הבלוג של ארז עמירן

מידות רעות

מעצב אופנה, מרצה ב"שנקר", מנחה ויועץ למעצבים, מאייר וכותב.

עדכונים:

פוסטים: 201

החל ממאי 2011

בעוד שגזרות תחתונים אחרות יכולות להסתיר, למצק, להרים, לכסות – חוטיני משאיר אותך חשופה לגמרי. את והעור שלבשרך מול כל העולם.

18/08/2012

מדובר באותו פריט לבוש  חסר כל הגיון, מורכב ממשולש זעיר ועוד כמה שרוכים שבקושי משמש מחצלת לכניסה הראשית ומותיר את הדלת מאחור פרוצה לכל.

בשימוש כבגד-ים, אפשר עוד לומר שיש לו הצדקה מסוימת – החוטיני מאפשר שיזוף מקסימלי (ככה, כשתמותי מסרטן העור, יוכלו כולם לומר בהתפעלות – הו מוות אומלל, אבל וואו- תראו איזה שיזוף אחיד).

כתחתונים, הוא קצת קשה יותר להבנה. ובאמת, איזה צורך יש לאשה שפויה להסתובב כל היום כשחוט תקוע בישבנה ?

בואו נהיה כנים – נוח, זה לא.

פעם עלה בי הרעיון המטופש לעצב חוטיני לגברים. באבירות-שאינה-במקומה התנדבתי לנסות את היצירה על עצמי. שלוש שעות לתוך (בתוך) הניסוי הגעתי להכרה – עדיף ללדת.

אני מוכן לקבל את ההנחה שלניקוי שיניים בחוט דנטלי יש צדדים נעימים. אבל בתחת ??

כל העניין עם תחתונים הוא, שרגע אחרי שלבשת אותם, אתה שוכח מקיומם. במקרה של החוטיני, קצת קשה לשכוח מקיומה של חולדה המטיילת לך בין חריצי הגוף.

במצעד המכירות העולמי של התחתונים, שומר החוטיני על מעמד גבוה כבר למעלה משני עשורים. הפופולאריות שלו  אמנם מתגברת ומצטמצמת בגלים, אבל הוא מעולם לא נעלם.

עם השנים נולדו לחוטיני הבסיסי אחים ואחיות – מה-”חוט-חוטיני”  המוחזק על המותניים בחוט בלבד (וידוע גם בכינויו “חוטיני דוגמניות”) ועד ה”-צ’יקי” שהוא גירסת הבוקסר המלאה המסתיימת מאחור בפס צר חושף לחיים.

כך או כך, בהיררכיית הנוחות ממוקמים כל אלה תחת הערך – “לעזאזל, צא לי מהתחת”

אז אם נוחות זה לא העניין, אולי מדובר בתובנה אסתטית – “חוטיני זה סקסי”?

רוב הגברים יצביעו בעד הטענה הזאת בשתי ידיים (טוב, אולי ידיים זה לא האיבר המתבקש פה לצורך הצבעה…)

הדמיון הארוטי הגברי נשען רובו ככולו על אקסיומות הלקוחות מעולם התוכן של סרטי פורנו. שם המשוואה ברורה – אם אישה מופיעה בחוטיני במערכה הראשונה, חזקה עליה שב’פריים’ הבא היא תשכב על גבה מייללת באקסטזה.

זאת אומרת שבעולם המושגים הגברי לבישת חוטיני היא ערובה ליחסי מין מזדמנים, ומיד.

מאחר ותחושה סקסית ניזונה מהמבט של הצד השני (ולפני שתתנפלו עלי – אז נכון, לא רק), אני חושב שנשים רבות מאמצות את המבט הגברי בכל הנוגע להלבשה תחתונה בכלל, ולחוטיני בפרט. הן תופסות כ”סקסי” את מה שגברים מחשיבים כזה.

(זה המקום למאמר מוסגר שמהרהר – אולי חבל להשקיע כל כך הרבה כסף ומאמץ בפריט שכל מה שא-נ-ח-נ-ו רוצים זה שהוא ייעלם מעל גופך כמה שיותר מהר).

והנה עוד קצ’ – כדי להראות טוב בחוטיני צריך תחת מושלם. כל חבילה פחות ממושלמת תגרום לך להראות (מאחור) כמו תפוח אדמה עם שביל באמצע. אין דבר עצוב יותר מחוטיני ש”הלך לאיבוד” ואין דבר חושני פחות מהניסיונות לדוג אותו משם באצבעות.

בעוד שגזרות תחתונים אחרות יכולות להסתיר, למצק, להרים, לכסות – חוטיני משאיר אותך חשופה לגמרי. את והעור שלבשרך מול כל העולם.

ההיבט האסתטי לגמרי תלוי באופן שבו את ממקמת את עצמך על הסקאלה שבין תפוח אדמה לבר רפאלי.

אז למה בכל זאת ?

אישה חכמה שאני מכיר טוענת שהחוטיני הוא המצאה גברית שנועדה להשליט מרות על המין הנשי. כלי המשמש להחפצת נשים ונועד לגרום להן להאמין שעל ידי חבלה בגופן הן תוכלנה להתאים עצמן לאידיאל גברי שמנציח את נחיתותן (יחד עם נעלי העקב, המחוך, ואי הכללת תשלומי מטפלת כהוצאה מוכרת) .

שום אישה, היא אומרת, לא ב-א-מ-ת חושבת שחוטיני הוא נוח. הנוחות בה הן מנפנפות היא רק הסוואה  להכפפת מבטן לנקודת המבט הגברית מבלי שתצטרכנה להודות בכך.

ודבר אחרון -

בקשר לסוגיית הגברים בחוטיני – פה זה קל וקצר – בשום פנים ואופן לא !!

עוד מהבלוג של ארז עמירן

תצוגה מקדימה

מפוטר

ההחלטות הלא מושכלות שעשינו ב-אייטיז (וואי, אופנה, עולם הזוהר, מגניב!!) חוזרות עכשיו לבעוט לנו בתחת. אז זהו. אחרי 14 שנה בהם הייתי המעצב הראשי של FIX    וחשבתי שהעולם מורכב...

תגובות

פורסם לפני 7 years
תצוגה מקדימה

ה-רשימה. דברים שאת חייבת בארון (וכמה שלא)

אז הנה, בלי הקדמות, השמינייה שאי אפשר בלעדיה. לשנן, להפנים, לבצע. וכן, זה יהיה במבחן. חייבת בארון ג'ינס שווה – להשקיע!! אחד כזה טוב, של חברה מוכרת (לא, לא ביזל, לא ליגייס, ולא...

תצוגה מקדימה

המהפח

התכנית הכי מיותרת בארץ (נו, טוב, יחד עם "איט גרלס" הנלעגת שנותנת פייט ראוי ב'הוט') חוזרת לסיבוב נוסף. הפעם בניצוחה של יעל-בר-זוהר וכפילת אשת ראש הממשלה הלא היא סנדרה...

תגובות

טופ 20 - בלוגים

מתחברים לסלונה

הכתבות הנקראות ביותר

אסור לפספס

בחזרה למעלה