הבלוג של אלישבע כספי

הגיגי אופנה

קוראת ווג מתמידה בערך מגיל שמונה (עם שתיים וחצי מילים באנגלית, בלבד) אשר משתגעת על ירחוני אופנה ועיצוב מילדות, עוד מהימים בהם היה אבא חוזר מנסיעותיו בחו"ל עם ערימת מגזינים, ומביא לה את ריח העולם הגדול. למדה ועשתה תארים (LL.B... +עוד

קוראת ווג מתמידה בערך מגיל שמונה (עם שתיים וחצי מילים באנגלית, בלבד) אשר משתגעת על ירחוני אופנה ועיצוב מילדות, עוד מהימים בהם היה אבא חוזר מנסיעותיו בחו"ל עם ערימת מגזינים, ומביא לה את ריח העולם הגדול. למדה ועשתה תארים (LL.B במשפטים ו- MBA במנהל עסקים) אז היא גם עו"ד, אבל מעדיפה לעסוק במה שהיא אוהבת באמת, כתיבה ואופנה ביחד ולחוד.

עדכונים:

פוסטים: 340

החל מדצמבר 2011

במאיה נגרי – קיץ 2018 (צילום: תום מרשק)

צבעוניות שובת עין בולטת בקולקציית קיץ 2018 של מאיה נגרי. קשת צבעים עזה בכתום, ירוק, ורוד וכל גווני הכחול, משדרת רעננות קיץ מחמיאה ושיקוף מתבקש של האופטימיות השלווה השורה על נגרי, שרק לפני שלושה חודשים ילדה את בתה השלישית – “ילדת מידברן” היא מכנה אותה – מאחר ונוצרה בפסטיבל המפורסם, שנגרי ובעלה הם ממבקריו הקבועים. טוב לראות את נגרי קורנת ונינוחה, בחליפת חצאית ורדרדה מהקולקציה החדשה, אחרי השנה הקשה שעברה עליה עם מותו הטרגי של אביה.

נגרי מציגה לי את קולקציית הקיץ החדשה ובין לבין היא מתעניינת לא פחות, מה חושבת האורחת שלה על שמלת החתונה המדוברת של מייגן מרקל, הלא היא הדוכסית החדשה מסאסקס “ואיזה נהדרת היא נטע ברזילי!” אבל גם אם מאיה נגרי המעצבת, קלילה הפעם מתמיד ובא לה לדבר על התינוקת החדשה יותר מאשר על מקורות ההשראה, “מאיה נגרי” היא מותג מתוקתק עם רשת חנויות מצליחה והקולקציה כמו תמיד מוקפדת, רחבה ולוקחת בחשבון את העדפות הלקוחות וצרכיהן, לא פחות מיצירתיות אופנתית.

בית_האופנה_מאיה_נגרי,_שמלה_מיכל_895_שח,_צילום-_תום_מהרשקמאיה נגרי – קיץ 2018 (צילום: תום מרשק)

ההשראה לקולקציה מגיעה העונה מ”קוביזם”, סגנון אומנותי העוסק בפירוק והרכבה מחדש של האובייקט, מתוך רצון ליצור חיבורים ושילובים חדשניים. הקוביזם הינו סגנון שמזוהה עם אוונגרדיות והרעיון הוא להציג אמירה אופנתית ורסטילית ועכשווית. אבל דווקא ניסיונה הרב של נגרי, הן כמעצבת והן כמי שאוהבת להלביש נשים כפי שהיא תמיד מעידה על עצמה, יוצר את האיזון המדויק בקולקציה, שהיא בראש ובראשונה לבישה ומחמיאה ויחד עם זאת מצליחה לשלב בין אוונגרד יצירתי ובין קז’ואל אופנתי. כך למשל כאשר הצבעוניות עזה ונועזת, הגזרות הן בעיקר קלאסיות ונינוחות ומנגד, לפריטים בגזרות מתוחכמות יותר, נבחרה צבעוניות מאופקת עד מונוכרמטית.

גמאיה נגרי – קיץ 2018 (צילום: תום מרשק)

ארבע קבוצות בולטות בקולקציה (ותיאור פרטני של כל קבוצה יינתן בהמשך הפוסט, ליד תמונות הפריטים התואמים):

קבוצת פריטי הקולור בלוק (לעיל ולהלן): כאמור הקבוצה הבולטת ביותר לעין בקולקציה, בהשראת האמן הקוביסטי סטיוארט דיוויס ויצירותיו מלאות הצבע. הצבעוניות הנועזת והנפלאה של הפריטים, מאוזנת באמצעות גזרות קלאסיות, רחוקות מעט מהגוף ומבחר גדול של פריטים במראה מודרני וסופר מחמיא, מהסוג “שעושה” את ההופעה.

בית_האופנה_מאיה_נגרי,_שמלה_רות_895_שח,_צילום-_תום_מהרשקמאיה נגרי – קיץ 2018 (צילום: תום מרשק

המאיה נגרי – קיץ 2018 (צילום: תום מרשק)

____________________,___________,______-__________מאיה נגרי – קיץ 2018 (צילום: תום מרשק)

___ ______ ____ ____, _____ __ ____ (10)מאיה נגרי – קיץ 2018 (צילום: תום מרשק)

קבוצת פריטי הג’ינס: מדובר בג’ינס גולמי, בכחול כהה ופריטים המשלבים את הניגודיות שבין בד בגדי העבודה המאסיבי והעל זמני ובין גזרות פיסוליות, תלת מימדיות ומתוחכמות בהשראת הקוביזם, כמו ג’קט אוברסייז ושמלת מיני, עם שרוולים הנרכסים סביב הידיים.

