הבלוג של חיה בסרט

enavdreamovie

לומדת איך להיות אמא ובמקביל להצליח לעבוד...

עדכונים:

פוסטים: 31

החל מאפריל 2013

אמא עבדה בכנסת ואבא התקשר לשם בטעות ומשם… בעצם אף פעם לא המשיכו את הסיפור. אז מה באמת קרה שם?

13/02/2014

כשהייתי קטנה הוריי סיפרו לי, לאחי ולאחיותיי איך הם הכירו.
אמא עבדה בכנסת ואבא התקשר לשם בטעות. הוא הצחיק אותה בשיחה הקצרצרה שניהלו ומשם… בעצם אף פעם לא המשיכו את הסיפור. פשוט אמרו שהכירו ככה. במקרה.

אהבתי לחשוב שהם הכירו ע”י הגורל, שהוא ייעד אותם זה לזו.
שידוך מוצלח כזה, זה לא דבר כל כך נפוץ. במיוחד במקרה של הוריי.
אמא הגיעה גרושה עם ילדה ואבא הגיע אלמן עם 2 ילדים. הם התחתנו ונולדתי אני ואחותי הקטנה.
איכשהו, בדרך פלא, הצלחנו המשפחה המסובכת הזאת להתנהל כמשפחה רגילה, נורמלית. חמשתנו אחים לכל דבר והוריי תפקדו כאמא ואבא גם לאחיי הגדולים.

האמת שזה לא בדרך פלא. ההורים שלי עבדו מאד קשה כדי שזה יצליח. תמיד הערצתי אותם על זה. אבל זה הצליח. ואנחנו משפחה חמה ואוהבת מאד. אני לא מכירה הרבה משפחות כאלה.

במהלך השנים, כשגדלנו, הבנו שסיפור ההכרות שלהם קצת מוזר. היו שם הרבה דברים לא מוסברים, לא הגיוניים: למה שאבא יתקשר לכנסת? ואיך מטעות במספר הם הגיעו למצב שהם ממשיכים לדבר? ועוד משם להגיע לדייט??
אבל תמיד כששאלנו אותם על זה, הם דבקו בגרסה שלהם.

לפני חודשיים אמא שלי נפטרה ובלילה ישבנו כל האחים עם אבא, העלנו זיכרונות וסיפורים. פתאום נזכרתי שממש שבועיים לפני כן, שאלתי את אמא שוב על איך הכירו ואז היא צחקה וסיפרה את אותו הסיפור.
שאלתי את אבא “אז איך באמת הכרתם?”
והוא סיפר שאמא פירסמה מודעה בעיתון, בחלק של הפנויים/פנויות שהיה פעם. המודעה שלה תפסה את העיניים של אבא שלי כי היא כתבה בכותרת WANTED. ואבא, שהיה חולה מערבונים באותה תקופה, מיד נדלק והתקשר.

אמא התביישה בסיפור הזה (פלונייה שתעשה צעד כזה?!)
אבל לדעתי זה עוד יותר מראה כמה הם התאימו.

עוד מהבלוג של חיה בסרט

עריכת קליפ לאירוע - עשו זאת בעצמכן

לפעמים באירועים חשובים וגדולים כמו חתונה או בר מצווה, עדיף לקחת איש מקצוע שיעשה את העבודה. אבל אם האירוע קטן, אינטימי, או שסתם לא בא לכם להוציא המון כסף, ויש לך מעט זמן פנוי, אפשר לוותר על בעל המקצוע ולעשות זאת בעצמכם. בעזרת...

תצוגה מקדימה

עוד רעיון למתנה מקורית- עשו זאת בעצמכם

רעיון פשוט ומקסים למתנה ליום הולדת, יום נישואים או כל אירוע אחר. תמונת קולאז'. אבל לא סתם תמונת קולואז'. תמונה שמראה בסדר כרונולוגי את... מה שאתם רוצים! ליום הולדת 50, 60 וכו' אפשר לאסוף תמונות...

תגובות

טופ 20 - בלוגים

מתחברים לסלונה

הכתבות הנקראות ביותר

אסור לפספס

בחזרה למעלה