הבלוג של אלי שביט

elishavit

אלי שביט מייסד קורס סטארט אפ להקמת עסק מאפס. המנטור, מורה מאלוהים – כך קוראים לו הסטודנטים של אלי שביט. אלי שביט - מייסד פרויקט הסטארט-אפ, פיתח שיטה ייחודית שמאפשרת להקים עסק ללא השקעה כספית. מאז 2009 עברו אצלו את הלימודים... +עוד

אלי שביט מייסד קורס סטארט אפ להקמת עסק מאפס. המנטור, מורה מאלוהים – כך קוראים לו הסטודנטים של אלי שביט. אלי שביט - מייסד פרויקט הסטארט-אפ, פיתח שיטה ייחודית שמאפשרת להקים עסק ללא השקעה כספית. מאז 2009 עברו אצלו את הלימודים מעל ל-3,300 אנשים שהקימו עסקים מצליחים. היום אלי מנהל עסקים ב-7 מדינות: בונה מלונות, מייבא רכבי יוקרה, מייצר תכשיטים ומנהל רשת של בוטיקים וכמובן, מנהל את המיזמים שלו באינטרנט. אבל לפני 10 שנים הוא נלחם על חייו... אלי שביט בקורס סטארט אפ לעסקים מלמד איך לפתוח עסקים מאפס ולחסוך את כל הטעויות והפחדים. בשיטה של אלי שביט כל אחד יכול לקדם רעיון ולפתוח חברה שתהפוך אותו משכיר לעצמאי. אלי שביט מלמד בשיטה ייחודית להגיע לעומק ולרכוש את הכלים הדרושים שיעזרו לכל אחד מאיתנו להתקדם בחיים. הדרך של אלי שביט מבוססת על עשייה, לימוד והטמעה. אם גם אתם חולמים על הקמת עסק חדש, הגדלת הרווחים ופתיחת של דף חדש בחיים קורס סטארט אפ של אלי שביט הוא בהחלט המפתח והמסלול שלכם לשינוי כיוון אמיתי. www.start-up.co.il elishavit

עדכונים:

פוסטים: 58

החל מאוקטובר 2011

איך להגשים את החלומות ולפתח עסק פרטי מצליח?  טיפים למי שבאמת רוצה להצליח בחיים ולהיות מיליונר

מאת אלי שביט

מי לא חולם על בית פרטי מפואר, גינה עם בריכה, מכונית נוצצת, ארוחות במסעדות הכי הכי, מותגי יוקרה, תכשיטים וחיי פאר ועושר. כל אלה יכולים להיות שלכם אם באמת תחלמו ותרצו להגשים את המשאלות שלכם ואם תחליטו להזיז את עצמכם ולקדם את עצמכם להגשמת המטרה.

אם תשבו בבית, תתבטלו ולא תעבדו באופן ממוקד כדי להגשים את החלומות שלכם תישארו במקום. אם תחליטו שטוב לכם להמשיך להיות שכירים, כל חייכם תהיו “עבדים” של הבוסים שלכם והחלומות יישארו רק בדמיון. אם אתם מרגישים תקועים ומתוסכלים ורוצים לממש את הפוטנציאל שלכם חשוב שתחליטו לבצע שינוי וכדאי שתרשמו לקורס סטארט אפ שישנה את כל תפיסת החיים שלכם וייתן לכם אומץ לבנות עתיד טוב יותר.

אם אתם חושבים שדווקא לימודים באוניברסיטה זה הפתרון להצלחה, אז כדאי שתדעו במכללות ובאוניברסיטה משלמים ביוקר ויוצאים עם ידע שהוא בעיקרו תיאורטי. אולי תלמדו שם מקצוע לחיים אבל אף אחד לא ילמד אתכם באופן מעשי איך לפתוח עסק פרטי ללא הון התחלתי ובלי התחייבויות ואיך להרוויח הרבה מאד כסף. כבסף אמיתי!

שכיר או עצמאי?

