הבלוג של ארז עמירן

מידות רעות

מעצב אופנה, מרצה ב"שנקר", מנחה ויועץ למעצבים, מאייר וכותב.

עדכונים:

פוסטים: 201

החל ממאי 2011

אין לוק יותר רותח בעיר מזה המאחד דוגמנית-שחזרה-למשקלה -שבועיים-אחרי-הלידה, עם תינוק חדש על תקן תיק-קלאצ’. ובאותו עניין – מה נסגר עם השמות של התינוקות האלה??!

15/12/2014

אני לא מדבר על תכנית הטלוויזיה שמהדקת את טבעת הקיטש חזק על בלוטת הדמע, אלא על האקססורי הכי רותח בערוגת הסלבסייה הישראלית – בטן הריונית או יורש עצר במנשא.

מסתבר שכל דוגמנית-מגישה-נערת גלגל מזל-נערת רוק (אין-דבר-כזה) מתייהרת בבטן הריונית ובלוק תואם של דוק שבלע בוטן. בהמשך, באופן טבעי, הצאצא הטרי (עם השם המטופש, לרוב) הופך לתיק תואם שמותאם ליציאות לחיק הפפראצי. צאצאון במקום לואי ויטון.

מאז שפריס הילטון הפכה את הצ’יוואווה שלה לאביזר הכי נחשק באמריקה, לא נרשם לוק אופנתי יותר מזה המאגד דוגמנית-שחזרה-למשקלה-שבועיים-אחרי-הלידה עם תינוק על תקן תיק-קלאצ’.

ההיריון הפוטוגני של הסלבס המקומיות חף מכל תופעת לוואי מוכרת – לא בצקת, לא אצירת מים, לא טחורים. רק בליטה קטנה מושלמת שתפנה את מקומה, בבוא העת, לבטן שנמתחה מחדש בין עצמות האגן כאילו לא קרה שם דבר. מקומם ובלתי נסלח בעליל.

העונש הראוי בוא יבוא, רק שהוא ידלג דור – כל ה-יאן, וה-מונה-בלה, וה-דילן, וה-תים, וה-ג’וליאן ג’אגר(!), שייאלצו להתמודד לנצח עם השמות האוויליים שנתנו להם הוריהם (איל גולן, דורית בר אור, אביב גפן, צביקה פיק ואפרת גוש – בהתאמה.

seleb - efrat - gulian gager sigler

אפרת גוש וג’יליאן ג’אגר סיגלר. כן זה השם. מאפרת גוש לא ציפינו לפחות (זאת אומרת, ליותר) התאמת צבעים מושלמת.

צילום אינסטגרם

seleb shira - sami taharani-tim

צביקה, שירה, ותים. לא טים, לא תום. תים. טוב, מכאן אפשר רק “מעלה מעלה מעלה”

צילום סמי טהרני

seleb-yarden gozlan

ירדן גוזלן-פרץ. מדגמנת בטן של זיקוקים בשחור-מרזה.  רגע לפני.

צילום – אביב חופי

seleb- nicol

ניקול ראיידמן מדגמנת טוב-טעם הריוני, בכלל-בכלל-לא נובורישי…

צילום אינסטגרם

נינה

 נינט ובטן רוקיסטית. צילום – ענת מוסברג

***

ולסיום -

קרדי

המלכה-האם – קים קרדאשיין מתאבזרת בבת הטריה נורת’-ווסט (צפון-מערב, אם אתם הולכים לחפש…)

עוד מהבלוג של ארז עמירן

תצוגה מקדימה

מפוטר

ההחלטות הלא מושכלות שעשינו ב-אייטיז (וואי, אופנה, עולם הזוהר, מגניב!!) חוזרות עכשיו לבעוט לנו בתחת. אז זהו. אחרי 14 שנה בהם הייתי המעצב הראשי של FIX    וחשבתי שהעולם מורכב...

תגובות

פורסם לפני 7 years
תצוגה מקדימה

ה-רשימה. דברים שאת חייבת בארון (וכמה שלא)

אז הנה, בלי הקדמות, השמינייה שאי אפשר בלעדיה. לשנן, להפנים, לבצע. וכן, זה יהיה במבחן. חייבת בארון ג'ינס שווה – להשקיע!! אחד כזה טוב, של חברה מוכרת (לא, לא ביזל, לא ליגייס, ולא...

תצוגה מקדימה

המהפח

התכנית הכי מיותרת בארץ (נו, טוב, יחד עם "איט גרלס" הנלעגת שנותנת פייט ראוי ב'הוט') חוזרת לסיבוב נוסף. הפעם בניצוחה של יעל-בר-זוהר וכפילת אשת ראש הממשלה הלא היא סנדרה...

תגובות

טופ 20 - בלוגים

מתחברים לסלונה

הכתבות הנקראות ביותר

אסור לפספס

בחזרה למעלה