הבלוג של אלישבע כספי

הגיגי אופנה

קוראת ווג מתמידה בערך מגיל שמונה (עם שתיים וחצי מילים באנגלית, בלבד) אשר משתגעת על ירחוני אופנה ועיצוב מילדות, עוד מהימים בהם היה אבא חוזר מנסיעותיו בחו"ל עם ערימת מגזינים, ומביא לה את ריח העולם הגדול. למדה ועשתה תארים (LL.B... +עוד

קוראת ווג מתמידה בערך מגיל שמונה (עם שתיים וחצי מילים באנגלית, בלבד) אשר משתגעת על ירחוני אופנה ועיצוב מילדות, עוד מהימים בהם היה אבא חוזר מנסיעותיו בחו"ל עם ערימת מגזינים, ומביא לה את ריח העולם הגדול. למדה ועשתה תארים (LL.B במשפטים ו- MBA במנהל עסקים) אז היא גם עו"ד, אבל מעדיפה לעסוק במה שהיא אוהבת באמת, כתיבה ואופנה ביחד ולחוד.

עדכונים:

פוסטים: 322

עוקבים: 81

החל מדצמבר 2011

שיטה חדשנית ולא פולשנית, שתוצאותיה הן הקרובות ביותר לניתוח – לטיפול ספציפי באזור הצוואר והמחשוף

06/11/2017

הצוואר ואזור המחשוף (“הדקולטה”), הוא נקודת תורפה קשה לטיפול, גם בעידן שבו הרפואה האסתטית מציעה מגוון פתרונות, לטיפול בתופעות אייג’ינג והתקמטות העור. עור הצוואר והמחשוף הוא דק ועדין יותר מכל מקום אחר בגוף ועל כן הוא בדר”כ הראשון להסגיר את הגיל האמיתי. כל שמתבגרים העור מאבד מהאלסטיות שלו והשומן התת עורי נמוג, דבר המתבטא בהתרופפות, דלדול והתקמטות העור. בצוואר יש שכבה דקה מאוד של שומן תת עורי, מה שתורם מאוד להאצת רפיון העור ולתופעה המוכרת כצוואר “שקנאי” לא עלינו.. מנגד דווקא שכבת העור החיצונית (האפידרמיס), היא עבה ומקשה על חדירת חומרי טיפוח, כך שכל תכשירי הקוסמטיקה הייעודיים לאזור הצוואר, אומנם מעניקים לחות ותורמים לשימור מסוים ותחושה טובה, אך מהם לא תבוא הישועה לפתרון מראה עור צוואר מדולדל ואבדן קווי המתאר החדים של הלסת והצוואר.

GettyImages-614916064

ג’יימי לי קרטיס (59) מעדיפה מראה טבעי ולא עשוי מידיי. זה לא אומר שהיא נמנעת מטיפולים אסתטיים לא פולשניים (Photo by Alberto E. Rodriguez/Getty Images)

הרפואה האסתטית מציעה לצוואר מתבגר מגוון טיפולים, שיעילותם לאזור הצוואר מינימלית או מוטלת בספק. כמובן שתמיד קיימת האופציה לתיקון באמצעות ניתוח, עניין מורכב ופולשני עם פתח להרבה מאוד סיבוכים, ונשים רבות אינן מעוניינות בפתרון דרסטי שכזה. למעשה הטיפולים המבוקשים ביותר היום בתחום הרפואה האסתטית הם טיפולים שאינם פולשניים, אינם כואבים ושלא נדרש בהם זמן החלמה.

הטיפול העדכני והלוהט ביותר ללא התערבות כירורגית (וללא כאב), למראה מחוטב באזור הלסת והצוואר, מבוסס על הטכנולוגיה פורצת הדרך של Ultherapy – גלי אולטרסאונד ממוקדים לעומק מדויק בעור. זהו עומק שבו מטפלים בדר”כ מנתחים פלסטיים, במהלך ניתוחים אסתטיים והטכנולוגיה החדישה מאפשרת לעשות זאת לראשונה, ללא שום חתך או פגיעה כלשהי בשטחי העור. יתרה מזאת: אנרגיית הטיפול מעוררת את התגובה הטבעית של הגוף לייצר קולגן חדש ובריא ומחזקת את הקולגן המוחלש, על כן תוצאותיה הן הקרובות ביותר לתוצאות ניתוח.

Women's Media Center 2017 Women's Media Awards - Arrivals

ג’יין פונדה (בדצמבר ימלאו לה 80! קשה להאמין) הודתה תמיד, שהיא עשתה וניסתה את הכל בתחום הטיפולים האסתטיים (Photo by Mike Coppola/Getty Images)

בניגוד ללייזר, גלי רדיו וטכנולוגיות אחרות, טכנולוגיית Ultherapy אינה פוגעת בשטח העור, אלא מחדירה את האנרגיה לעומק האופטימאלי, תוך שמירה על טמפרטורה מיטבית ודיוק, הנדרשים לבניית הקולגן. על אף שתוצאות הטיפול אינן זהות לאלה של ניתוח מתיחת הפנים, הוא מספק חלופה הולמת והקרובה ביותר לניתוח, למי שאינה מוכנה עדיין להישכב על שולחן הניתוחים ולמטופלות שכבר עברו ניתוחים אסתטיים ומבקשות להאריך את אפקט המתיחה.

