הבלוג של ארז עמירן

מידות רעות

מעצב אופנה, מרצה ב"שנקר", מנחה ויועץ למעצבים, מאייר וכותב.

עדכונים:

פוסטים: 201

החל ממאי 2011

התחת-של-קים זכה למחווה צהובה להפליא של מאייר איטלקי שהפך את הכפולה המדוברת לגרסה היותר אוריינטלית של מארג’ סימפסון. צהוב עולה!!

19/11/2014

הסיפור של התחת של קים, כבר באמת יצא מכל החורים (של אתם יודעים מה) – כן פוטושופ, לא פוטושופ, מעלה או מורידה, מבזה או מרוממת, מה-זה-חשוב. בסופו של דבר הבחורה בנתה את הקריירה שלה על בסיס הנכס הישיב שלה וקלטת סקס מבוימת. זה לא שציפינו שהיא תופיע על שער המגזין בחליפת אסטרונאוט כמי שעומדת להיות האישה הראשונה שתכבוש את החלל.

העיקר שהקרדשיינית הורידה את האינטרנט על הברכיים ובדרך נעצה את החרב האחרונה במלחמה בין החזה לישבן. אם למישהו עוד היה שמץ של ספק – אז עכשיו כבר ברור – זה הזמן של התחת.

כל מיני אחראים-מטעם-עצמם על המוסר העולמי מיהרו להגיב עם הטיעון המנצח “אבל את אמא של מישהו”, כאילו שהאימהות מנטרלת אד-הוק את האופציה של שימוש בתחת שלך לצרכי קידום עצמי. אז לא אמהות ולא נעליים (או תחתונים). אם אתם שואלים אותי, הדבר היחידי שחסר בצילום הזה הוא סקסיות אמיתית (נו טוב, וגם סגנון, וטעם טוב, וטבעיות)

התמונה השערורייתית (?) על השער של המגזין “פייפר”  זכתה למחווה צהובה להפליא של המאייר האיטלקי אלסנדרו פלומבו  שהפך את הכפולה המדוברת לגרסה היותר אוריינטלית של מארג’ סימפסון.

תחת צהוב

אני לא מכיר את הומר סימפסון, זאת אומרת לא יותר מ-שלום-שלום כשאנחנו עוברים זה ליד זה בשבילי העיירה הדמיונית שלנו ספרינגפילד. אבל אני די בטוח שהומר, בחלוקה הדיכוטומית בין גברים-של-חזה לגברים-של-תחת, שייך לסוג הראשון. גבר של פעם עם ערכים של פעם ותסביך אדיפוס בריא. גם אשתו מארג’, אני מאמין, היא לגמרי-אישה-של-חזה.

תחת צהוב-2

מארג’, למי ששכח, כבר הייתה שם קודם. בסדרת צילומים למגזין “פליי-בוי”,  מתוחכמים פי-אלף מהאחוריים-לפרצוף של קים, היא הוכיחה לכל הקרדשייניות של העולם באיזה צבע משתין הדג.

***

ועוד הבדל אחד משמעותי – קים קרדאשיין לא הקריבה את התחת שלה לטובת הגברת המודעות להתאבדויות של לוייתנים, אלא לצורך קידום ספר תמונות סלפי שלה (!) שעומד לצאת בקרוב. מארג’ סימפסון התפשטה לטובת שלום עולמי.  צהוב עולה!!

עוד מהבלוג של ארז עמירן

תצוגה מקדימה

מפוטר

ההחלטות הלא מושכלות שעשינו ב-אייטיז (וואי, אופנה, עולם הזוהר, מגניב!!) חוזרות עכשיו לבעוט לנו בתחת. אז זהו. אחרי 14 שנה בהם הייתי המעצב הראשי של FIX    וחשבתי שהעולם מורכב...

תגובות

פורסם לפני 7 years
תצוגה מקדימה

ה-רשימה. דברים שאת חייבת בארון (וכמה שלא)

אז הנה, בלי הקדמות, השמינייה שאי אפשר בלעדיה. לשנן, להפנים, לבצע. וכן, זה יהיה במבחן. חייבת בארון ג'ינס שווה – להשקיע!! אחד כזה טוב, של חברה מוכרת (לא, לא ביזל, לא ליגייס, ולא...

תצוגה מקדימה

המהפח

התכנית הכי מיותרת בארץ (נו, טוב, יחד עם "איט גרלס" הנלעגת שנותנת פייט ראוי ב'הוט') חוזרת לסיבוב נוסף. הפעם בניצוחה של יעל-בר-זוהר וכפילת אשת ראש הממשלה הלא היא סנדרה...

תגובות

טופ 20 - בלוגים

מתחברים לסלונה

הכתבות הנקראות ביותר

אסור לפספס

בחזרה למעלה