הבלוג של חיה בסרט

enavdreamovie

לומדת איך להיות אמא ובמקביל להצליח לעבוד...

עדכונים:

פוסטים: 31

החל מאפריל 2013

“בייבי בום”, התוכנית שהצליחה להידחף לרגעים הכי אינטימיים בין בני זוג. בשביל מה צריך את כל המצלמות? בשביל מזכרת?? פשוט תעשו את זה בעצמכם!

29/01/2014

לידה זה הדבר הכי מרגש שבני זוג עוברים בחייהם. להביא לעולם תינוק קטן, שהוא חלק מכם, שנוצר בתוככם, ששמרתם עליו, דאגתם לו וטיפלתם בו במשך 9 חודשים…. כשהוא יוצא לאוויר העולם, זה שובר מרוב אהבה ואושר.

התהליך המדהים הזה, שכולל בתוכו המתנה של חודשים, כשהוא עדין בבטן, כשהבטן גדלה לאט לאט, ואח”כ ההמתנה בחדר הלידה, שיכולה להימשך כמה שעות טובות! ההתרגשות, הפחדים האהבה… ובסוף התהליך המיוחד הזה אתם מקבלים יצור קטן וחמוד. הדבר שהכי תאהבו בעולם!

את כל התהליך המרגש הזה אפשר לצלם ואח”כ להפוך לסרטון לידה או לאלבום לידה מקסים, אישי ומרגש, שיהיה לכם למזכרת נצחית. שיזכיר לכם לנצח את מה שעברתם בתקופה הזו.

לאחר הלידה שלי, לבעלי היה רעיון- לשים מצלמות בחדרי לידה וכל זוג שיבקש יוכל לקבל בוידאו או בתמונות סטילס מזכרת מהחוויה שעבר.
בתוכנית “בייבי בום” לקחו את זה צעד אחד קדימה והקרינו את זה לכל העולם.
כמובן שזה מאד מרגש וכל לידה בתוכנית גורמת לצופים למרר בבכי. אבל לאלה שלא מוכנים לשתף את כל העולם בחוויה המיוחדת והאישית הזו אך עדין רוצים מזכרת נהדרת כזו, רק בשביל עצמם, קבלו רעיון.

במהלך ההריון צלמו כל דבר, החל מבדיקת ההריון הביתית ועד לבטן שגדלה עם הזמן. צלמו גם תמונות בבדיקות האולטרה סאונד או בקורס ההכנה ללידה. המשיכו לצלם גם בחדר הלידה. יש זוגות שמביאים איתם צלמת לידה אבל תוכלו לוותר על התענוג ולצלם בעצמכם. ככה בטוח תרגישו יותר בנוח.

את כל התמונות שאספתם במשך 9 חודשים היפכו לאלבום לידה אישי ומרגש, או לסרטון הריון ולידה אותו תוכלו לשתף עם כל חבריכם.
תוכלו לעשות זאת בעצמכם, או בעזרת עורך מקצועי.

לסרט או לאלבום תוכלו להוסיף מכתבים ופתקים שכתבתם אחד לשניה במהלך ההריון, אולי גם רשימת מטלות שעשיתם הקשורות להריון, תכלו להכניס רשימת שמות אופציונלים לתינוק ואף תמונה של הצמיד מביה”ח שלכם ושל ילדכם. תוכלו לצלם את הצמיד של ילדכם פתוח ליד סרגל על מנת שתזכרו כמה קטנטן היה.

שימרו כל דבר שמעורר בכם רגש ומזכיר לכם דברים מתקופת ההריון וכך כשתסתכלו בסרטון או באלבום בעוד כמה שנים, תתרגשו כאילו זה קרה אתמול.

אז עזבו אתכם מצלמים מקצועיים ומהפקות טלוויזיה גדולות, בלידה הבאה- תעשו זאת בעצמכם!
מזל טוב!

עוד מהבלוג של חיה בסרט

עריכת קליפ לאירוע - עשו זאת בעצמכן

לפעמים באירועים חשובים וגדולים כמו חתונה או בר מצווה, עדיף לקחת איש מקצוע שיעשה את העבודה. אבל אם האירוע קטן, אינטימי, או שסתם לא בא לכם להוציא המון כסף, ויש לך מעט זמן פנוי, אפשר לוותר על בעל המקצוע ולעשות זאת בעצמכם. בעזרת...

תצוגה מקדימה

עוד רעיון למתנה מקורית- עשו זאת בעצמכם

רעיון פשוט ומקסים למתנה ליום הולדת, יום נישואים או כל אירוע אחר. תמונת קולאז'. אבל לא סתם תמונת קולואז'. תמונה שמראה בסדר כרונולוגי את... מה שאתם רוצים! ליום הולדת 50, 60 וכו' אפשר לאסוף תמונות...

תגובות

טופ 20 - בלוגים

מתחברים לסלונה

הכתבות הנקראות ביותר

אסור לפספס

בחזרה למעלה