הבלוג של ארז עמירן

מידות רעות

מעצב אופנה, מרצה ב"שנקר", מנחה ויועץ למעצבים, מאייר וכותב.

עדכונים:

פוסטים: 201

החל ממאי 2011

הרשת גועשת ומצקצקת על שמלת הבר-מצווה החושפנית של אירית רחמים. מותר לה ללבוש מה שהיא רוצה. מותר לי לחשוב שזה בטעם רע. עכשיו אפשר לכבות את האור וללכת לישון.

12/01/2016

irit1

irit-2

(השסע והפשע – צילום אינסטגרם)

***

הרשת גועשת ומכה גלים בעקבות צילום “שמלת הבר-מצווה” של אירית רחמים. שמלה מהסוג שמוותר על תחתונים (כך נראה) לטובת שום-כלום ורגליים פוטוגניות.

אז מלבד מגיבי ה-”מאמםם לך מלכהההה!”, רוב התגובות שייכים למשטרת הצניעות מטעם עצמם, שהקיאו בפה והקיאו בחוץ, ושלחו אותה להתבייש מאוד מאוד.  אלה כבר קראו לה בכל שם גנאי אפשרי והכפישו הכפש וחזור. הנה, תחביב רשת חדש הגיע –  שיימינג מפשעות שמו.  בקיצור – אירית רחמים הפכה פופולארית כמו  חנין זועבי בחתונת הסכינים. אין מה לדבר – אויב הציבור.

אירית רחמים לא המציאה דבר, כמובן. הטרנד הזה כבר צבר קילומטראז’מרשים על שטיחים אדומים ברחבי העולם. מדובר בשמלות עם שסעי ענק או בכאלה ששקופות לאורך כל הצד. כך או כך הן מחייבות עירום (אמנותי, בטח שאמנותי) ובמקרים רבים גם עירום אמנותי ומגולח.

“מרומז”, “מעודן” ו”מתוחכם” הן לא מילים שקשורות לעניין.  אופנת השסעים הגדולים היא הכל חוץ מזה. יש משהו מביך בחיתוך המפורש הזה, ואני תוהה למה כל כך הרבה נשים, חזקות, משפיעות, מובילות בתחומן, משתפות פעולה עם האאוטינג הזה של איבריהן המוצנעים.  אולי זה האתגר שבמשחק הניחושים – מעניין באיזה צעד שלי אני ארחיב ואהפוך את הוגינה שלי לתיקיית שיתוף ציבורית, ואולי זה דווקא חלק מהשיח הנאו-פמיניסטי בנוסח ניקי מינאז’. לא יודע. אבל מבחינתי מדובר בטעם רע שעבר להתגורר בפינת הרחובות “סליזי” ו”וולגארי”.

כמו למשל - המלכה האם של “אני-עירומה-מתחת-לשמלה”  פריס הילטון . היא, מתקבל הרושם, אינה מכירה כלל את המושג “תחתונים” ואוהבת לנופף ב-וגינה הקרחת שלה מול כל פפראצי מזדמן. מעין דרישת שלום מאותה קלטת סקס מפורסמת שהבעירה את המנועים לקריירת ה-ווט-אוור שהיא מטפחת מזה שנים.

מחשוף רגליים

(פריס הילטון – הייתה שם קודם)

לא כוס התה שלי, אפילו לא כשהיא מהולה בהרבה ג’ין. ועדיין, אני אומר, שיהיה. למי שדחוף לנפנף לשלום לציבור בעזרת איבריו הפרטיים, שינפנף. ומי שלא טוב לא, יום טוב לו (כמאמר משוררת הרשת והאושיה – עדן אברג’יל)

אז מה אני אומר -
נכון, מותר לכל אחת ללבוש מה שהיא רוצה. נכון, לאיש אין זכות לכנות אותה בשמות גנאי או לערוך ספקולציות מכוערות בקשר למהות מקצועה האמיתי. (כמה מהר וקל אנחנו מכנים את זולתנו “זונה”, “זבל” ו”תמותו”…)

אבל – מאחר שאת התמונות האלה היא פרסמה בטריטוריה ציבורית, מותר לבקר, וגם לכתוב שזה נראה ממש ממש לא טוב. הזכות שלה להתלבש בטעם רע אינה משקפת את חובת הציבור למחוא כפיים לטעם הזה. העובדה שהמחשוף- מפשעה הזה הוא מאוד טרנדי ופופלארי, לא הופכת אותו (ואת הלובשות אותו) לאייקוני אופנה. טראש הוא טראש גם אם קוראים לך ג’יי לו. או אורית רחמים

עוד מהבלוג של ארז עמירן

תצוגה מקדימה

מפוטר

ההחלטות הלא מושכלות שעשינו ב-אייטיז (וואי, אופנה, עולם הזוהר, מגניב!!) חוזרות עכשיו לבעוט לנו בתחת. אז זהו. אחרי 14 שנה בהם הייתי המעצב הראשי של FIX    וחשבתי שהעולם מורכב...

תגובות

פורסם לפני 7 years
תצוגה מקדימה

ה-רשימה. דברים שאת חייבת בארון (וכמה שלא)

אז הנה, בלי הקדמות, השמינייה שאי אפשר בלעדיה. לשנן, להפנים, לבצע. וכן, זה יהיה במבחן. חייבת בארון ג'ינס שווה – להשקיע!! אחד כזה טוב, של חברה מוכרת (לא, לא ביזל, לא ליגייס, ולא...

תצוגה מקדימה

המהפח

התכנית הכי מיותרת בארץ (נו, טוב, יחד עם "איט גרלס" הנלעגת שנותנת פייט ראוי ב'הוט') חוזרת לסיבוב נוסף. הפעם בניצוחה של יעל-בר-זוהר וכפילת אשת ראש הממשלה הלא היא סנדרה...

תגובות

טופ 20 - בלוגים

מתחברים לסלונה

הכתבות הנקראות ביותר

אסור לפספס

בחזרה למעלה