הבלוג של ארז עמירן

מידות רעות

מעצב אופנה, מרצה ב"שנקר", מנחה ויועץ למעצבים, מאייר וכותב.

עדכונים:

פוסטים: 201

החל ממאי 2011

ארוחת הצהריים שהזמנו מגיעה. ברבי לא אוכלת, האמריקאית אוכלת גם בשבילה, שוכחת לא לנשום, טחינה נוזלת לה על סט התחרה הלבן. עדי אומרת שלא נורא, היא תטשטש לה את זה בפוטושופ.

01/12/2012

משתפים : צלמת אחת (עדי אורני), שתי דוגמניות, אחת רוסיה, אחת אמריקאית, “ההוא מהישרדות” שבחר לבזבז את 15 דקות התהילה שלו על צילום בתחתונים, “ההוא של השיער” ו”ההיא של האיפור”, גיא האחראי על הפרסום, ו-סטיליסטית, אה, כן. ואני.

לאמריקאית יש בטן רכה, היא מכניסה אותה ועוצרת את הנשימה, לאורך כל הצילומים. לקראת חמש אחר הצהריים היא נהיית קצת כחולה בקצוות.

הרוסייה נראית כמו ברבי, ברבי עם כפות רגליים כמו סירות, היא עומדת שעות על נעלי עקב קטנות בשתי מידות. כואב לה, נורא.

“ההוא מהישרדות”  מתרכז בשחזור תהילת ההישרדות שלו (הודח שלישי), חופר, קודח.

גם אני הייתי שמש בהצגת חנוכה בכיתה ב’…אתם לא שומעים אותי מברבר על זה היום, עברתי הלאה.

הוא גם לא רוצה לגלח את הבטן, עדי אומרת שלא נורא, היא תטשטש לו בפוטושופ.

הבוקסרים גדולים עליו ואני שולח אותו לחדר ההלבשה עם זוג גרביים מגולגל, בהמשך יצטרף לשם זוג נוסף.

המזגן הפסיק לעבוד, מדובר כנראה ביום הכי חם בשלוש מאות השנים האחרונות. המוח שלי נמס ונקווה על הריצפה בשלוליות אפורות, אני אוסף אותו בכפית ויוצא להפסקת סיגריה (לא מעשנים בסטודיו)

הסטייליסטית מנסה לדחוף משקפי שמש לכל צילום, היא טוענת שזה נותן המון “גלאם”. אני מזכיר לה שמדובר בקולקציית חורף (שזה ב”נימוסית” אומר – המשקפיים כעורים).

בינתיים היא מדביקה באמוק ניירות דבק על סוליות הנעליים ומתרגלת אוחצ’ית שוטפת עם “ההוא של השיער” (“את אורסת, לא את אורסת” לגווניו השונים).

האמריקאית שלא נושמת מתקשה להכנס לחזיית פוש-אפ, מחליפים לגופיה, היא נעלבת, יש דמעות. הברבי הרוסיה נשלחת לתיקון איפור, חמש דקות של חופש לכפות הרגליים, היא מקללת ברוסית. המאפרת בהריון, חם-לה-שאין-דברים-כאלה. אני חושב לעצמי שתיכף היא תלד כאן ומדמיין את הלא נושמת מחליקה בתוך מי השפיר (הזיות של חום).

ארוחת הצהריים שהזמנו מגיעה. ברבי לא אוכלת, האמריקאית אוכלת גם בשבילה, שוכחת לא לנשום, טחינה נוזלת לה על סט התחרה הלבן. עדי אומרת שלא נורא, היא תטשטש לה את זה בפוטושופ.

שכחו להזמין מנה אחרונה וזה גורם לי עצב עמוק, הייתי ודאי בוכה לולא התקמצנתי על כל טיפת לחות שיש בגופי.

ברבי אומרת שהיא אוהבת את ישראל, לא-נושמת אומרת שהיא אוהבת שווארמה (כאילו דא). הסטייליסטית על הלפ-טופ כותבת עוד פרק ב”מלחמה ושלום”-הבא, אה, לא, היא מעדכנת את הסטטוס שלה בפייסבוק.

