הבלוג של ארז עמירן

מידות רעות

מעצב אופנה, מרצה ב"שנקר", מנחה ויועץ למעצבים, מאייר וכותב.

עדכונים:

פוסטים: 201

החל ממאי 2011

קחו את קבוצת הנשים האלה, שמסתובבות מעל ומתחת לחמישים, ותראו איך הן מנצחות בנוק-אאוט את כל הפרגיות שנפטרו רק אתמול מפלטת השיניים ומפצעי הבגרות.

07/02/2016

 saga

איזה מזל שאין יותר מנהרות חמאס, אינתיפאדת בודדים וביבי, ואפשר להתעסק בדברים חשובים באמת כמו הכפשת נשים שלא השכילו להזדקן בחשאי, בצנעת ביתן, או לפחות בכסות מלאה. . התחביב החדש-ישן הזה  ”שיימינג גילאי”, יוצא לסיבוב ניצחון משני עברי האוקיינוס – אצלנו עם איילת זורר וה”שינוי לרעה בצורתה החיצונית” ובצד השני נמצאות הלן מירן שהעזה להתייצב על שלל קמטיה מול המצלמות סוזן סרנדון שחשפה שדיים בני 70 מעל מחשוף החזייה השחורה. כמה נורא!!

sag-6

הזדקנות מפחידה אותנו, זה ברור. היא מסמנת עבורנו את העתיד לקרות לנו, ואנחנו לא מעוניינים בתזכורות לקיומו של התהליך המביש הזה. לפעמים נדמה לי שאנחנו מתייחסים לסימני ההזדקנות כמו לפצע – “תחבשו ותישארו בבית עד שיחלים. הימנעו מחשיפתו במתחם הציבורי, תודה”

מצד שני אנחנו לא פראיירים, ונסכל כל ניסיון לעבוד עלינו. אנחנו אורבים ומנטרלים את “מתחזי הגיל”, אלה שמתחת לעור השזוף והמתוח, והבעת הפליאה התמידית על פרצופם המבוטקס, מסתתרת,אבוי, מפלצת הזיקנה. די להיזכר בלינץ’ הציבורי שעשו לאומה טורמן ול-רנה זוגלוור כשהעזו להופיע בציבור עם קמטים מגוהצים, כדי לדעת שמדובר ברחוב ללא מוצא – אל תתקמטי, ואל תנתחי.

כל פעם שמישהו מנפנף מול פנינו בעורו המתקמט, אנחנו מרגישים כמי שעלבו בו באופן אישי. וכשמגיע העלבון, הוא סוחב אחריו את אחיו, הכעס הצדקני, ואנחנו מיד פונים למשתנה הציבורית (“הרשת”) כדי לכתוב שם “איכס יא זקנה מגעילה . איך את נראית, בושה!!” או משהו עילג וסקסיסטי מאותה משפחת מלוכה.

עכשיו קוראים לזה “גילנות” ושוכחים שברוב המקרים מדובר פשוט בבהמיות. כזו שלא קשורה לגיל, אלא לתרבות (או היעדרה).

ואחרי שהותרנו את הדיון המטופש הזה מאחורי גבנו (השחוח מזיקנה) אפשר לעצור ולהתבונן קצת בצילומי השטיח האדום משני טקסי הפרסים האחרונים (סאג והגולדן גלובס) כדי לגלות שהמבוגרות שולטות. קחו את קבוצת הנשים האלה, שמסתובבות מעל ומתחת לחמישים, ותראו איך הן מנצחות בנוק-אאוט את כל הפרגיות שנפטרו רק אתמול מפלטת השיניים ומפצעי הבגרות.

במקרה, או שלא במקרה, הנשים האלה גם מצויידות בחיטובים מהסוג המעוגל. ללמדך של-שיק ולזוהר יש גם גיל וגם משקל. במילים אחרות – סופיה, דוגמנית, בת 14, רק להיפך.

sag-3

ויולה דיוויס  (51) – ואם עדיין לא התמכרתם לסדרה “מדריך לרוצח” – רוצו עכשיו.

sag-2

ג’וליאן מור – (55) הכתום (והמנומש) זה השחור החדש

sag-5

ג’ניפר לופז  (46)מעולם לא נראתה טוב יותר

והכי הכי – סופיה לורן שבגיל 81 מובילה את הקמפיין האחרון של דולצ’ה וגבאנה. ככה עושים את זה נכון.

sag-8

עוד מהבלוג של ארז עמירן

תצוגה מקדימה

מפוטר

ההחלטות הלא מושכלות שעשינו ב-אייטיז (וואי, אופנה, עולם הזוהר, מגניב!!) חוזרות עכשיו לבעוט לנו בתחת. אז זהו. אחרי 14 שנה בהם הייתי המעצב הראשי של FIX    וחשבתי שהעולם מורכב...

תגובות

פורסם לפני 7 years
תצוגה מקדימה

ה-רשימה. דברים שאת חייבת בארון (וכמה שלא)

אז הנה, בלי הקדמות, השמינייה שאי אפשר בלעדיה. לשנן, להפנים, לבצע. וכן, זה יהיה במבחן. חייבת בארון ג'ינס שווה – להשקיע!! אחד כזה טוב, של חברה מוכרת (לא, לא ביזל, לא ליגייס, ולא...

תצוגה מקדימה

המהפח

התכנית הכי מיותרת בארץ (נו, טוב, יחד עם "איט גרלס" הנלעגת שנותנת פייט ראוי ב'הוט') חוזרת לסיבוב נוסף. הפעם בניצוחה של יעל-בר-זוהר וכפילת אשת ראש הממשלה הלא היא סנדרה...

תגובות

טופ 20 - בלוגים

מתחברים לסלונה

הכתבות הנקראות ביותר

אסור לפספס

בחזרה למעלה