הבלוג של ארז עמירן

מידות רעות

מעצב אופנה, מרצה ב"שנקר", מנחה ויועץ למעצבים, מאייר וכותב.

עדכונים:

פוסטים: 201

החל ממאי 2011

זו הייתה באמת שנה מחורבנת, ואין לי שום בעיה לחגוג את הסתלקותה לגיהנום אליו נשלחות שנים שהתנהגו ממש רע. לחגוג, ביג טיים. רק לא בבדיחות-על-חשבוננו שנקראות מסיבות סילבסטר

29/12/2015

 

באופן אישי זו הייתה באמת שנה מחורבנת, ואין לי שום בעיה לחגוג את הסתלקותה לגיהנום אליו נשלחות שנים שהתנהגו ממש רע. השנה הבאה חייבת להיות טובה יותר, ברור, ולו רק בזכות העובדה שעוד לא המציאו גרועה יותר. אז לחגוג, ביג-טיים, אבל בלב.

בטח לא בבדיחה-על-חשבוננו שנקראת מסיבות סילבסטר.

אם פורים מאפשר לנו להראות-כמו-זונות-בלי לשלם-את-המחיר, ופסח מפרנס לנו את צמד התחביבים האולטימטיבי – לאכול ולבכות, הרי שהסילבסטר הוא החג שקושר לנו את הקצוות עם התאום (ה-ממש לא זהה) שיש לנו במועדונים הנחשקים במנהטן. הזדמנות חד-פעמית לצאת מהאפרפר המשקף את חיינו בממלכת השרה והביבי לטובת הזדהות מנטלית עם האנשים היפים שסופרים לאחור ב”טיים-סקוור”. ממש סקס והעיר הגדולה. בלי הסקס, בלי העיר.

אז מה יש לנו להציע? אנשים שהם הכי-פיג’מה שלוש מאות שישים וארבעה ימים בשנה, מדגמנים זוהר אופנתי על ה-שטיח האדום בגרסת מתחם יד חרוצים. יש לכם את זה ביותר עולב??

ותמיד, ה-אאוט-פיט הסילבסטרי הנשי מורכב מדונמים של עור חשוף (הכי 31 בדצמבר) ושמלה שקטנה עליך בשתי מידות,  וקצרה. קצרה כמו הקריירה העתידית של דודו מ’האח הגדול’, למשל.

הבנים (בקונטרה) מסתדרים על חולצות מכופתרות-למחצה, מכנסי “הלאפה שאכלתי בצהריים הייתה מה-זה מיותרת” והתספורת המטופשת הזו…שאני לא אתחיל.

עם כל הארטילריה האופנתית הזו אתם יוצאים למועדון להתחכך מרצון (!) עם עשרות אנשים שבימים כתיקונם אתם מקפידים לא להגיד להם שלום ברחוב, ואז להצמיד שפתיים עם אותם אנשים שחושבים ש”צחנה” היא שם של בושם יוקרתי.

העיקר להעלות למחרת על הקיר בפייסבוק אלפי תמונות שלך בדרגות שונות של שיכרות, עם הכיתוב “סילבסטר 2016 – היה פיצוץ”.

אין מה לעשות, בחגיגה הזאת, בעיקר באופציה המגוירת, יש משהו לגמרי לא ‘קול’. להפך, עברנו למדרכה הרחוקה יותר שברחוב פאתט.

ועדיין, מדי שנה, אנחנו מתייצבים, לבושים בלא-כלום-כמעט, בקור או בגשם, כדי להשכיב חצי-משכנתא על פנטזיה-מחופשת-לשמפניה, ופתיתי זוהר-מיד-שנייה.

אז הנה ההצעה שלי, בנים ובנות יקרים: גשו למחברת עליה כתבתם בטוש זוהר “החלטות חדשות לשנה החדשה”, מחקו את כ-ל מה שכתבתם בה   (“לחייך יותר, להיות מעורב פוליטית, להימנע מפחמימות ריקות  ומזיופים של ארמני ב-עלי-אקספרס…) ובמקום זאת כתבו– “סילבסטר הבא – בבית !!!”

שמלות סילווסטר

לא. ממש לא, ובשום-פנים-ואופן-לא.

שמלות סילווסטר-2

ה’לוק’ שמנצח בנוק-אאוט

***

ושנה מצוינת שתהיה. ברור.

 

עוד מהבלוג של ארז עמירן

תצוגה מקדימה

מפוטר

ההחלטות הלא מושכלות שעשינו ב-אייטיז (וואי, אופנה, עולם הזוהר, מגניב!!) חוזרות עכשיו לבעוט לנו בתחת. אז זהו. אחרי 14 שנה בהם הייתי המעצב הראשי של FIX    וחשבתי שהעולם מורכב...

תגובות

פורסם לפני 7 years
תצוגה מקדימה

ה-רשימה. דברים שאת חייבת בארון (וכמה שלא)

אז הנה, בלי הקדמות, השמינייה שאי אפשר בלעדיה. לשנן, להפנים, לבצע. וכן, זה יהיה במבחן. חייבת בארון ג'ינס שווה – להשקיע!! אחד כזה טוב, של חברה מוכרת (לא, לא ביזל, לא ליגייס, ולא...

תצוגה מקדימה

המהפח

התכנית הכי מיותרת בארץ (נו, טוב, יחד עם "איט גרלס" הנלעגת שנותנת פייט ראוי ב'הוט') חוזרת לסיבוב נוסף. הפעם בניצוחה של יעל-בר-זוהר וכפילת אשת ראש הממשלה הלא היא סנדרה...

תגובות

טופ 20 - בלוגים

מתחברים לסלונה

הכתבות הנקראות ביותר

אסור לפספס

בחזרה למעלה