הבלוג של ארז עמירן

מידות רעות

מעצב אופנה, מרצה ב"שנקר", מנחה ויועץ למעצבים, מאייר וכותב.

עדכונים:

פוסטים: 201

החל ממאי 2011

על רקע שממת ה”כוכב הבא”, זמריו הבינוניים ושופטיו המלהגים, אסי ורותם הם הסיבה היחידה לצפות בסוס המת הזה

14/01/2016

אסי ורותם

אין דבר עצוב יותר מכוכב מזדקן.

ההתחלה של התכנית הייתה זוהרת ועתירת נינט טייב. שימו לב, אמרנו לעצמנו, הנה “כוכב נולד”. ואז הזדקנה ואיבדה סידן ועצם. קורה, אתם יודעים…אבל במקום לשחרר אותה לקבורה מכובדת, הפכו אותה ל”כוכב הבא”, והשנה גם הוסיפו לה סרח עודף עם ההבטחה-שלא-מעניינת-איש – “לאירוויזיון” וקישטו מלמעלה בנצנצים ופאייטים כנדרש. שום דבר מאלה לא ישנה את העובדה שהסוס הזה כבר מת. מזמן.

נדמה שכל מי שיודע לשיר כבר עשה את הסיבוב הטלוויזיוני שלו באחת מתכניות השירה ה-הו-כה-ממוחזרות. מי שהגיעו לעונה האלף ושבע-מאות (בערך) הם באמת החרצנים והקליפות של פירות השוק שנרקבו.

יחד עם כישרון שירה בינוני עד נעדר,  נגמרו לנו גם כל ה”סיפורים אישיים מרגשים”. אכלנו את כולם כבר ב”מאסטר שף”. לא נותר דבר מלבד שורה ארוכה של בינוניות מפוהקת מזמרת. ושופטים – שהם, אבוי, חמצמצים, מלאים בעצמם, וצפויים כמו גשם בסוכות.

הרגיש, העממי, האליטיסט, והחופרת . אחד מחצין את שרירי מכון הכושר, אחד מתקשה לנפק משפט שאין בו את הצירוף הקדוש “עומר אדם”, אחד שהיה פעם מרדן והיום הוא אנמיה כחולת עיניים והדודה של שלושתם. כולם מתערבלים אלה באלה ואין שום אלוהים שיבוא וייתן בהם סימנים (או יחטיף להם כאפה אלוהית).

לא פלא שהדבר הכי דומה לבאזז שהעובש הטלוויזיוני הזה השכיל לייצר קשור לשיר הומופובי-או-לא שהושר (בכישרון קטן-קטן) באודישנים וסחף את הקהילה הלהט”בית למחול שדים נגד נציגיהם בפאנל אסי עזר והראל סקעת. שני אלה, מתברר, לא היו מספיק קשובים, או רגישים, או מחוייבים, או בלה-בלה אופנתי אחר. בקיצור – מעלו בשליחותם ושכחו לרגע לשרת את “הקהילה” ולכן נדרשה הדחתם על ידי שאר יושבי הוילה (אופס, בלבלתי עם תכנית-של-תוכן-שיוקי אחרת).

אז – זמרים, לא. ושופטים, עוד פחות, ומה שנשאר הוא צמד המנחים , הממתקים לעיניים,  אסי עזר ורותם סלע.

בהיעדר עניין תקשורתי (ורייטינג?) נדמה שהזוג החביב השתחרר מכבלי ה”מה שצריך”. אסי ורותם, שהדינמיקה ביניהם נעה על הציר שבין אחים-לנשק, לבין זוג נשוי זה מכבר, מצליחים ליצור אתנחתות  שהן כיף טהור. הם עוקצים, משתטים, מבקרים את החלטות השופטים, ובעיקר מסרבים לקחת ברצינות אף אחד ושום דבר.  אז נכון, אסי מעיק וטרחן, ורותם, טוב, נו, נורא רזה… אבל משהו ב-ביחד שלהם פשוט עובד.

ומה שעובד, נראה לי, זה שברור שהשניים האלה באו ליהנות והם גם עושים את זה בחן. ושום דבר שקורה בתכנית הזו, הן על הבמה והן בפאנל השופטים, לא מהנה. או חינני.

צילום: יחצ קשת

עוד מהבלוג של ארז עמירן

תצוגה מקדימה

מפוטר

ההחלטות הלא מושכלות שעשינו ב-אייטיז (וואי, אופנה, עולם הזוהר, מגניב!!) חוזרות עכשיו לבעוט לנו בתחת. אז זהו. אחרי 14 שנה בהם הייתי המעצב הראשי של FIX    וחשבתי שהעולם מורכב...

תגובות

פורסם לפני 7 years
תצוגה מקדימה

ה-רשימה. דברים שאת חייבת בארון (וכמה שלא)

אז הנה, בלי הקדמות, השמינייה שאי אפשר בלעדיה. לשנן, להפנים, לבצע. וכן, זה יהיה במבחן. חייבת בארון ג'ינס שווה – להשקיע!! אחד כזה טוב, של חברה מוכרת (לא, לא ביזל, לא ליגייס, ולא...

תצוגה מקדימה

המהפח

התכנית הכי מיותרת בארץ (נו, טוב, יחד עם "איט גרלס" הנלעגת שנותנת פייט ראוי ב'הוט') חוזרת לסיבוב נוסף. הפעם בניצוחה של יעל-בר-זוהר וכפילת אשת ראש הממשלה הלא היא סנדרה...

תגובות

טופ 20 - בלוגים

מתחברים לסלונה

הכתבות הנקראות ביותר

אסור לפספס

בחזרה למעלה