הבלוג של ארז עמירן

מידות רעות

מעצב אופנה, מרצה ב"שנקר", מנחה ויועץ למעצבים, מאייר וכותב.

עדכונים:

פוסטים: 201

החל ממאי 2011

רוב הגברים מתייחסים לחזייה באותה דרך השמורה לנושא ה”משחק המקדים” – מתאבן מיותר בדרך אל הסטייק -פלוס-תפוחי אדמה.

21/07/2012

גבר, אם הוטלה עליך המשימה  לקנות חזייה עבור בת זוגך (החוקית או הפחות חוקית) דע לך – סיכויי ההצלחה שלך אפסיים.

ובכל זאת, קבל כמה טיפים שיעזרו לך לצאת מהעניין בנזק קל ככל האפשר –

סוגיית המידה –

אל תנסה, אף פעם ובשום מצב, לנחש לבד את גודל החזייה המתאים. זהו עניין סבוך ומורכב עם הרבה מספרים ואותיות, איכשהו, תמיד תמצא עצמך בסופו של יום עם חזייה גדולה מידי (אתה חושב שאני פרה??!!) או קטנה מידי (אתה קורא לי שטוחה??!!) . דאג לקבל מידה מדויקת , רשום אותה על פתק, שנן, ובלע את הניר.

בשום מקרה – אל תבקש מהמוכרת לדגמן בפניך את החזייה כי “את נראית לי לגמרי בגודל של אשתי”. אף אחד לא בולע את הלוקש הזה. לא המוכרת, ולא אשתך.

סוגיית הדגם –

“חזיית נוחות” אשה קונה בעצמה לעצמה. כשאתה קונה לה מתנה – יש לך לגיטימציה מוחלטת להתפרע על הסקסי. אבל – השתדל להפריד בין הפנטזיות האישיות שלך המבוססות על הסרט הכחול האחרון בו צפית, לבין החיים האמיתיים. במילים אחרות – חתכים לבצבוץ הפטמות,  טבעות מתכת,  נוצות, או פרוות נמר  - תשאיר בערוץ “אגו” בכבלים.

סוגיית ה”אמת בפרסום” –

יש היום בשוק המון חזיות שנועדו ליצור מצג שווא בקשר למצבו הטבעי של החזה הנשי ; ריפודים בעובי משתנה, “פוש-אפ”, שקיות סיליקון נשלפות, וכיוצא באלה עזרים טקטיים לאישה היוצאת לקרב. הרציונל העומד מאחורי השקרים-הקטנים-המגדילים  הוא פשוט – נכון, ב”רגע האמת”, אלה לא יועילו, אבל יהפכו את הדרך לשם לנעימה וקלה יותר.

אז אנא , גלה סולידאריות עם אחיך למין הגברי ואל תתרום לתעשיית השקר.  א-נ-ח-נ-ו לא דוחפים גרביים מגולגלים למכנסיים לפני הדייט, נכון?

סוגיית ה-”כמה כסף להוציא על מוצר בגודל של חצי מטפחת אף” –

ובכן…הרבה. ואל תתעמק במופלא ממך (עצה-זהב לכל מהלכיך מול המין הנשי).

סוגיית הצבע –

האקסיומה הידועה “שחור זה מרזה” לא עובדת בתחום החזיות. כן, ועוד דבר, רשום לפניך-  אדום, זה לזונות.

סוגיית הפתיחה –

כל חזייה שאינך מצליח, לבדך, לפתוח ביד אחת, השאר בחנות. להתנשף חצי שעה על שני קרסים, תוך כדי גרימת חבלות גופניות לאשה העונדת, זה לא סקסי.

לסיום –

זכור – נשים לובשות חזיות עבור עצמן ועבור חברותיהן.  רוב הגברים מתייחסים לחזייה באותה דרך השמורה לנושא ה”משחק המקדים” – מתאבן מיותר בדרך אל הסטייק -פלוס-תפוחי אדמה. ההתעניינות שלנו בתחרות וקרסים מוגבלת לתהייה “כמה מהר זה יוכל להיעלם לי מהעיניים”.

אי לכך, תובנות גבריות, מחקר שטח, או טעם אישי, הם מטען מיותר לסחוב איתך אל חנות הלנז’רי. כרטיס אשראי – יספיק.
עוד מהבלוג של ארז עמירן

תצוגה מקדימה

מפוטר

ההחלטות הלא מושכלות שעשינו ב-אייטיז (וואי, אופנה, עולם הזוהר, מגניב!!) חוזרות עכשיו לבעוט לנו בתחת. אז זהו. אחרי 14 שנה בהם הייתי המעצב הראשי של FIX    וחשבתי שהעולם מורכב...

תגובות

פורסם לפני 6 years
תצוגה מקדימה

ה-רשימה. דברים שאת חייבת בארון (וכמה שלא)

אז הנה, בלי הקדמות, השמינייה שאי אפשר בלעדיה. לשנן, להפנים, לבצע. וכן, זה יהיה במבחן. חייבת בארון ג'ינס שווה – להשקיע!! אחד כזה טוב, של חברה מוכרת (לא, לא ביזל, לא ליגייס, ולא...

תצוגה מקדימה

המהפח

התכנית הכי מיותרת בארץ (נו, טוב, יחד עם "איט גרלס" הנלעגת שנותנת פייט ראוי ב'הוט') חוזרת לסיבוב נוסף. הפעם בניצוחה של יעל-בר-זוהר וכפילת אשת ראש הממשלה הלא היא סנדרה...

תגובות

טופ 20 - בלוגים

מתחברים לסלונה

הכתבות הנקראות ביותר

אסור לפספס

בחזרה למעלה