הבלוג של ארז עמירן

מידות רעות

מעצב אופנה, מרצה ב"שנקר", מנחה ויועץ למעצבים, מאייר וכותב.

עדכונים:

פוסטים: 201

החל ממאי 2011

בר רפאלי היא הגרסה הישראלית של מוסד המלוכה הבריטי – מיותר, נפוח, בזבזני, שאנחנו פשוט לא מוכנים לוותר עליו. ועכשיו המוסד הזה מתחתן

24/09/2015

בר-אינסט2

(צילום אינסטגרם – מזכרת אחרונה מ”פעם כשהייתי רווקה”)

בר רפאלי היא הגרסה הישראלית של מוסד המלוכה הבריטי – מוסד מיותר, נפוח, בזבזני, שאנחנו פשוט לא מוכנים לוותר עליו.

ועכשיו המוסד הזה מתמסד, כלומר מתחתן. עם עצמה כנראה, כי הבעל-איך-קוראים-לו-תזכירו-לי, הוא רק אביזר באירוע שכו-לם מכנים “החתונה של בר”. בהחלט אפשר להסתפק בלקרוא לו “האיש שהוא לא אנחנו”.

בשבועות האחרונים יש תחושה שאנחנו עוסקים רק בזה – מה היא תלבש, ומי ילביש, ומי הוזמן, ומה הם ילבשו, האם יסגרו לכבודה את המרחב האווירי מעל האירוע, והאם יום החתונה יוכרז כיום שבתון כללי במשק, או שנעבוד במתכונת ערב-חג, רק עד אחת…

אחרי שתכנית טלוויזיה שלמה (אקס-פקטור) הפכה את עצמה לפרומו ארוך ומושקע לחתונה של בר רפאלי, מישהו התפלא באמת שאפילו המרחב האווירי התגייס לשורותיה?

אז למה זה קורה לנו, והאם זה בהכרח רע?

העיסוק (החופר, בואו נודה) בחתונה הממשמשת ובאה, הופך אותנו, לרגע, לעם ככל העמים. ואיזה כייף שכמו הנורבגים, למשל, או כל מדינה בלונדינית אחרת, גם אנחנו מרשים לעצמנו להתעניין בהרכב ה-בופה, ולא באיום האירני, המנהרות החדשות של החמאס, והעובדה שעגבניות ויהלומים – מחירם זהה.

אנחנו מתפלשים בפירורי האינפורמציה על החתונה המדוברת, כי אנחנו רוצים את (או להיות) בר רפאלי, כי בר היא המסיבה אליה לא הוזמנו, המגרש בו אנחנו לא משחקים, תמרור ה”עד כאן” שאלוהים מניף לנו מול הפרצוף.

כל עוד בר רפאלי הסתובבה עם שלט “פנויה”, הסיכויים היו לגמרי לטובתנו. עד לאותו “איי דו” היה לנו עוד צ’אנס להיות ה-בנזוג של בר. למה מה חסר לנו?? אנחנו אפילו יותר גבוהים מציון ברוך, לא ככה?! אז – לא ככה. עכשיו זה נגמר. סופית.

הנה בריכת גנטיקה מפוארת בה לא נשכשך רגליים. וזה מרגיז, נורא. כי הרי “מגיע לנו”, ואפילו אמא אמרה לנו תמיד שאנחנו מתת אל למין הנשי, אז למה הוא ולא אנחנו.

החתונה, על אלפי הפרטים המודלפים לגביה, היא האפשרות היחידה שלנו לרכוש מניות בתעשיית ה“בר רפאלי” – המותג, הזוהר, הגביע של הליגה. וככה, על הדרך, אנחנו מקבלים גם הוכחה שאפשר לזכות בבר רפאלי בזכות האהבה. כל עוד אתה מיליונר וחתיך, כמובן.

מאוד ‘קול’ להגיד שזה בכלל בכלל לא מעניין, ולצקצק על טרלולה של מדינה שלמה שאיבדה את שמלת הפרופורציות…אבל – למה להתנגד בכוח למה שהלב בוחר. לא עדיף להתמסר לזרם , להישטף בבלונד, ולהשלים פרטים אחרונים בעניין חתונת המאה??

אז הנה – השמלה, תהיה לבנה, השושבינות יפות, אבל פחות (מבר), לאונרדו לא הוזמן, לחתן קוראים עדי, או עזרא, בכל אופן, משהו ב-ע’, השמיים מעל הכרמל יהיו פתוחים (לטיסות, בלי צילומים, כך החליט השר כץ), הפפראצי הישראליים יוכנסו למעצר מנהלי, ותועבר הצעת חוק מזורזת לפיה היום אף אחת אחרת במדינה לא תורשה ללבוש לבן (כולל חיות מחמד).

תודה שבאתם, בקרוב אצלכם.

בר -אינסט

(תצלום אינסטגרם – היי שלום ותודה על הדגים)

עוד מהבלוג של ארז עמירן

תצוגה מקדימה

מפוטר

ההחלטות הלא מושכלות שעשינו ב-אייטיז (וואי, אופנה, עולם הזוהר, מגניב!!) חוזרות עכשיו לבעוט לנו בתחת. אז זהו. אחרי 14 שנה בהם הייתי המעצב הראשי של FIX    וחשבתי שהעולם מורכב...

תגובות

פורסם לפני 7 years
תצוגה מקדימה

ה-רשימה. דברים שאת חייבת בארון (וכמה שלא)

אז הנה, בלי הקדמות, השמינייה שאי אפשר בלעדיה. לשנן, להפנים, לבצע. וכן, זה יהיה במבחן. חייבת בארון ג'ינס שווה – להשקיע!! אחד כזה טוב, של חברה מוכרת (לא, לא ביזל, לא ליגייס, ולא...

תצוגה מקדימה

המהפח

התכנית הכי מיותרת בארץ (נו, טוב, יחד עם "איט גרלס" הנלעגת שנותנת פייט ראוי ב'הוט') חוזרת לסיבוב נוסף. הפעם בניצוחה של יעל-בר-זוהר וכפילת אשת ראש הממשלה הלא היא סנדרה...

תגובות

טופ 20 - בלוגים

מתחברים לסלונה

הכתבות הנקראות ביותר

אסור לפספס

בחזרה למעלה