הבלוג של ארז עמירן

מידות רעות

מעצב אופנה, מרצה ב"שנקר", מנחה ויועץ למעצבים, מאייר וכותב.

עדכונים:

פוסטים: 201

החל ממאי 2011

תחת הכותרת – קראו לי קייטלין, מציג ה-לשעבר-ברוס-ג’נר את התוצאות הויזואליות של המעבר שעשה מגבר לאשה.

02/06/2015

הקרדאשיינס, המשפחה שהיא “המתנה שלא מפסיקה לתת”, קופצת מעל הפופיק של עצמה וחושפת את המהפך הסופי של אב-הבית, ברוס ג’נר – אז בבקשה – תכירו את קייטלין.

bruce-1

‘ואניטי פייר’ הוא המגזין המכובד שהתכבד בזכות לתת במה לחשיפת הבכורה. תחת הכותרת “תקראו לי קייטלין” מופיעה ג’נר בסדרת צילומים חושפניים למחצה כשהיא חושפת את סופו (?) הויזואלי של מה שהיה תהליך ארוך (ומתוקשר) בדרך להפוך מגבר לאישה.

לטובת מי שחי על הירח בעשר שנים האחרונות יש להסביר שברוס ג’נר הוא אבי המשפחה ששולטת בעולם הריאליטי האמריקאי, הגילטי טראש הכי ממכר שמייצר באזזזזים בתדירות של יתושי קיץ. מדובר כמובן במפעלות קים קרדאשיין שמנתבת את עצמה ואת משפחתה המורחבת אל הצמרת בעזרת ישבן מפואר, קלטת סקס ברזומה, שערוריות נפיצות בהמוניהן, ונישואים מתוקשרים ל-קניה ווסט.

את התמונות במגזין צילמה הצלמת המוערכת אנני לייבוביץ’  וג’נר לבושה שם בבגד גוף נועז שנותן פייט מפואר לשמלות-שהן-אריזות-ואקום בהן נוהגת להתהדר קים.

לצילומים קדם ראיון “ברוס מדבר על הכל” עם דיאן סוייר בחודש אפריל, שם חשף ג’נר בן ה-65 (אז, עדיין ברוס) את התהליך שהוא עובר ושם קץ לחרושת השמועות שליוותה את התהפוכות הפיזיות שהוא עבר במרוצת השנים האחרונות. באותו ראיון סיפר ברוס שכבר בגיל 7 הוא החל ללבוש שמלות של אמו ואחותו וחש זר בגופו שלו. הוא גם התייחס בפתיחות לנטיתו המינית ואמר שמעולם לא נמשך לגברים וככל הידוע לו הוא הטרוסקסואל. מבולבלים? גם אנחנו, אבל בסופו של דבר – זה עסקו ועסקו בלבד. העובדה שהוא משתף את העולם בתהליך, אין פרושה, אני די בטוח, הזמנה לשכשך בתחתוניו-תחתוניה.

כראוי לרכיב במעצמת התקשורת שהיא, מכונת יחסי הציבור המשפחתית תקפו בכל החזיתות. לצילומים עצמם נלווה גם וידיאו-קליפ המתעד את “מאחורי הקלעים” שלהם. למרות הנטייה להתייחס בציניות לנצח נצחים לכל מה שמגיע לתקשורת מנציגי המשפחה, ולדמיין את הדולרים הנספרים בחדרי המדרגות אחרי כל “חשיפה אישית”, את הסיפור של ג’נר אני קונה לגמרי. היא נשמעת כנה, נרגשת, ואותנטית, ולרגע אחד אפשר ממש לשכוח שכל הטררם התקשורתי שמסביב, שווה הרבה כסף.

כשהיא מספרת על החופש להפסיק לחיות בסוד מהבוקר עד הערב, אני מאמין לה.

גם קים מפרגנת, ולמרות שהחשיפה הג’נרית קצת עמעמה את הרעם של הודעת ההיריון שלה מאמש (סליחה, אתם לא יכולים שם להסתנכרן בנושא הודעות דרמטיות לתקשורת??) ומצייצת בטוויטר מחמאות בעניין הלבוש, האיפור והשיער. ואילו הבת הדוגמנית קנדל ג’נר כותבת פשוט –

“תהיי חופשיה עכשיו ציפור יפהפייה”.

bruce-2

b-2

עוד מהבלוג של ארז עמירן

תצוגה מקדימה

מפוטר

ההחלטות הלא מושכלות שעשינו ב-אייטיז (וואי, אופנה, עולם הזוהר, מגניב!!) חוזרות עכשיו לבעוט לנו בתחת. אז זהו. אחרי 14 שנה בהם הייתי המעצב הראשי של FIX    וחשבתי שהעולם מורכב...

תגובות

פורסם לפני 7 years
תצוגה מקדימה

ה-רשימה. דברים שאת חייבת בארון (וכמה שלא)

אז הנה, בלי הקדמות, השמינייה שאי אפשר בלעדיה. לשנן, להפנים, לבצע. וכן, זה יהיה במבחן. חייבת בארון ג'ינס שווה – להשקיע!! אחד כזה טוב, של חברה מוכרת (לא, לא ביזל, לא ליגייס, ולא...

תצוגה מקדימה

המהפח

התכנית הכי מיותרת בארץ (נו, טוב, יחד עם "איט גרלס" הנלעגת שנותנת פייט ראוי ב'הוט') חוזרת לסיבוב נוסף. הפעם בניצוחה של יעל-בר-זוהר וכפילת אשת ראש הממשלה הלא היא סנדרה...

תגובות

טופ 20 - בלוגים

מתחברים לסלונה

הכתבות הנקראות ביותר

אסור לפספס

בחזרה למעלה