הבלוג של ארז עמירן

מידות רעות

מעצב אופנה, מרצה ב"שנקר", מנחה ויועץ למעצבים, מאייר וכותב.

עדכונים:

פוסטים: 201

החל ממאי 2011

לאונרדו דיקפריו הציע נישואין לחברתו, דקה וחצי אחרי החתונה של האקס המיתולוגית. לארז עמירן זה מרגיש, על פניו, עלוב ונואש

12/10/2015

קלי וליאו. בקרוב חתן וכלה? צילום: GettyImages

לפי דיווחים של הצהובון האמריקאי OK לאונרדו דיקפריו הציע נישואין לחברתו קלי רורבאך.

כל זה קרה, (אם בכלל קרה, אנחנו סקפטיים בכל הקשור לדיווחים על חתונות. לגירושין אנחנו מאמינים הרבה יותר) שתי דקות וחצי אחרי שהאקס המיתולוגית, בר רפאלי, התחתנה ברוב פאר והדר ורני רהב , אני מזכיר את העובדה הזו, כי יכול מאוד להיות שפספסתם את כל העניין, שהרי החתונה הזו עברה בשקט תקשורתי מרשים…

כך או כך, לאונרדו יוצא עם קלי בערך ארבעה חודשים, שהם נצח-וקצת במושגים הוליוודיים, כנראה. “מקורבים” טוענים שמעבר לחיבור המובן מאליו – היא דוגמנית בלונדינית עם עבר בויקטוריה’ס סיקרט והוא, ובכן, הוא חובב דוגמניות בלונדיניות עם עבר בויקטוריה’ס סיקרט, הם גם חולקים “תשוקה לסוגיות חשובות כמו התחממות גלובלית ועוני”. שבתרגום לעברית זה אומר –תשוקה זה לזו, מזיעים כשחם, ושמעו על עוני.

בקיצור, אומרים אותם “מקורבים” היא, קלי, לא סתם פרצוף יפה. שזה ברור, שהרי היא דוגמנית של הלבשה תחתונה, ולא של חברת איפור.

אז – לאיש אין ספק שללאונרדו דיקפריו מותר לעשות מה שהוא רוצה, גם להתחתן עם שכפול פחות מוצלח של בר-שלנו, גם להתרוצץ על יאכטות כאילו אין עוד יבשה בעולמנו, וגם לבייש את נעוריו בבגרותו ולהיראות כמו חזירון שמנמן. הכל בסדר.

מצד שני – העיתוי חשוד. שלא לומר, מעביר אותו אל הצד השני של המדרכה ברחוב פאתט.

כי לקפוץ ולהציע נישואין למישהי שאתה עדיין מתרגל לקרוא לה בשם הנכון, בצמידות כה משמעותית לתאריך החתונה של האקסית, זה מרגיש, על פניו, עלוב ונואש.

הרשו לי להציע הסבר, לגמרי לא מבוסס מדעית, שמשדך את הדחיפות הזו אל ה-אגו הגברי.

האגו הזה שלנו, יושב לו למעלה, משקיף על מערכת הרגשות המוכרת של אהבה-שמתה, ומנווט את דרכנו כאילו אין עוד דבר מלבדו.

החיים הם תחרות, ואם מישהו אחר מנצח, כנראה שאתה המפסיד.

אז כן, כואב לנו, ונשבר לנו הלב, ואנחנו בוכים, כמו גברים, בלילה, אבל בעיקר אנחנו מונעים מהצורך של “לא לצאת פראיירים”. כי גם מול האקסית, אנחנו במלחמה, וצוברים ניקוד על “הראינו לך מה זה”, ו”לכי, לכי, מי בכלל רצה אותך”, ו”הנה, עכשיו אני יותר מאושר ממך”. נקמת העלבון של האגו הגברי חודשים אחרי שהאש כבתה. אנחנו ממשיכים לתקשר ולהתנצח עם האקסית, גם כשזו כבר מזמן שכחה מי אנחנו.

שמעתי הרבה לאחרונה (בהקשרים אחרים לחלוטין) את המשפט “כשאתה יוצא לנקום, חפור שני קברים”. לפעמים זה נגמר בהרעלה עצמית, לפעמים בהתרסקות של ספינה על קרחון, לפעמים בהצעת נישואין חפוזה.

אם זו אכן המוטיבציה של לאונרדו ב”מרוץ אל החופה”, מדובר בעניין עלוב ונואש. ויחד עם זאת גם אנושי כל כך, ומוכר.

עוד מהבלוג של ארז עמירן

תצוגה מקדימה

מפוטר

ההחלטות הלא מושכלות שעשינו ב-אייטיז (וואי, אופנה, עולם הזוהר, מגניב!!) חוזרות עכשיו לבעוט לנו בתחת. אז זהו. אחרי 14 שנה בהם הייתי המעצב הראשי של FIX    וחשבתי שהעולם מורכב...

תגובות

פורסם לפני 7 years
תצוגה מקדימה

ה-רשימה. דברים שאת חייבת בארון (וכמה שלא)

אז הנה, בלי הקדמות, השמינייה שאי אפשר בלעדיה. לשנן, להפנים, לבצע. וכן, זה יהיה במבחן. חייבת בארון ג'ינס שווה – להשקיע!! אחד כזה טוב, של חברה מוכרת (לא, לא ביזל, לא ליגייס, ולא...

תצוגה מקדימה

המהפח

התכנית הכי מיותרת בארץ (נו, טוב, יחד עם "איט גרלס" הנלעגת שנותנת פייט ראוי ב'הוט') חוזרת לסיבוב נוסף. הפעם בניצוחה של יעל-בר-זוהר וכפילת אשת ראש הממשלה הלא היא סנדרה...

תגובות

טופ 20 - בלוגים

מתחברים לסלונה

הכתבות הנקראות ביותר

אסור לפספס

בחזרה למעלה