הבלוג של אלי שביט

elishavit

אלי שביט מייסד קורס סטארט אפ להקמת עסק מאפס. המנטור, מורה מאלוהים – כך קוראים לו הסטודנטים של אלי שביט. אלי שביט - מייסד פרויקט הסטארט-אפ, פיתח שיטה ייחודית שמאפשרת להקים עסק ללא השקעה כספית. מאז 2009 עברו אצלו את הלימודים... +עוד

אלי שביט מייסד קורס סטארט אפ להקמת עסק מאפס. המנטור, מורה מאלוהים – כך קוראים לו הסטודנטים של אלי שביט. אלי שביט - מייסד פרויקט הסטארט-אפ, פיתח שיטה ייחודית שמאפשרת להקים עסק ללא השקעה כספית. מאז 2009 עברו אצלו את הלימודים מעל ל-3,300 אנשים שהקימו עסקים מצליחים. היום אלי מנהל עסקים ב-7 מדינות: בונה מלונות, מייבא רכבי יוקרה, מייצר תכשיטים ומנהל רשת של בוטיקים וכמובן, מנהל את המיזמים שלו באינטרנט. אבל לפני 10 שנים הוא נלחם על חייו... אלי שביט בקורס סטארט אפ לעסקים מלמד איך לפתוח עסקים מאפס ולחסוך את כל הטעויות והפחדים. בשיטה של אלי שביט כל אחד יכול לקדם רעיון ולפתוח חברה שתהפוך אותו משכיר לעצמאי. אלי שביט מלמד בשיטה ייחודית להגיע לעומק ולרכוש את הכלים הדרושים שיעזרו לכל אחד מאיתנו להתקדם בחיים. הדרך של אלי שביט מבוססת על עשייה, לימוד והטמעה. אם גם אתם חולמים על הקמת עסק חדש, הגדלת הרווחים ופתיחת של דף חדש בחיים קורס סטארט אפ של אלי שביט הוא בהחלט המפתח והמסלול שלכם לשינוי כיוון אמיתי. www.start-up.co.il elishavit

עדכונים:

פוסטים: 58

החל מאוקטובר 2011

אלי שביט הוא יזם ואיש עסקים ישראלי ובינלאומי ומנטור עסקי. 

embedded by Embedded Video

אלי שביט נולד בשנת 1977. בגיל 15, התחיל לימודי תואר ראשון באוניברסיטת בן-גוריון בבאר שבע, ובמקביל פתח בפעילותו העסקית. בגיל 19 קיבל תואר ראשון במחלקה להנדסת מכונות בפקולטה למדעי ההנדסה באוניברסיטת בן-גוריון. ואחר כך התגייס לשירותו הצבאי בחיל הים.

במקביל לשירותו הצבאי, הוא השלים תואר שני בהנדסת תוכנה בפקולטה למדעי המחשב בטכניון והקים את החברה הראשונה שלו, שעסקה בהפקת מוצרי פרסום. אחר כך פנה שביט למיזמים נוספים. בין השאר, הוא יזם את הקמתו של בנק סלולרי שבאמצעותו יועברו סכומי כסף קטנים בין אנשי עסקים. אבל היוזמה נכשלה והייתה כרוכה בהפסד כלכלי גדול.

embedded by Embedded Video

במרוצת השנים הקים אלי שביט עשרות מיזמים אינטרנטיים, ביניהם תוכנת “Money” לניהול עסקי חכם ובקרת כספים, מיזם “Area” לבניית אתרים שצבר מעל ל-250,000 משתמשים, והמיזמים “הוםביז”, “טופלינק”ואחרים, העוסקים בניהול הכלכלי וההתנהלות הפיננסית של אנשי עסקים ומשקי בית.

אחר כך, חזר ועסק בתיכנות והקמת אתרים והקים את חברת “Lemons”, בית תוכנה פרטי העוסק בבניית אתרים עסקיים. לניוזלטר החינמי של האתר העסקי של שביט למעלה מ-59,000 משתמשים. כמו כן, הוא מנהל עסקים ביבוא רכבי יוקרה, יצור ושיווק תכשיטים ובניית מלונות ברחבי העולם.

 שביט נשוי ואב לשלושה ילדים.

אימון הדרכה עסקית 

אלי שביט רבות באימון אישי ובהכוונה עסקית של יזמים ואנשי עסקים. הוא בנה תוכניות לימודים אחדות הכוללות כלים להתייעלות, הרחבת אופקים ושינוי דרך המחשבה, באופן שיסייע להרחבת המשאבים והאמצעים העומדים לרשות היזם העסקי, למעשה כל אדם המעוניין לשפר את התנהלותו הכלכלית, ואף להפוך לבעל עסקים מצליחים.

שביט מרצה ומסביר את שיטתו ואת רעיונותיו בכלי התקשורת. לטענתו, כל אדם סביר שרוצה בכך, יכול להיות יזם עסקי ולהרוויח למחייתו ברווחה, אם יפעל בדרך נכונה.

embedded by Embedded Video

אלי שביט כתב 17 ספרים אינטרנטיים בהוצאה עצמית בנושאי שיווק, פרסום ומכירה, אשר נמכרים למעלה מ-10 שנים. בהם: הספר שכותרו: “איך לכתוב טקסט פרסומי שיאלץ את הלקוח שלך לעשות בדיוק את מה שאתה צריך”, והספר שכותרו: “29 הכפתורים הסודיים שיעניקו לך שליטה מלאה ובלתי מוגבלת על אנשים”.

 באתר “מניפסט” מרצה שביט על התנהלות המשפחה ועל גידול ילדים בדרך הנכונה לתפיסתו, ועל פי ניסיונו האישי.

 באתר “שביטים – הירושה” מוסר שביט מידע ותובנות על העצמה אישית, להצלחה בעסקים וכן תובנות על החיים לפי תפיסתו וניסיון חייו .

קורס סטארט-אפ 

בשנת 2009 הקים שביט את פרויקט “סטארט-אפ” להקמת עסק עצמאי ללא הון התחלתי, במסגרתו שביט מלווה יזמים בתחילת דרכם, ומדריך אותם כיצד להקים עסק עצמאי ללא סיכונים פיננסיים או נטילת הלוואות. עד קיץ 2014 השתתפו במסגרת פרויקט “סטרט-אפ” מעל ל-3,500 בני אדם.

embedded by Embedded Video

עוד מהבלוג של אלי שביט

דמות היזם

פתיחת עסק חדש היא דוגמה ליזמות. נשאלת השאלה מי הוא בכלל יזם? האם יזם הוא אדם שפתח עסק? האם יזם הוא אחד שעשה שינוי? איך אנו יכולים להיות יזמים טובים ולהצליח ביזמות ובפתיחת סטארט אפים? אנסה לענות על השאלות הללו ברשומה...

תצוגה מקדימה

מי אני?

שלום, שמי אלי שביט. איש עסקים, יזם אינטרנט סדרתי (מעל 10 מיזמים פעילים).מייסד פרויקט "סטארט-אפ", שבו אני מלמד איך להקים עסק פרטי מאפס וללא הון התחלתי. בעל ניסיון עסקי של מעל ל-18 שנים, מרצה ובוגר הטכניון M.Sc . ברשותי למעלה מ-20...

תגובות

פורסם לפני 9 years

תגובות

טופ 20 - בלוגים

מתחברים לסלונה

הכתבות הנקראות ביותר

אסור לפספס

בחזרה למעלה