הבלוג של ארז עמירן

מידות רעות

מעצב אופנה, מרצה ב"שנקר", מנחה ויועץ למעצבים, מאייר וכותב.

עדכונים:

פוסטים: 201

החל ממאי 2011

אין מה לעשות, בחגיגה הזאת, בעיקר באופציה המגוירת, יש משהו לגמרי לא ‘קול’. ועדיין, מדי שנה, אנחנו מתייצבים, לבושים בלא-כלום-כמעט, בקור או בגשם, כדי להשכיב חצי-משכנתא על פנטזיה-מחופשת-לשמפניה, ופתיתי זוהר-מיד-שנייה.

29/12/2012

פעם בשנה אנחנו מתחברים לקדוש הנוצרי שבתוכנו, מצפים את כל גופנו בנצנצים,  ומדמיינים שאנחנו ניקול ראיידמן. במילים אחרות – אנחנו חוגגים סילבסטר.

אם פורים מאפשר לנו להראות-כמו-זונות-בלי לשלם-את-המחיר, ופסח מפרנס לנו את צמד התחביבים האולטימטיבי – לאכול ולבכות, הרי שהסילבסטר הוא החג שקושר לנו את הקצוות עם התאום (ה-ממש לא זהה) שיש לנו במועדונים הנחשקים במנהטן.

הזדמנות חד-פעמית לצאת מהאפרפר המשקף את חיינו בלבנט לטובת הזדהות מנטלית עם האנשים היפים שסופרים לאחור ב”טיים-סקוור”. ממש סקס והעיר הגדולה. בלי הסקס, בלי העיר.

אנשים שהם הכי-פיג’מה שלוש מאות שישים וארבעה ימים בשנה, מדגמנים זוהר אופנתי על ה-שטיח האדום בגרסת מתחם יד חרוצים.

איכשהו, האאוט-פיט הסילבסטרי הנשי  מורכב תמיד מדונמים של עור חשוף (הכי 31 בדצמבר) ושמלה שקטנה עליך בשתי מידות. ניסיתם פעם לדחוף שמיכת פוך זוגית לתוך ציפית של כרית ? ככה נראית התוצאה הסופית.

עם כל הארטילריה האופנתית הזו את יוצאת למועדון להתחכך מרצון (!) עם עשרות אנשים שבימים כתיקונם את מקפידה לא להגיד להם שלום ברחוב, ואז להצמיד שפתיים עם גברים זרים שחושבים ש”צחנה” היא שם של בושם יוקרתי,  ועגולי זיעה על חולצת ממשי סינתטי  הם “מגנט כוסיות”.

העיקר להעלות למחרת על הקיר בפייסבוק אלפי תמונות שלך בדרגות שונות של שיכרות, עם הכיתוב “סילבסטר 2013 – היה פיצוץ”.

אין מה לעשות, בחגיגה הזאת, בעיקר באופציה המגוירת, יש משהו לגמרי לא ‘קול’.

ועדיין, מדי שנה, אנחנו מתייצבים, לבושים בלא-כלום-כמעט, בקור או בגשם, כדי להשכיב חצי-משכנתא על פנטזיה-מחופשת-לשמפניה, ופתיתי זוהר-מיד-שנייה.

אז הנה ההצעה שלי, בנים ובנות יקרים: גשו למחברת עליה רשמתם בטוש זוהר “החלטות חדשות לשנה החדשה”, מחקו את כ-ל מה שכתבתם בה (“להיות סבלני, לחייך יותר, להיות מעורב פוליטית, לקנות את המגפיים ההורסות של פראדה רק במכירת סופעונה…”)

ובמקום זאת רשמו – “סילבסטר הבא – בבית !!!”

איור – ארז עמירן

עוד מהבלוג של ארז עמירן

תצוגה מקדימה

מפוטר

ההחלטות הלא מושכלות שעשינו ב-אייטיז (וואי, אופנה, עולם הזוהר, מגניב!!) חוזרות עכשיו לבעוט לנו בתחת. אז זהו. אחרי 14 שנה בהם הייתי המעצב הראשי של FIX    וחשבתי שהעולם מורכב...

תגובות

פורסם לפני 6 years
תצוגה מקדימה

ה-רשימה. דברים שאת חייבת בארון (וכמה שלא)

אז הנה, בלי הקדמות, השמינייה שאי אפשר בלעדיה. לשנן, להפנים, לבצע. וכן, זה יהיה במבחן. חייבת בארון ג'ינס שווה – להשקיע!! אחד כזה טוב, של חברה מוכרת (לא, לא ביזל, לא ליגייס, ולא...

תצוגה מקדימה

המהפח

התכנית הכי מיותרת בארץ (נו, טוב, יחד עם "איט גרלס" הנלעגת שנותנת פייט ראוי ב'הוט') חוזרת לסיבוב נוסף. הפעם בניצוחה של יעל-בר-זוהר וכפילת אשת ראש הממשלה הלא היא סנדרה...

תגובות

טופ 20 - בלוגים

מתחברים לסלונה

הכתבות הנקראות ביותר

אסור לפספס

בחזרה למעלה