“ההוא מהישרדות” מצליח גם לאכול וגם לדבר על הישרדות בעת ובעונה אחת. אני הכי-רוצה לשים יד על דן מנו ולדחוף אותו, בשלמותו, לתוך הפה המלהג שלו.

הפסקת סיגריה

הפסקת סיגריה

עדי השיגה מאורר “לבינתיים”. אז עכשיו האויר הלוהט מתערבל במקום לעמוד.  אם לא הזיתי, הגיע גמל שאמר שחם מידי בשבילו, והלך.

חוזרים לצלם.

אני מפתח טינונת. לאמריקאית שלא נושמת, לרוסיה שמקללת, לשורד שלא סותם.

עשר דקות נוספות לתוך הצילום האלפיים , והטינונת כבר טינה גדולה. אני שונא את עדי הצלמת ,ואת גיא שאומר שכדאי שנזדרז אם אנחנו לא רוצים לשלם שעות נוספות, ואת הסטייליסטית שזנחה את משקפי השמש ועכשיו היא מנסה לשכנע שפפיון ע-נ-ק באדום זה “הכי פאשן” ו”יעשה מה-זה וואו לצילום”.

“ההוא של השיער” מספר חוויות מברלין. קצת כמו חוויות ההישרדות של “ההוא מהישרדות”, רק בסוף זה תמיד מסתיים באורגייה פרועה. “ההיא של האיפור” מתרגלת נשיפות.

בינתיים, הסטייליסטית מסבירה לגיא ש”היא לא מלבישה, שזה סתם, לך-תביא מהכיכר, היא סטייליסטית, שזה טוטאלי משו אחר לגמרי. מזתומרת מה ההבדל?? הרגע אמרתי – זה טוטאלי משו אחר לגמרי”.

אני נרדם על הספה. חולם שאני עורך דין במשרד ממוזג, מסביבי כולם לבושים לגמרי, וזה נראה לי ממש מוזר… אני מתעורר עם טקסטורה של שמיכת פיקה על הפרצוף, עדי אומרת שלא נורא, היא תטשטש לי את זה עם הפוטושופ.

אמרתי לה – תעזבי, תעשי לי “דליט”.

אני מתבייצ’ לי על כל העולם וידועתו-בציבור – ימי צילום, ודוגמניות זרות, וסלבים מקומיים וארוחות-בלי-מנה-אחרונה, וטקסטורות של שמיכת פיקה על הפרצוף. “חכה חכה” אומרת לי עדי “אתה עוד תתגעגע”

נראה לי שהיא צדקה.

(צילומים – עדי אורני. מתוך קטלוג הלבשה תחתונה של FIX)

עוד מהבלוג של ארז עמירן

תצוגה מקדימה

מפוטר

ההחלטות הלא מושכלות שעשינו ב-אייטיז (וואי, אופנה, עולם הזוהר, מגניב!!) חוזרות עכשיו לבעוט לנו בתחת. אז זהו. אחרי 14 שנה בהם הייתי המעצב הראשי של FIX    וחשבתי שהעולם מורכב...

תגובות

פורסם לפני 7 years
תצוגה מקדימה

ה-רשימה. דברים שאת חייבת בארון (וכמה שלא)

אז הנה, בלי הקדמות, השמינייה שאי אפשר בלעדיה. לשנן, להפנים, לבצע. וכן, זה יהיה במבחן. חייבת בארון ג'ינס שווה – להשקיע!! אחד כזה טוב, של חברה מוכרת (לא, לא ביזל, לא ליגייס, ולא...

תצוגה מקדימה

המהפח

התכנית הכי מיותרת בארץ (נו, טוב, יחד עם "איט גרלס" הנלעגת שנותנת פייט ראוי ב'הוט') חוזרת לסיבוב נוסף. הפעם בניצוחה של יעל-בר-זוהר וכפילת אשת ראש הממשלה הלא היא סנדרה...

תגובות

טופ 20 - בלוגים

מתחברים לסלונה

הכתבות הנקראות ביותר

אסור לפספס

בחזרה למעלה