הצעד הענק הזה. זה לא שאין לי שביזות יום א’ וזה לא שאני מזמרת כל בוקר “בוקר בא לעבודה…” אבל אני כן מרגישה טוב יותר עם עצמי. אני מרגישה עצמאות. מרגישה שאני נמצאת במסלול נכון. והכי חשוב מרגישה את התמיכה של כל הסובבים אותי כי אחרת לא הייתי מצליחה לעשות את השינוי הזה.

מקום העבודה החדש שלי זה עולם שהיה לי חדש ולא הכרתי אותו קודם. לא הייתי קשורה אליו בשום אופן ולא היה לי ידע קודם. מה לי ולנדל”ן? פשוט כלום. זה היה החשש הכי גדול שלי. כי למכור ולעבוד עם לקוחות ממש אין לי בעיה. אבל קיבלתי הדרכה מקצועית וליווי לאורך כל הדרך עד שהרשתי בטוחה עם עצמי ומוכנה לקפוץ למים.

השכר שלי תלוי בי. אין לי שכר קבוע שהמעסיק מחליט עליו אלא אני אדון לעצמי. כשאני מצליחה אני מרוויחה הרבה (ממש הרבה) וכשאני לא מצליחה אז אני מרגישה את זה טוב טוב בארנק… אבל זה מה שאני אוהבת. זה מה שנותן לי מוטיבציה אמיתית לעבוד ולא להרגיש שאני עושה את העבודה כי ככה אמרו לי ואין לתפקיד שלי באמת כוח במערכת. אני מרוויחה את השכר שלי כי באמת הרווחתי אותו.

אני מרגישה עצמאית בלי באמת לקחת הלוואה לפתיחת עסק ולקחת סיכונים כלכליים. כמו שנכנסתי בקלות, ככה גם אני יכולה לעזוב בקלות. יש לי את העצמאות הכלכלית, האחריות היא שלי ואין לי מישהו שעומד לי על הראש ואומר לי מה לעשות. יש לי משרד משלי ואני מחליטה מה לעשות.

אני לא צריכה להתאמץ למתג את עצמי כי אני מקבלת מוניטין רציני של חברה מוכרת בכל העולם. אני מרגישה שייכת למקום גדול וחזק. אני מרגישה שיש לי גב ויש לי שם שמייצג אותי. אני מרגישה טוב.

לסיכום אני רוצה להגיד לכן שזה לא קל ואפילו קצת מפחיד לעשות את הצעד הזה אבל אחרי שעוברים את זה בהצלחה לא מבינים איך לא עשינו את זה קודם. חשוב שתהיה תמיכה של החברים והמשפחה כי אחרת זה עוד יותר קשה. ותודה לבעל המקסים שלי על התמיכה (זה בכלל לא מובן מאליו)

*לא סתם נזכרתי לכתוב את זה עכשיו. מחפשים אצלנו עוד אנשים שיש להם את הרצון הזה לעשות שינוי בקריירה ולהפוך למתווכי דירות (מצורף לינק).

למען הסר ספק: אני לא מקבלת אחוזים או משהו כזה על עובדים חדשים שמגיעים.

עוד מהבלוג של catwoman

המטרה - לצלוח את המופעים בחנוכה בלי לפשוט את הרגל.

כעס, מחאה ועצבים. זה מה שאני מרגישה ככל שחנוכה מתקרב. תמיד אהבתי את החג הזה עם הסופגניות והנרות והקצת חורף ועד עכשיו החג הזה עשה עמי חסד. אמנם קניתי סביבונים במחירים מופקעים אבל הטירוף האמיתי של המופעים על המחירים...

תגובות

פורסם לפני 6 years

במסע אחר דירה

אחרי שנים של מגורים בדירות שכורות ומאחר והתא המשפחתי גדל מרגע לרגע, החצי ואני שוקלים לקנות דירה אז התחלנו במסע בירורים ארוך ומיגע, בתקווה שיניב תוצאות חיוביות וטובות ושבסופו נצליח למצוא ולקנות דירה שתספק אותנו, את...

תצוגה מקדימה

מה עשית בשביל הבת הקטנה שלך שחוגגת שנה?

הפיצפונת שלי כבר חוגגת יומולדת שנה (כן, הזמן טס ). וזה פרק זמן מעולה ל"חשבון נפש" של מה עשיתי נכון? איך יכולתי להיות אימא יותר טובה? והכי חשוב – מה הלאה? הנה שלושה דברים שעשיתי בשבילה ממש לאחרונה, לקראת גיל שנה. קודם כל...

תגובות

פורסם לפני 5 years

תגובות

טופ 20 - בלוגים

מתחברים לסלונה

הכתבות הנקראות ביותר

אסור לפספס

בחזרה למעלה