בית_האופנה_מאיה_נגרי,_צילום_תם_מרשק_(11)מאיה נגרי – קיץ 2018 (צילום: תום מרשק)

בית_האופנה_מאיה_נגרי,_צילום_תם_מרשק_(1)מאיה נגרי – קיץ 2018 (צילום: תום מרשק)

קבוצת פריטי פשתן: בדומה לג’ינס, אלמנט העל זמניות והגולמיות של בד הפשתן, עושים אותו עדכני תמיד וחיבורו בקולקציה הנוכחית לצבעי אדמה ומדבר, מעניק לפריטים אלגנטיות ונוכחות שקטה, כמו למשל בחליפת פשתן א-סימטרית המורכבת מחצאית וטופ ללא שרוולים.

בית_האופנה_מאיה_נגרי,_שמלה_מירי_990_שח,_צילום-_תום_מהרשק_(2)מאיה נגרי – קיץ 2018 (צילום: תום מרשק)

בית_האופנה_מאיה_נגרי,_שמלה____1195_שח,_צילום-_תום_מהרשקמונטנהמאיה נגרי – קיץ 2018 (צילום: תום מרשק)

ATT00337מאיה נגרי – קיץ 2018 (צילום: תום מרשק)

____________________,___________990___,______-__________מאיה נגרי – קיץ 2018 (צילום: תום מרשק)

בית_האופנה_מאיה_נגרי,_צילום_תם_מרשק_(15)מאיה נגרי – קיץ 2018 (צילום: תום מרשק)

בית_האופנה_מאיה_נגרי,_שמלה_קיילי_1290_שח,_צילום-_תום_מהרשקמאיה נגרי – קיץ 2018 (צילום: תום מרשק)

בית_האופנה_מאיה_נגרי,_צילום_תם_מרשק_(20)מאיה נגרי – קיץ 2018 (צילום: תום מרשק)

בית_האופנה_מאיה_נגרי,_צילום_תם_מרשק_(38)מאיה נגרי – קיץ 2018 (צילום: תום מרשק)

בית_האופנה_מאיה_נגרי,_צילום_תם_מרשק_(19)מאיה נגרי – קיץ 2018 (צילום: תום מרשק)

בית_האופנה_מאיה_נגרי,_צילום_תם_מרשק_(13)מאיה נגרי – קיץ 2018 (צילום: תום מרשק)

קבוצת פריטי הערב: קבוצה בטון מונוכרמטי עד זוהר, עם דגמים במראה מינימליסטי הנושאים את ה DNA המוכר ואהוב של מותג מאיה נגרי. ובולטת במיוחד שמלת פאייטים נוצצת בכסף, ללא שרוולים, למי שרוצה להפגיז הופעה באחד מאירועי הקיץ.

בית_האופנה_מאיה_נגרי,_צילום_תם_מרשק_(16)מאיה נגרי – קיץ 2018 (צילום: תום מרשק)

טווח מחירים: חולצות: 390  – 895 , שמלות: 895  – 1890 , מכנסיים: 790  – 945 , חצאיות: 845 , ג’קטים ועליוניות:690  – 1290 , נעליים: 695  -1100 .


ניתן להשיג: ברמת אביב – מרכז שוסטר, רחוב אבא אחימאיר 17, רמת אביב, רוטשילד- מגדל רוטשילד 1, רח’ אחד העם 10, תל אביב, כיכר המדינה – ז׳בוטינסקי 132, פינת ה׳ באייר, תל-אביב, זכרון יעקב – המייסדים 49, זיכרון יעקב, תל אביב עודפים – תל גיבורים 5, תל אביב, ברעננה ברחוב אחוזה 146 ובאתר  - כאן

*

מתוך הבלוג של אלישבע כספי

עוד מהבלוג של אלישבע כספי

תצוגה מקדימה

נעליים משגעות ואופנה עילית רוסית

  מי שעוקבת אחרי שבועות האופנה של ניו יורק, מילנו ופריס, מכירה היטב את הפאשיוניסטות ממוצא רוסי הבולטות בלבושן הסופר אופנתי מהקולקציות האחרונות של מעצבי העל. אין היום...

תצוגה מקדימה

אמיצה

בטור אישי שמתפרסם היום בעיתון הניו יורק טיימס, חושפת השחקנית אנג'לינה ג'ולי כי עברה כריתת שד מניעתית כפולה לפני כחודש (התהליך הרפואי המורכב אותו היא מתארת, התחיל...

תצוגה מקדימה

המעצב שהלביש את טיטי איינאו השבוע בגמר הישרדות

חלק מכם אולי התוודעו מבלי דעת לעיצובים שלו, בגמר הישרדות לפני ימים אחדים, כאשר מלכת היופי לשעבר והפינליסטית לגמר טיטי איינאו, הגיעה למקום השני, כשהיא לבושה בבגד בעיצובו...

תגובות

טופ 20 - בלוגים

מתחברים לסלונה

הכתבות הנקראות ביותר

אסור לפספס

בחזרה למעלה