הבלוג של escaptelaviv

escaptelaviv

עדכונים:

פוסטים: 8

החל מיולי 2016

חדרי בריחה- ההצלחה טמונה בראשכם..

המשחק שכבש את המדינה הוא ללא ספק חדרי בריחה, מדובר על משחק חברתי בו אנשים ננעלים בחדר אחד יחד עם עוד משתתפים ויש להשתמש בחפצים שונים, שנמצאים בחדר, על מנת לפתור סדרת חידות, למצוא רמזים, לפענח צופנים תוך ניסיון להימלט מהחדר בתוך זמן קצוב מראש, שהוא שעה. מקור חדרים אלה הוא משחק מחשב עם שם דומה שבמשך הזמן, הפכו היות אמיתיים וכבשו את העולם. זה החל מארה”ב בעמק הסיליקון, בשנת 2006 ולאחר מכן בשנת 2007 קמו חדרים אלה גם ביפן, כך התפשט טרנד זה, גם לסין והונג קונג. המרכז הגדול ביותר באירופה של חדרי הבריחה הינה הונגריה ומקומות נוספים באירופה, חדרים אלה הפכו להיות לתחרותיים.

אז איך משחקים?

הרעיון הוא לא מסובך, יש לפתור חידות בכדי להימלט מהחדר, יש לפתור גם פאזלים, גילוי של רמזים ופתיחת מנעולים, יש לפענח צפנים, להשתמש בפנסים ולגלות משמעות שהיא מוסתרת מן העין בכל פרט. לכל חדר, יש  את הסיפור שלו, אם מבריחה מפני רוצח סדרתי, או מדען המעוניין להשתלט על העולם. יש לציין, כי חדרי בריחה, מתאימים במיוחד ל-2-5 משתתפים, אך ישנן קבוצות גדולות של עד 50 איש שלרוב נדיר למצוא. חשוב להזמין  את החדרים מראש, עבור השעה והתאריך הרצוי, בדרך כלל, כמה ימים מראש יספיקו להזמנה של חדר בריחה. המחיר נע בין 80-120 ₪ . יש לדעת, כי המחירים של חדרי הבריחה בסופי שבוע, יהיו יקרים יותר, מאשר שאר ימות השבוע.

רוב החדרים, פתוחים עד לשעות הקטנות של הלילה. ניתן אף למצוא חדרי בריחה המיועדים לילדים, אך ה מיועדים לבני 15 ומעלה.

חדרי בריחה בתל אביב

LOCKED- נראה אתכם יוצאים משם…

אם אתם אנשים שאוהבים חידות, אתגרים ותחרות, אז חדרי הבריחה, זה ממש בשבילכם. כדאי תמיד להתנסות במשחק החכם הזה ולבחון את עצמכם, למה וכמה אתם מסוגלים. חברת GAMES LOCKED נמצאת בשני מקומות בתל אביב ובקרוב, הצפי הוא לחדרי בריחה נוספים, לאור הביקוש הרב. תוכלו לחגוג יום הולדת מיוחדת באמצעות הפרדת קבוצות מתחרות במסיבה, מה שיקנה ערב מהנה ומיוחד , פעילות שתתאים למבוגרים ובני נוער, אשר מעוניינים לעבור בילוי מיוחד, מלא בהרפתקאות  ועניין. בילוי זה הוא אינו שגרתי לחלוטין וזה מה שאנו מחפשים.  הסגנונות של החדרים הם שונים, כך שיש לכם אפשרות לבחור את החדר שהכי ידבר אליכם, אם באווירה, בחידות, בנושא ועוד.

עוד מהבלוג של escaptelaviv

שלום עולם!

ברוכים הבאים לבלוג החדש שלי!...

תגובות

פורסם לפני 3 years
תצוגה מקדימה

Exit room- כמה זמן ייקח לכם לחמוק החוצה...

Exit room- כמה זמן ייקח לכם לחמוק החוצה... אם הייתם מדמיינים את עצמכם סגורים בחדר סגור למשך שעה תמימה, איך הייתם יוצאים משם כאשר ישנה עלילה ויש לכם רמזים ועליכם למצוא גם פתרון לחידות שיעניקו לכם את המפתח ליציאה, לכל זה קוראים ...

משחקי בריחה מהחדר

משחקי בריחה מהחדר כבר שמעתם על משחקי בריחה מהחדר ואתם סקרנים לראות במה במדובר. לאלה האוהבים משחקי מחשב ווידאו, זה בדיוק בשבילם. מדובר על משחק שהוא נראה מציאותי לחלוטין. אתם מוצאים עצמכם בחדר חשוך,...

תגובות

טופ 20 - בלוגים

מתחברים לסלונה

הכתבות הנקראות ביותר

אסור לפספס

בחזרה למעלה