הבלוג של ארז עמירן

מידות רעות

מעצב אופנה, מרצה ב"שנקר", מנחה ויועץ למעצבים, מאייר וכותב.

עדכונים:

פוסטים: 201

החל ממאי 2011

תואם אליאב עם מדים של מלצר רוסי, כדורית שינה בלונדינית ועץ חג מולד על אקסטזי. מבט ראשון על הדיירים החדשים מגלה ליהוק קלישאי, דמויות ממוחזרות וגעגועים לאסי. מסתמן – יהיה מנומנם

17/12/2015

האח הגדול ארז טל קורין גדעון. צילום: רועי ברקוביץ

לפני הכל, אני רוצה להתוודות–עשר דקות לתוך “המשדר המיוחד”, נולדו בי געגועים לאסי.  טוב, אולי הגזמתי, אבל האסי-עזר-החדשה, קורין גדעון, מתאמצת, מזיעה, מדקלמת בלי-חן, היא לא כייף. לא כייף בכלל. אסי היה ה”היפך של ארז” קליל, מלא רוח שטות, ומתלהב.  זה היה מעיק, אבל עבד. קורין היא ההיפך של שום דבר. אולי רק של המושג “מגניבות”.

אז אחרי שגמרתי להתבאס מקורין, עברתי להתבאס מהמתמודדים. זה לא הוגן לשפוט בשלב כה התחלתי, אבל נראה לי שההפקה עשתה לעצמה הנחות-ענק בכל הקשור להיצמדות המופרזת לקלישאות ליהוק. כל מגזר קיבל נציג, אין אפס. תחזית עתידית – יהיה מנומנם.

אז הנה הם, תכירו

דודו- מעפולה. ערס-לייט עם יכולת וורבאלית גבולית ושיזוף בהתזה שמסתמן כ-בן יהב של האח הגדול – זאת אומרת תופס את המשבצת הנחשקת של התמוה-נלעג.

תמר- הדתייה שמתנחלת בלבבות. כל הקלישאות על מתנחלת שהיא לא קלישאה (והיא הכי) כולל שמירת נגיעה, לוק היפסטרי ו מחזמר (!) על ההתנתקות. הולך להיות חופרררר.

סלים- הערבי. כמו תמר, רק מהצד השני. וכמו שתותית אוהבת להגיד “הוא אמר את המילהההה” – זאת אומרת “כיבוש”. “אם תרצו” – לטיפולכם.

האח הגדול שי חי. צילום: רועי ברקוביץ

עומר- והעיר הגדולה. כוסית, ברמנית, עם דירה שכורה בפלורנטין ואלפי עוקבים באינסטוש. יש לכם את זה ביותר ‘בועה’. היא רק בת 22 אבל כבר הספיקה להבין שלטיפים שהיא מקבלת יש קשר מסוים לאיך שהיא נראית. וואלה.

שי חי– הדוש הרגיש. סליחה? לא השתתפת כבר באח הגדול וקראו לך אליאב? אמנות לחימה, ספר שירה, זיין וג’נטלמן. ולמה לעזאזל אתה לבוש כמו מלצר במסעדה רוסית?

גיל-  הבחור הרגיל. היי-טקיסט שהשלים את המהפך משמן למקובל ובמקביל מצא את אלוהים בדיאודורנט. אז הסיפור על הילדות המוחמצת שבר לי ת’לב, אבל תובנות הבליין התל אביבי המאוחרות שלו, עשו את התיקון. נרשמה צפירת הרגעה.

קסניה– הרוסיה הלודאית. שהיא, כמובן, גם דוגמנית. קסניה אוחזת בבלונד גולש ובלב שבור. מה שמבטיח לה אחוזי פופולאריות גבוהים בקרב דושי הבית.

(למרות, שאם אתם שואלים אותי, עד כה, כל הבחורים שנכנסו לוילה, נראים לי לגמרי גייז.)

פלורי- הפריפריאלית– השגרירה מבית שאן – רווקה, מרוקאית, עצבנית , בשמלת כלה. פיצוץ שסופר את הדקות להתרחשותו.

