הבלוג של ארז עמירן

מידות רעות

מעצב אופנה, מרצה ב"שנקר", מנחה ויועץ למעצבים, מאייר וכותב.

עדכונים:

פוסטים: 201

החל ממאי 2011

מס הכנסה מתכבד להודיע – דוגמניות על הכוונת, ממסלול התצוגה אל המסלול האדום. ובר רפאלי לא לבד

22/12/2015

פעם את בוכה ופעם את צוחקת .. (צילום אינסטגרם)

(בר רפאלי – פעם את בוכה, ופעם את צוחקת…)

דוגמנית זה הזמר המזרחי החדש. לפחות מבחינת מחלקת החקירות של מס ההכנסה. ממסלול התצוגה אל המסלול האדום. בדרך, במקום לסמן וי על הבנזוג-הכדורגלן, את נדרשת להזיל דמעות מול השוטר הרע. סוג של סמל סטטוס חדש.

אז ראשית, אני אומר, סחתיין. כבר לא נטפלים רק למזרחים, התקדמנו לבלונדיניות, שאיש לא יגיד ששוב דופקים את השחורים.  נבחרי הזמר הים-תיכוני (בואו נקרא להם ה”פרצים” כדי לפשט עניינים) אמנם אוחזים במדף תמרוקים לא פחות עמוס מזה של מכרסמות החסה, אבל עדיין, הם בנים, לא ממש יפים, ועתירי ח’ו-ע’. זה פחות אטרקטיבי, תודו, מבלונדיניות שיודעות להגיד “איי דידנט הב ריליישן וויט דיס קאנטרי “(ולכן לא אשלם בה מיסים) במבטא אמריקאי צח.

אז לבר רפאלי יש קמפיין שומה חדש, לא מהסוג שהיא מחבבת, ודאי, אבל חשיפה היא חשיפה (כמו שיודע גם “לירן-חולצה-אפורה). ואחרי בר רפאלי, כבר מדברים על דוגמנית-על אחרת שתעשה את דרכה אל חדרי החקירות של מס הכנסה (עדיין מפוקסלת, בקרוב הקמפיין ה”אמיתי”). גם היא מה-בינלאומיות, גם היא אוהבת להתאבזר בתכשיטים ומכוניות במחירים מתכווצים. פחות בלונדינית, אם נאמין לשמועות, אבל לא פחות נחשקת.

נראה שהמקצוע הלא מגניב בעליל של חוקר מס עבר שדרוג תדמיתי כאילו הרגע עזב את סט צילומי “המהפך” של סנדרה רינגלר. עתידות – בקרוב הריאליטי “גם אני רוצה להיות פקיד שומה”. אסי עזר, פנוי להנחיה?

כמה מקומם ומרגיז – אני, ברפאליסט גמור שכמוני, הכי קרוב שהגעתי אל השמש הבלונדינית, היה לחלוק איתה, פעם, מעבר חציה בריינס. והנה, יושב לו חוקר עלום שם, ומשופם בוודאי, סגור לשעות בחדר אחד עם בר, ומנגב לה את הדמעות. וצדק איפה?

ועכשיו, אחרי שבכינו עם ציפי ובר, וחישבנו כמה שעוני זהב שווים שני מיליון עוקבים באינסטגרם, גילינו שבמטווח הרלוונטי, גם ברבורים יכולים להיות ברווזים. צולעים.

זה השלב שבו אני רוצה להוסיף תמיהה אישית – לכמה יח”צ זקוקה רשות המיסים ולמה, בעצם, היא זקוקה לו בכלל?? תקנו אותי אם אני טועה, אבל זה לא שאנחנו יכולים ללכת לעשות שומות אצל גוף מתחרה . ואם לא מדובר ביח”צ, אז למה נועד “מצעד הבושה הבלונדיני” ?

רובנו, אפשר להודות בכאב, לא בר רפאלי. אנחנו, על התמונות שלנו ברשת החברתית לא מקבלים הנחות סלבס, בקושי שלושה לייקים (אחד מאמא) ותגובת “ריגשת” (גם מאמא). במילים אחרות אפשר להוריד מהפרק את האפשרות שמדובר ביריית אזהרה של “חכו חכו, מה יהיה לכם…”. אין לי אלא לשער שפשוט דואגים לנו לקצת שמחה לאיד.

המצב די קקה, בואו נודה – העולם לא מדבר איתנו, החמאס רוצה להיכנס בנו, לוקחים לנו את השבת, שוברים לנו את השתיקה, וסילבן וג’ודי… נו, טוב. איך שלא מסתכלים על זה העכשיו שלנו הוא הכי לא בלונדיני שאפשר. אז מישהו מהרשות, כנראה, ראה אותנו בצרתנו וזרק לנו עצם. קחו תלעסו, אולי תרגישו פחות עצובים. שהרי, אנחנו יודעים עוד מ-וארשה, אין שמחה כשמחה לאיד. נותנים לנו, אז אנחנו חוגגים.

אז מה אני אומר? אם בר העלימה, שתשלם. ואם גם זלגו כמה דמעות בדרך, זה באמת לא נורא. את האנטגוניזם כלפיה בר רפאלי הרוויחה ביושר (סגירת המרחב האווירי ליום החתונה, למשל…) אבל לבינתיים, לפחות, אפשר למתן קצת את ההילולות העולזות. אם אנחנו מקטינים את בר רפאלי, אנחנו לא מגדילים את עצמנו. לא ככה זה עובד. בואו נרגיע.

bar-big

  צילום: GettyImages

עוד מהבלוג של ארז עמירן

תצוגה מקדימה

מפוטר

ההחלטות הלא מושכלות שעשינו ב-אייטיז (וואי, אופנה, עולם הזוהר, מגניב!!) חוזרות עכשיו לבעוט לנו בתחת. אז זהו. אחרי 14 שנה בהם הייתי המעצב הראשי של FIX    וחשבתי שהעולם מורכב...

תגובות

פורסם לפני 7 years
תצוגה מקדימה

ה-רשימה. דברים שאת חייבת בארון (וכמה שלא)

אז הנה, בלי הקדמות, השמינייה שאי אפשר בלעדיה. לשנן, להפנים, לבצע. וכן, זה יהיה במבחן. חייבת בארון ג'ינס שווה – להשקיע!! אחד כזה טוב, של חברה מוכרת (לא, לא ביזל, לא ליגייס, ולא...

תצוגה מקדימה

המהפח

התכנית הכי מיותרת בארץ (נו, טוב, יחד עם "איט גרלס" הנלעגת שנותנת פייט ראוי ב'הוט') חוזרת לסיבוב נוסף. הפעם בניצוחה של יעל-בר-זוהר וכפילת אשת ראש הממשלה הלא היא סנדרה...

תגובות

טופ 20 - בלוגים

מתחברים לסלונה

הכתבות הנקראות ביותר

אסור לפספס

בחזרה למעלה