החדשנות הייחודית לטכנולוגיית הUltherapy היא השימוש בהדמיית אולטרסאונד, המאפשרת למטפל לוודא לאורך כל הטיפול, כי אנרגיית גלי האולטרסאונד מועברים בצורה בטוחה ואפקטיבית, כמו גם בעומק המדויק הנדרש לבניית קולגן חדש וליצרית אפקט מתיחה מרשים.

הידוק   צוואר לפני ואחרי צילום יחצ דר להבית אקרמן

הידוק צוואר לפני ואחרי (צילום: דר’ להבית אקרמן/יח”צ)

משך הטיפול תלוי באזור המטופל ובתוכנית הטיפול שתתואם באופן אינדיבידואלי. טיפולי פנים וצוואר נמשכים בין 60 ל -90 דקות וטיפול באזור המחשוף יארך כ- 30 דקות. חלק מהמטופלות רואות אפקט ראשוני מיד בתום הטיפול, אבל התוצאות המשמעותיות מופיעות כעבור שלושה חודשים לערך, כאשר הקולגן החדש שנבנה, מותח וממצק בהדרגה את עור הפנים והצוואר וכן מחדש ומחליק את העור באזור החזה והמחשוף. הטיפול מאפשר חזרה מידית לפעילות רגילה ואינו דורש לאחריו אמצעי זהירות מיוחדים, הודות לטכנולוגיה המיוחדת שאיננה פוצעת כלל את העור.

GettyImages-693915250

אנדי מקדואל (59) (Photo by Frederick M. Brown/Getty Images)

יודגש כי Ultherapy הינו הטיפול הבלתי פולשני היחיד המאושר ע”י ה-FDA האמריקאי, להרמה ומתיחת העור באזור הפנים, הגבות והצוואר, העור הנפול של הסנטר וכן טשטוש הקמטים באזור המחשוף.

הידוק צוואר   לפני ואחרי צילום יחצ

ההידוק צוואר לפני ואחרי (צילום: דר’ להבית אקרמן/יח”צ)

סיכום היתרונות של טכנולוגיית Ultherapy:

הידוק    צוואר אחרי 90יום צילום יחצ דר להבית אקרמן

הידוק צוואר לפני ואחרי 90 יום (צילום: דר’ להבית אקרמן/יח”צ)

- חוסכת את הצורך בניתוח

- מאפשרת חזרה מידית לשגרה, ללא זמן החלמה

- בונה מחדש את הקולגן – במחקר ייחודי שחקר את טכנולוגיית ה- Ultherapy הוכח כי הטיפול הגביר את קצב ייצור הקולגן ברקמות העור פי 1.4 בממוצע. עוד הוכיח המחקר, עובדתית וכמותית, שלא רק שטכנולוגיית ה -Ultherapy משפרת את מראה העור כלפי חוץ, יש לה גם השפעה משמעותית עמוק בתוך רקמות העור (המחקר נערך בשיתוף עם KineMed,Inc)

- נדרש טיפול אחד בלבד! לתוצאה ארוכה טווח

- התוצאות טבעיות

- טכנולוגיית האולטרסאונד בטיחותית

- זהו הטיפול היחיד שאושר ע”י ה-FDA האמריקאי לטיפול ספציפי באזור המחשוף ולשימוש באולטרסאונד להדמיית רקמות במהלך הטיפול, לצורך דיוק ומיקוד.

לפרטים על טיפול בטכנולוגיית Ultherapy : דר’ להבית אקרמןאתר

ומה יש לסינדי קרופורד לומר על טיפולי אסתטיים (בעיקר שהיא חזק בעניין..) – כאן

*

מתוך הבלוג של אלישבע כספי

עוד מהבלוג של אלישבע כספי

תצוגה מקדימה

נעליים משגעות ואופנה עילית רוסית

  מי שעוקבת אחרי שבועות האופנה של ניו יורק, מילנו ופריס, מכירה היטב את הפאשיוניסטות ממוצא רוסי הבולטות בלבושן הסופר אופנתי מהקולקציות האחרונות של מעצבי העל. אין היום...

תצוגה מקדימה

אמיצה

בטור אישי שמתפרסם היום בעיתון הניו יורק טיימס, חושפת השחקנית אנג'לינה ג'ולי כי עברה כריתת שד מניעתית כפולה לפני כחודש (התהליך הרפואי המורכב אותו היא מתארת, התחיל...

תצוגה מקדימה

המעצב שהלביש את טיטי איינאו השבוע בגמר הישרדות

חלק מכם אולי התוודעו מבלי דעת לעיצובים שלו, בגמר הישרדות לפני ימים אחדים, כאשר מלכת היופי לשעבר והפינליסטית לגמר טיטי איינאו, הגיעה למקום השני, כשהיא לבושה בבגד בעיצובו...

תגובות

טופ 20 - בלוגים

מתחברים לסלונה

הכתבות הנקראות ביותר

אסור לפספס

בחזרה למעלה