האח הגדול עומר קינן. צילום: רועי ברקוביץ

עומרי– עורך דין שעושה סקי מים. חומר טוב לחתונה (שימי לב פלורי) מצד שני הוא עושה טיזינג נוטף מיניות לאח הגדול. אולי כי הוא מסנן נשים שרודפות כסף, שסומכות על היופי שלהן, שמדברות יותר מדי. אז מה נשאר?

שי(הבת) חמודה ואופטימית ומשעממת כמו סיד מתייבש על הקיר. כדורית השינה הבלונדינית מסתמנת כפיהוק שמפהק הפיהוק. אפילו היתמות המאוחרת לא מצליחה ליצור עניין. נקסט.

ברק-  פורס הפסטרמות. השיחוק של הליהוק (לדעתי) – הומו-עבריין-משורר. עץ חג מולד על אקסטזי. לא יודע כמה מים זה מחזיק, אבל על רקע הנמנמת השולטת, הוא ללא ספק מה”מרימים”.

קוקו– האמנית הירושלמית. “שון לנון גם כזה מתעניין בעבודות שלי”. ..? אז כזה. מציירת, מצלמת, שרה, ובעיקר -הכי מעצבנת שאפשר. אם צריך מישהו לשנוא, לשנוא ממש, אז אין לה מתחרים. הפער בין היומרות למצאי הקיים מעולם לא היה מקומם כל כך.

מייקל- שהיה מישל (תודו, כזה עוד לא היה לנו) ועשה את כל המסע מבת לבן. אם נשים רגע את הציניות המתבקשת בצד, אז הוא ללא ספק מ”הטובים” – כובש ומעורר אמפתיה.

גילי– הכי עממי, הכי היו שם כבר עשרות כאלה– המשאית, המשפחה, התימניות, המסורת, השמרנות….כל המוכר והלא התגעגענו, עם טוויסט עכשווי – מדובר באושיית פייסבוק.

אור – הפעילה החברתית המזרחית הפמיניסטית…בקיצור – אורטל בן דיין . מינוס הפה-ג’ורה ובגדי הווינטג’. פלוס גלגול קובות ולב זהב.

אילנית– זקנת השבט. עוד נומבון, הפעם עם מבטא רוסי. עולה-ישנה שחושבת שאנחנו חיים בגן עדן (?) סבתא שלה אמרה לה לצבוע לבלונד וזה שינה את חייה. לחיינו שלנו, אני חושש, זה לא יזיז בכלל. מבחינתי, אפשר להדיח אתמול.

***

עד כאן. מעניין (או לא ממש) יהיה לראות כמה שווה הרושם הראשוני שלי.

עוד תשמעו ממני.

עוד מהבלוג של ארז עמירן

תצוגה מקדימה

מפוטר

ההחלטות הלא מושכלות שעשינו ב-אייטיז (וואי, אופנה, עולם הזוהר, מגניב!!) חוזרות עכשיו לבעוט לנו בתחת. אז זהו. אחרי 14 שנה בהם הייתי המעצב הראשי של FIX    וחשבתי שהעולם מורכב...

תגובות

פורסם לפני 7 years
תצוגה מקדימה

ה-רשימה. דברים שאת חייבת בארון (וכמה שלא)

אז הנה, בלי הקדמות, השמינייה שאי אפשר בלעדיה. לשנן, להפנים, לבצע. וכן, זה יהיה במבחן. חייבת בארון ג'ינס שווה – להשקיע!! אחד כזה טוב, של חברה מוכרת (לא, לא ביזל, לא ליגייס, ולא...

תצוגה מקדימה

המהפח

התכנית הכי מיותרת בארץ (נו, טוב, יחד עם "איט גרלס" הנלעגת שנותנת פייט ראוי ב'הוט') חוזרת לסיבוב נוסף. הפעם בניצוחה של יעל-בר-זוהר וכפילת אשת ראש הממשלה הלא היא סנדרה...

תגובות

טופ 20 - בלוגים

מתחברים לסלונה

הכתבות הנקראות ביותר

אסור לפספס

בחזרה למעלה