הבלוג של ארז עמירן

מידות רעות

מעצב אופנה, מרצה ב"שנקר", מנחה ויועץ למעצבים, מאייר וכותב.

עדכונים:

פוסטים: 201

החל ממאי 2011

כשאנחנו דוחפים את כף הרגל שלנו אל תוך הרכישה האחרונה, עם העקב המשפד, או הרצועה החובקת, או החרטום המחודד, אנחנו לא סתם נועלים את הנעל, אנחנו עושים איתה אהבה. אז הנה הן – הנעליים הכי-הכי – קיץ 2013

24/04/2013

יודע כל מי שמתחזק בארון הנעליים שלו חטאים מסוג ה”איך קרה ששילמתי כל כך הרבה כסף-שאין-לי, על זוג נעליים שלעולם לא אנעל” – לא מדובר פה בהחלטות מושכלות המבוססות על מושגים של פרקטיקה ותועלת. מדובר ב-פטיש.

אל הנעליים שלנו, ובעיקר אל הנעליים ש”לא שלנו, אבל היינו רוצים”, אנחנו מתייחסים בחרדת קודש, מתובלת בעוררות מהסוג שמתלווה לצריכת פורנו משובח.

כל הליידי גאגאז של העולם המתהדרות בשגעת הרגל, הופכות את אגף ההנעלה למחלקת אביזרי המין ב”טויז אר אס- גרסת ה-איקס-איקס-איקס”. במקביל הופכת כף הרגל עצמה לאסירה בסד עינויים שהיה מבעיר את קנאתו של המרקיז הידוע.

כמו בפורנו מהסוג הטוב, גם בצילומי הנעליים מדובר בפנטזיה – לעולם לא נשיג כמוה, היא אולי בכלל לא קיימת במציאות, אבל אנחנו נרייר עליה כל הדרך אל השיא.

אפילו עיצוב הנעליים עצמו מנסה לכוון גבוה ומרגש יותר. למצוא מסילות חדשות לליבנו שקהה מעודף היצע. צועדים אל הקיצוני , אל השוליים הקינקיים של קצה הסבלנות של העין האנושית.

עזבו אתכם מנוחות או אלגנטיות, זה בשביל ההתעלסות האגבית והמשמימה עם החוקית-זה-שלושים-שנה. את הקיק שלנו אנחנו מחפשים בליגת העל. זו שבה, בעצם, לא נותנים לנו לשחק.

אז, כשאנחנו דוחפים את כף הרגל שלנו אל תוך הרכישה האחרונה, עם העקב המשפד, או הרצועה החובקת, או החרטום המחודד, אנחנו לא סתם נועלים את הנעל, אנחנו עושים איתה אהבה.

והנה – מתוך הקמפיינים של קיץ 2013 – האהבות הכי גדולות -

*

הכי חילופי זוגות נוסח הסיקסטיז – לואי ויטון

*
הכי אהבה כואבת – פראדה

*
הכי רומן עם נערת ליווי (יקרה) – תום פורד

*
הכי פלירט לא מחייב  - ברברי

*
הכי סטוץ עם תיכוניסטית – טרי דה הבילנד

*
הכי “להתחתן עם כסף” – אוסקר דה לה רנטה

*
הכי “גבר, אישה, לא אכפת לי, אני זורם…” – מקס

*
הכי אהבה עצמית (כי את אלה אני רוצה בשבילי) – אדידס

***

אז לסיכום – מה יהיה לנו הקיץ? פלטפורמות, אצבעות מבצבצות (טיפ-טאו), צבעוניות עזה, עקבים שמנמנים, קשירות שמטפסות אל השוק, וקצת נוסטלגיה לעשורים אופטימיים יותר.

והנה אני זורק פה כפפה (זאת אומרת – גרב) – תראו לי את שלכם, אני אראה לכם את שלי…

עוד מהבלוג של ארז עמירן

Thumbnail

מפוטר

ההחלטות הלא מושכלות שעשינו ב-אייטיז (וואי, אופנה, עולם הזוהר, מגניב!!) חוזרות עכשיו לבעוט לנו בתחת. אז זהו. אחרי 14 שנה בהם הייתי המעצב הראשי של FIX    וחשבתי שהעולם מורכב...

תגובות

פורסם לפני 8 years
Thumbnail

ה-רשימה. דברים שאת חייבת בארון (וכמה שלא)

אז הנה, בלי הקדמות, השמינייה שאי אפשר בלעדיה. לשנן, להפנים, לבצע. וכן, זה יהיה במבחן. חייבת בארון ג'ינס שווה – להשקיע!! אחד כזה טוב, של חברה מוכרת (לא, לא ביזל, לא ליגייס, ולא...

Thumbnail

המהפח

התכנית הכי מיותרת בארץ (נו, טוב, יחד עם "איט גרלס" הנלעגת שנותנת פייט ראוי ב'הוט') חוזרת לסיבוב נוסף. הפעם בניצוחה של יעל-בר-זוהר וכפילת אשת ראש הממשלה הלא היא סנדרה...

תגובות