הבלוג של אלי שביט

elishavit

אלי שביט מייסד קורס סטארט אפ להקמת עסק מאפס. המנטור, מורה מאלוהים – כך קוראים לו הסטודנטים של אלי שביט. אלי שביט - מייסד פרויקט הסטארט-אפ, פיתח שיטה ייחודית שמאפשרת להקים עסק ללא השקעה כספית. מאז 2009 עברו אצלו את הלימודים... +עוד

אלי שביט מייסד קורס סטארט אפ להקמת עסק מאפס. המנטור, מורה מאלוהים – כך קוראים לו הסטודנטים של אלי שביט. אלי שביט - מייסד פרויקט הסטארט-אפ, פיתח שיטה ייחודית שמאפשרת להקים עסק ללא השקעה כספית. מאז 2009 עברו אצלו את הלימודים מעל ל-3,300 אנשים שהקימו עסקים מצליחים. היום אלי מנהל עסקים ב-7 מדינות: בונה מלונות, מייבא רכבי יוקרה, מייצר תכשיטים ומנהל רשת של בוטיקים וכמובן, מנהל את המיזמים שלו באינטרנט. אבל לפני 10 שנים הוא נלחם על חייו... אלי שביט בקורס סטארט אפ לעסקים מלמד איך לפתוח עסקים מאפס ולחסוך את כל הטעויות והפחדים. בשיטה של אלי שביט כל אחד יכול לקדם רעיון ולפתוח חברה שתהפוך אותו משכיר לעצמאי. אלי שביט מלמד בשיטה ייחודית להגיע לעומק ולרכוש את הכלים הדרושים שיעזרו לכל אחד מאיתנו להתקדם בחיים. הדרך של אלי שביט מבוססת על עשייה, לימוד והטמעה. אם גם אתם חולמים על הקמת עסק חדש, הגדלת הרווחים ופתיחת של דף חדש בחיים קורס סטארט אפ של אלי שביט הוא בהחלט המפתח והמסלול שלכם לשינוי כיוון אמיתי. www.start-up.co.il elishavit

עדכונים:

פוסטים: 58

החל מאוקטובר 2011

שכיר או עצמאי זו שאלה שמטרידה הרבה מאד אנשים שחולמים על רווחה, שגשוג וחיים טובים למשפחה

אבל מהססים לבצע שינוי בחיים.


ההחלטה והבחירה מה לעשות עם החיים שלכם תלויה רק בכם ובידכם לבחור בין אם להישאר שכירים כל ימי חייכם או לפתח מקור הכנסה אמיתי שבו נוכל להרוויח כסף ולבסס את ההצלחה על יכולות וכישורים.

מידי שנה אלפים מצטרפים לשוק העבודה ורבים מאד גם נפלטים ממקומות העבודה שלהם ומפוטרים מסיבות שונות ומשונות. אותם אנשים, שהם מצד אחד חדורי מוטיבציה, בעלי ביטחון ואמונה בהצלחתם, יושבים על הגדר ומתוסכלים. הם חולמים לעשות “מכה” ולהרוויח כסף, אבל לא בטוחים בכדאיות של המהלך שלהם ומפחדים. הם לא יודעים שאפשר לפתוח עסק חדש ולהצליח גם בלי הון התחלתי, בלי להשקיע מהחסכונות ובלי לקחת הלוואות כבדות מהבנקים.

כשאתם שכירים, לכאורה, הכל שקט, רגוע וסטטי. הכל קבוע ובאפשרותכם להמשיך לחיות במצב נתון בלי אפשרות להעלות באופן משמעותי את רמת החיים שלכם. גם לא תוכלו לשדרג את ההשכלה של הילדים בלי שזה יבוא על חשבון של משהו אחר. בקיצור לחיות על וויתורים, פשרות וחלומות.

כשאתם קובעים מעבר לעצמאות החלטה זו מביאה עימה שינוי עצום. החיים שלכם כבר לא שגרתיים וההצלחה שלכם תלויה בכם. לכן חשוב שתבצעו בחירה נכונה של מסלול חיים ותגייסו לעצמכם את כל הידע, המידע והכלים שיעזרו לכם להקים עסק מצליח מבלי לסכן את כל מה שיש לכם.

נכון, הכי קל ללכת לבנק לקחת הלוואות עצומות ולשרוף את הכסף. הכי קל ללמוד תוך כדי תנועה ועל הדרך לשלם על טעויות. אבל אפשר גם אחרת ובקורס סטארט אפ ניתן להקים עסק חדש בצורה מושכלת בלי הלוואות והתחייבויות לבנקים שיגבילו את התנועה והחופש שלכם ולהרוויח הרבה מאד ידע וניסיון.

כדי לעבור לסטטוס של עצמאי ולעשות את זה נכון מומלץ לרכוש ידע וכלים לפתיחת עסק עצמאי, להקמת חנות, לשיווק אתר ובעצם ללמוד קורס סטארט אפ שיכשיר אתכם לעולם העסקים ויחסוך מכם טעויות שיעלו לכם כסף גדול.

בקורס לפתיחת עסק עצמאי נוכל לקבל תשובות להרבה מאד שאלות וכבר בשלבים המקדימים נוכל לקבל תשובה אמיתית האם אתם באמת מוכנים ויכולים לעמוד במשימה ובאחריות של מעבר לעצמאות.

לניוזלטר ניתן להצטרף חינם ולפרטים נוספים על קורס סטארט אפ באתר   www.start-up.co.il

עוד מהבלוג של אלי שביט

דמות היזם

פתיחת עסק חדש היא דוגמה ליזמות. נשאלת השאלה מי הוא בכלל יזם? האם יזם הוא אדם שפתח עסק? האם יזם הוא אחד שעשה שינוי? איך אנו יכולים להיות יזמים טובים ולהצליח ביזמות ובפתיחת סטארט אפים? אנסה לענות על השאלות הללו ברשומה...