בישראל כ-10 אחוז מהאוכלוסייה עצמאיים, כאשר הרוב הגדול שכירים ועובדים אצל בוסים. אותם אנשים שכירים הם בעצם שבויים שעובדים בשביל הבוסים שלהם. המשכורת שלהם קבועה, ימי החופש שלהם קבועים והם לא יכולים לעשות שום דבר בלי אישור של הבוס שלהם. וכשעומדת לפניכם הברירה האם לחיות חיים עצמאיים ומצליחים או לחיות תחת הצל של הבוס ובמינוס קבוע בבנק, נראה כי יש רק פתרון אחד שדורש קבלת החלטה אמיצה – מעבר לעצמאות כלכלית, יציאה לעצמאות ופתיחת עסק פרטי משלכם.

טיפים בדרך להקמת עסק פרטי מצליח

אם אתם חושבים שצריך מיליונים כדי להקים עסק או דרוש הון התחלתי גבוה, בקורס סטארט אפ תלמדו מהר מאד שאפשר להצליח גם בלי הון התחלתי ואפשר לפתוח עסק משלכם בקלות וביעילות. בדרך זו תרוויחו הרבה מאד כסף ותרכשו את הכלים שעשויים להפוך אתכם למיליונרים.

מה צריך לעשות כדי להצליח ולהיות מיליונר?

אלי שביט - איך להתעשר

אלי שביט ילמד אותך לצאת לדרך חדשה בקורס סטארט אפ. כדי שלא תישאר עני ומסכן

מדינת ישראל ידועה כמעצמת הייטק עולמית והיא מדורגת שישית בעולם בחדשנות וכושר המצאה, כך פרסם לאחרונה העיתון פיננשל טיימס. ישראל גם נמצאת בעשירייה הראשונה בעולם במספר המיליונרים על בסיס היחס שבין מספר המיליונרים לגודל האוכלוסייה. כדי להסביר זאת אציין כי מספר המיליונרים בארץ נאמד בכ-8500 איש שיש להם לפחות מיליון דולר הון נזיל. אז איך זה שאתם לא נכללים ברשימה הזו?

כדי לתת לעצמכם צ’אנס לשנות את התמונה אתם מוכרחים לצאת מהמסגרת ולחשוב בדרך יצירתית. כדי לעשות כסף צריך ללמוד איך לעשות כסף, לצבור ידע, ללמוד את השיטה ולעשות הרבה מאד כסף.

והנה הטיפים שהבטחתי על קצה המזלג… כאשר בקורס תלמדו את הכלים להקמה של עסק פרטי מצליח.

 כדי להיות מיליונר צריך לחשוב בגדול ולא לפחד.

כדי להיות מיליונר צריך לעשות שינוי ובחיים להתמיד בדרך.

כדי להיות מיליונר צריכה להיות תוכנית שתסמן את המסלול ותמנף את העבודה ואת העשייה שלך ושל אחרים לטובתך.

כדי להיות מיליונר אתה צריך ללמוד להכפיל ולהגדיל בעשרות מונים את ההכנסות שלך וללמוד לייצר הכנסות יצירתיות.

כדי להיות מיליונר צריך ללמוד להגדיל את הנכסים וההכנסות ולהקטין עד כמה שניתן את ההוצאות.

בדרך כלל עשיר ומצליחן הוא זה שמנהל עסק עצמאי ושאינו שכיר. גם אתה מוזמן להתחיל בשינוי ולהצטרף לקורס סטארט אפ 

בקורס סטארט אפ ניתן ללמוד לפתוח עסק עצמאי ללא הון התחלתי ולהתחיל בתהליך של בניית עתיד טוב יותר. בקורס לומדים על עשייה אמיתית, על הגשמה עצמית ועל עמידה ביעדים. כמו כן בקורס רוכשים את ארגז הכלים להצלחה העסקית והפיננסית שלך ומקבלים מפתחות שעשויות להוביל להצלחה ולהגשמה. בקורס סטארט אפ תלמד מה שלא מלמדים באף בית ספר… ואולי תלמד ליישם את הסוד בדרך להפוך למיליונר.

 לכתבות נוספות

אלי שביט -מה גיליתי 

אלי שביט – הדרך למעלה 

אלי שביט – להורדה 

עוד מהבלוג של אלי שביט

דמות היזם

פתיחת עסק חדש היא דוגמה ליזמות. נשאלת השאלה מי הוא בכלל יזם? האם יזם הוא אדם שפתח עסק? האם יזם הוא אחד שעשה שינוי? איך אנו יכולים להיות יזמים טובים ולהצליח ביזמות ובפתיחת סטארט אפים? אנסה לענות על השאלות הללו ברשומה...