הבלוג של ארז עמירן

מידות רעות

מעצב אופנה, מרצה ב"שנקר", מנחה ויועץ למעצבים, מאייר וכותב.

עדכונים:

פוסטים: 201

החל ממאי 2011

הראסטות של מוש בן ארי, הרכש החדש של דה וויס, הזקן של יוסי מזרחי, הארוס הטרי של נינט – למה הפריים-טיים שלנו הפך כל כך שעיר?

09/06/2014

מי שחשב שעודפי שיער הגוף הגברי מתרכזים כולם במעוזי ההיפסטרים  שבין ה”בלוק” ל”פורט סעיד”, שיחשוב שוב. מסתבר ששעיר הוא השחור החדש וכל מסיבת השקה תל-אביבית נראית כמו תחרות כפילים של חוזה המדינה (+ליהי גרינר, כמובן)

ומה בתפריט השעיר הגברי? ובכן, הכל – ראש, זקן, תלתלי חזה… כל איבר שיכול להצמיח דשא – כשר.

אגב, על מכון הכושר אותו אני נוהג לפקוד, הטרנד הזה לגמרי דילג. “לא התגלחתי כבר חודש”, בדיוק כמו “זרקתי על עצמי משהו” לא יושבים טוב על גברים מפוצצי סטרואידים, מרוטי חזה ובטן שמצפים את אזור ההולדה שלהם בדמוי-ניילון-נצמד.

אבל אם נצא לרגע מהמכון, די ברור ש”זה ג’ונגל שם בחוץ”

במצעד ה-”על מה לעזאזל חשבת” חולקים את המקום הראשון ה”ראסטפרים”  וה”הרצלים”. זאת אומרת אלה שבונים להם קיני כינים על הראש ואלה שבונים אותם על הסנטר.

המוביל החדש-ישן של סצנת הראסטות הוא מוש בן ארי, שעכשיו נוכל לחזות במחלפות ההו-כה-לא שלו בפריים-טיים דו שבועי בחסות “דה וויס”. (כן, הצווחחת הזו חזרה לחיינו מתוגברת באיש והשיער).  הראסטות המושיות הן מהזן הבוגר – מרושתות בשיבה, מאותגרות חפיפה, וצרורות בחבל. בעיני זה אסתטי כמו צואת עכברים, אבל יש נשים (שאני מכיר, ממש) שמצביעות על השטיח הזה ואומרות “סקסי!”

נינט-מוש

רוח גבית טלוויזיונית מקבל מוש מדניאל, הגרוש הנלחם על זכותו לבייש את עצמו מול ילדיו בתכנית “עד סוף העולם”. דניאל מתהדר בראסטות, אישה-לשעבר, ותובנות פילוסופיות, כולן מעצבנות וקלושות במידה שווה. אם קיים משהו עלוב יותר מ”קרחת-עם-קוקו” הרי שזה “ראסטות-עם-נשירה”.

מהצד השני (של הפרצוף) קבלו את הזקן.

המראה המזוקן הוא כבר “חדשות ישנות” (חוץ מזה של קונצ’יטה, זוכת האירוויזיון האחרון) והתפוצה הוירוסית שלו, בעיקר במערב, גורמת לי לחשוב שאולי מדובר בכלל במחווה להשתלטות האיסלמית על אירופה הקלאסית. כי הזקנים האלה, בעיקר בגרסת ה”ארוך ומדובלל” הופכת כל יורגן שבדי לאחמד מהחמס.

אבל (הפתעה) גם הגברים הקשוחים של ההוויה הישראלית אימצו בחום את הטרנד הדי-מזיע הזה. ולא מדובר חלילה בזקנקן צרפתי מטופח וקצוץ-דק, אלא בזה המלא שלוקח איתו בסיבוב גם את השפם והצוואר. “כוכב הקופים” – הגרסה התל אביבית.

שיער פנים, אומרים, הוא כמו כוסברה, טעם נרכש. או שממש אוהבים, או שממש לא. נינט שלנו, כנראה אוהבת כוסברה.

נינט

יוסי מזרחי, המוזיקאי הלא-ממש-ידוע והארוס הטרי-טרי של נינה אוחז הן בזקן מפואר והן בקוקו מבולגן ומוכיח לכל הספקנים ש-א’  יש חיים אחרי יהודה לוי, ו-ב’  אלוהים נוטה חסד לבלתי מגולחים.

שבעה חודשי זוגיות מסוקרת הספיקו לנינט כדי להגיד כן לטבעת ולהחליף את הזיפים של יהודה בזקן המידות של יוסי.

פחות מבולגן אבל כבר צובר תאוצה, מתמודד על זמן מסך גם הזקן של אלעד גל עד (לא, אין מצב שזה שם אמיתי…) האקס-מתנחל של “האח הגדול”. מסתבר שהמראה המזוקן שלו כבר התנחל בלבבות והוא מנצח כרגע במדד הסקסיות הגברית של הוילה (טוב, אב”ד כבר לא שם).

נינט-אלדד1

נדמה ששעירי הפנים והקרקפת, שממלאים את הפריים טיים הטלוויזיוני ואת מדורי הרכילות, הם המצבה שנבנית על קברו של המטרו-סקסואל. תגידו שלום לגבעולים עדינים טובלים בשלולית בושם ושאריות שעווה, וקבלו את חוטבי העצים המסוקסים שמגדלים שערות גם על השיניים.

בנות אוהבות את זה, מסתבר. עכשיו נותר רק להיפטר מהסקיני-גברים ומהחולצות הפרחוניות.

עוד מהבלוג של ארז עמירן

תצוגה מקדימה

מפוטר

ההחלטות הלא מושכלות שעשינו ב-אייטיז (וואי, אופנה, עולם הזוהר, מגניב!!) חוזרות עכשיו לבעוט לנו בתחת. אז זהו. אחרי 14 שנה בהם הייתי המעצב הראשי של FIX    וחשבתי שהעולם מורכב...

תגובות

פורסם לפני 8 years
תצוגה מקדימה

ה-רשימה. דברים שאת חייבת בארון (וכמה שלא)

אז הנה, בלי הקדמות, השמינייה שאי אפשר בלעדיה. לשנן, להפנים, לבצע. וכן, זה יהיה במבחן. חייבת בארון ג'ינס שווה – להשקיע!! אחד כזה טוב, של חברה מוכרת (לא, לא ביזל, לא ליגייס, ולא...

תצוגה מקדימה

המהפח

התכנית הכי מיותרת בארץ (נו, טוב, יחד עם "איט גרלס" הנלעגת שנותנת פייט ראוי ב'הוט') חוזרת לסיבוב נוסף. הפעם בניצוחה של יעל-בר-זוהר וכפילת אשת ראש הממשלה הלא היא סנדרה...

תגובות

טופ 20 - בלוגים

מתחברים לסלונה

הכתבות הנקראות ביותר

אסור לפספס

בחזרה למעלה