הבלוג של אלי שביט

elishavit

אלי שביט מייסד קורס סטארט אפ להקמת עסק מאפס. המנטור, מורה מאלוהים – כך קוראים לו הסטודנטים של אלי שביט. אלי שביט - מייסד פרויקט הסטארט-אפ, פיתח שיטה ייחודית שמאפשרת להקים עסק ללא השקעה כספית. מאז 2009 עברו אצלו את הלימודים... +עוד

אלי שביט מייסד קורס סטארט אפ להקמת עסק מאפס. המנטור, מורה מאלוהים – כך קוראים לו הסטודנטים של אלי שביט. אלי שביט - מייסד פרויקט הסטארט-אפ, פיתח שיטה ייחודית שמאפשרת להקים עסק ללא השקעה כספית. מאז 2009 עברו אצלו את הלימודים מעל ל-3,300 אנשים שהקימו עסקים מצליחים. היום אלי מנהל עסקים ב-7 מדינות: בונה מלונות, מייבא רכבי יוקרה, מייצר תכשיטים ומנהל רשת של בוטיקים וכמובן, מנהל את המיזמים שלו באינטרנט. אבל לפני 10 שנים הוא נלחם על חייו... אלי שביט בקורס סטארט אפ לעסקים מלמד איך לפתוח עסקים מאפס ולחסוך את כל הטעויות והפחדים. בשיטה של אלי שביט כל אחד יכול לקדם רעיון ולפתוח חברה שתהפוך אותו משכיר לעצמאי. אלי שביט מלמד בשיטה ייחודית להגיע לעומק ולרכוש את הכלים הדרושים שיעזרו לכל אחד מאיתנו להתקדם בחיים. הדרך של אלי שביט מבוססת על עשייה, לימוד והטמעה. אם גם אתם חולמים על הקמת עסק חדש, הגדלת הרווחים ופתיחת של דף חדש בחיים קורס סטארט אפ של אלי שביט הוא בהחלט המפתח והמסלול שלכם לשינוי כיוון אמיתי. www.start-up.co.il elishavit

עדכונים:

פוסטים: 58

החל מאוקטובר 2011

אלי שביט – איך לחיות טוב ולא להצטרף לדוח העוני?

הבעיה: יותר ויותר צעירים מצטרפים למעגל העוני בישראל. הפתרון לפי אלי שביט מעבר לחשיבה אחרת של פיתוח יזמויות ופתיחת עסקים עצמאיים כמפתח לעצמאות כלכלית ורווחה.

אלי שביט - תעבוד

אם תחכה לממשלה היא לא תעזור לך. תלמד איך ייצר כסף בקורס של אלי שביט

דוח העוני שפורסם מוכיח את מה שהמחאה החברתית צעקה בכיכרות ובשדרות רוטשילד בתל אביב: “יותר ויותר צעירים מצטרפים למעגל העוני בישראל” ועוד יותר חמור לעכל את העובדות והמספרים: למעלה מ-1.5 מיליון ישראלים  עניים!!!

המספרים היבשים מראים כי כיום שום דבר ממש לא השתנה. אם בשנים הקודמות כ-27% מהמשפחות שהמפרנס הראשי הוא מתחת לגיל 35 נמצאות מתחת בקו העוני, היום זה דומה ולא משנה מה יגידו במשרד האוצר או בביטוח הלאומי. התופעה קשה, כואבת ומתסיסה במיוחד לאור ההרגשה הקשה בציבור וההכרה שמשנה לשנה הבעיה הולכת ומחריפה!

נשאלת השאלה כמה צריך להרוויח כדי לחיות טוב ובעצם מהם חיים טובים? מה צריך לעשות כדי לא ליפול לרשימת העוני? וכיצד לתכנן נכון את החיים כדי לא להיות עניים ולחיות על הקצה?

ראשית נציין כי יציאה לעבודה לא מחסנת מפני עוני וחשוב לבהיר כי אחוז העובדים העניים בישראל בקרב האוכלוסייה הענייה ממשיך לעלות. עבודה אכן מייצרת פרנסה אבל כשאתה שכיר ברור לך ולכולם שהמחירים עולים אבל השכר לא עולה ביחס ישיר ובאופן שוויוני ולכן דרושה חשיבה אחרת כדי לעצור את השחיקה.

המצב במשק קשה וזה לא סוד. הממשלה מנותקת מהעם גם זה לא סוד. מספיק שתראו מה קורה במפעלים, מה עובר על עובדים כמו במפעל ויטה פרי גליל ותגלו כמה אנשים חושבים פעמיים לפני שהם קונים כיכר לחם או מרשים לעצמם ללכת לקולנוע…

אלי שביט - די לעבדות

אלי שביט – דיי לעבודות. תלמדו איך להיות עצמאיים. אלי שביט

דרך אחת לפעול כדי לא לחיות במעגל העוני היא רכישת ידע וכלים לפתיחת עסק עצמאי ולהובלת יזמות וסטארט אפים www.start-up.co.il . להיות יזם זו דרך שבה אתם אחראים לקריירה שלכם, להכנסה שלכם, לשעות העבודה שלכם ולעתיד שלכם.

בקורסים של אלי שביט לעידוד יזמות ולפתיחת עסקים לומדים על עשייה ועל אומץ ולומדים שכדי להקים עסק חדש ועצמאי לא צריך בהכרח שיהיה לך הון התחלתי. היתרון של הקורס הוא העובדה שאלי שביט מלמד בו איך לייצר הכנסה בשלבים מוקדמים ואיך להקים עסק או יזמות עם פוטנציאל בריא להצלחה.

ולכן אם את רוצה לפתוח יזמות בתחום האופנה או המזון, או אם אתם מחפשים ספונסר או מחפשים בית ספר לאנשי עסקים חשוב שתמצאו את הזמן לתכנן לכם את החיים, תשקיעו בחשיבה על יזמות ועל רעיונות לעסקים ותתנו לעצמכם הזדמנות. וגם אם אין לכם רעיון תוכלו לקבל השראה לרעיונות קריאטיביים למיזמים ולסטארט אפים באחד מהקורסים של אלי שביט.

ומה לגבי חיים מאושרים? אני ממליץ לכל אחד ואחת מכם לעבוד במה שאתם אוהבים באמת, לפנק את עצמכם בדברים שעושים לכם טוב ולהשקיע בעצמכם.

אם אתם באמת אוהבים את עצכם וחושבים קדימה כדאי שתשקיעו בעתיד שלכם.  הקורסים של אלי שביט עשויים להוביל אתכם לעצמאות ולרווחה ולחיים טובים יותר ולכן כדאי שתתנו לעצכם הזדמנות.

לאתר של אלי שביט – פתיחת עסק

לכתבות נוספות:

אלי שביט -מה גיליתי 

אלי שביט – הדרך למעלה 

אלי שביט – להורדה 

עוד מהבלוג של אלי שביט

דמות היזם

פתיחת עסק חדש היא דוגמה ליזמות. נשאלת השאלה מי הוא בכלל יזם? האם יזם הוא אדם שפתח עסק? האם יזם הוא אחד שעשה שינוי? איך אנו יכולים להיות יזמים טובים ולהצליח ביזמות ובפתיחת סטארט אפים? אנסה לענות על השאלות הללו ברשומה...