הבלוג של ארז עמירן

מידות רעות

מעצב אופנה, מרצה ב"שנקר", מנחה ויועץ למעצבים, מאייר וכותב.

עדכונים:

פוסטים: 201

החל ממאי 2011

אז הנה – מדריך קצר שייקח אותך לטיול מאורגן מכף הרגל ועד הפוני – הטרנדים הכי שווים במחלקת האקססוריז.

12/10/2014

כמו שיודעת כל פאשניסטה שעושה את צעדיה  על המסלול המהיר לממלכת הדרקונים של גיא פינס – שמלה זה לא מספיק. מה שהופך אותך לזאת ש”יש לה את זה” הוא כל ה-מסביב. זה מה שעושה את ההבדל בין מלכה לסמרטוט ובין בוכטות-של-כסף לבוכטות-של-סטייל.

אלוהים נמצא בפרטים הקטנים, והפרטים האלה הופכים משמעותיים יותר משנה לשנה. זה לגמרי ברור – שם המשחק הוא “בידול” – איך לא תיראי כמו עוד אלפי הנשים ששלחו ידיים בדיוק לאותה חולצה בדיוק באותה רשת. מה שמוביל את הדיון, שוב, אל כל ה-מסביב.

לפני שמתחילים לזרוק כסף כאילו מחר הוא יוצא מהאופנה, אזהרת שימוש -

כמו בבופה ארוחת הבוקר בקלאב-הוטל לוטרקי- לא להעמיס הכל ביחד על הצלחת. גם הטעם הולך לאיבוד, גם מקבלים צרבת.  במילה אחת – איפוק (ועכשיו רק תנו לי לחסל את חבילת השוקולד הזו ונצא לדרך…)

אז הנה – מדריך קצר שייקח אותך לטיול מאורגן מכף הרגל ועד הפוני – הטרנדים הכי שווים במחלקת האקססוריז.

על הרגליים - 

מגפונים 

t-louis-2 לואי ויטון

ה”לא-פה לא-שם” הזה שמתמקם בין נעל למגף ועל-הדרך קוטף את “פרס השם המטופש” הוא האס המנצח של העונה. הגרסה הכי טרנדית שלו מגיעה בעור עם גימור לכה ותוספת קשירה שהופכת אותו לגרסה המודרנית של כבילת הרגל הסינית.

או לחלופין – נעלי ספורט

t-chanel שנל

המחסום נפרץ ונעלי הספורט השלימו את הנדידה שלהם ממלתחות חדר הכושר אל אורות הזרקורים של השטיחים האדומים. הם צבעוניים, מגושמים, ונוחים (כנראה). יפים? ובכן, זה עניין של טעם (רע).

על הידיים -

כפפות

t-altuzzara-2 אלטוזרה

כן, בסתיו הזה נהיה כולנו כפילותיה של המלכה אליזבט וננופף ביד מכופכפת לכל פשוטי העם מהצד השני של הרחוב. ולא סתם כפפות, אלא מהסוג הארוך שמתחכך במרפק. אם זה לא יביא את הנסיך הנכון, כנראה שהכל כבר אבוד.

וכדי שהכפפה לא תרגיש בדידות, תנו לה תיק

t-botega veneta בוטגה ונטה

הנחשים נטשו את הבגדים וזחלו אל התיקים.  אלה מגיעים השנה בכל הצורות והגדלים, אבל הכי נחשבים הם אלה מהסוג השמנמן שנתלה על הכתף ומזכיר לנו שזה ג’ונגל שם בחוץ, אז כדאי להצטייד בהתאם.

על המותן -

חגורה דקה

t-mickel kors מייקל קורס

וזו החגורה – דקה, ארוכה, מלופפת גבוה על המותן, ונקשרת על הצד (דווקא). קצת א-לה אייטיז, אבל עם תוספת של אלגנטיות שלא הייתה שם בזמן אמת.

על הצוואר -

צעיף גולף

t-altuzzara אלטוזרה

האביזר שיסתיר את האזור שסכין המנתח הפלסטי לא מגיע אליו. השוס העונתי הוא יותר צווארון-גולף-נפרד מאשר צעיף-צעיף. ומקושט בגדילים. התוצאה היא משהו שבין רעמת אריה לג’ירפה (מעניין מה מיץ פטל היה חושב על זה…)

על האוזן

עגיל

t-celine סלין

עגיל, אחד, אבל גדול-גדול. ובעיקר הוא נראה כמו מחזיק מפתחות של סוהר עם זהות מינית מבולבלת. חומרים מובילים – כסף, שתמיד טוב שיהיה, ויהלומים, הידועים בנאמנות החברית שלהם.

על הפרצוף -

איפור גותי

t-saint loren סן-לורן

המון שחור מסביב לעיניים, ריסים מושחרים בנדיבות לא פחותה,  וכל השאר לבן ומחוק – עור, גבות, שיער. התוצאה מזכירה בובת ברבי שהצטרפה לכת עובדי שטן. יש כאלה שקוראים לזה “סקסי”. יש כאלה שלא.

על הראש

קוקו נמוך

t-celine-2

סלין

וזו התסרוקת המנצחת של הסתו-חורף – אסוף, מוחלק לאחור, וצרור בקוקו עם הגומיה הכי פושטית שאפשר. פשוט, שפוי,  ומייתר כל התעסקות עם חומרים כימיים, אביזרי תלתול והחלקה, ופגישות אישיות אצל פיליפ ואזנה.

עוד מהבלוג של ארז עמירן

Thumbnail

מפוטר

ההחלטות הלא מושכלות שעשינו ב-אייטיז (וואי, אופנה, עולם הזוהר, מגניב!!) חוזרות עכשיו לבעוט לנו בתחת. אז זהו. אחרי 14 שנה בהם הייתי המעצב הראשי של FIX    וחשבתי שהעולם מורכב...

תגובות

פורסם לפני 8 years
Thumbnail

ה-רשימה. דברים שאת חייבת בארון (וכמה שלא)

אז הנה, בלי הקדמות, השמינייה שאי אפשר בלעדיה. לשנן, להפנים, לבצע. וכן, זה יהיה במבחן. חייבת בארון ג'ינס שווה – להשקיע!! אחד כזה טוב, של חברה מוכרת (לא, לא ביזל, לא ליגייס, ולא...

Thumbnail

המהפח

התכנית הכי מיותרת בארץ (נו, טוב, יחד עם "איט גרלס" הנלעגת שנותנת פייט ראוי ב'הוט') חוזרת לסיבוב נוסף. הפעם בניצוחה של יעל-בר-זוהר וכפילת אשת ראש הממשלה הלא היא סנדרה...

תגובות