הבלוג של אלי שביט

elishavit

אלי שביט מייסד קורס סטארט אפ להקמת עסק מאפס. המנטור, מורה מאלוהים – כך קוראים לו הסטודנטים של אלי שביט. אלי שביט - מייסד פרויקט הסטארט-אפ, פיתח שיטה ייחודית שמאפשרת להקים עסק ללא השקעה כספית. מאז 2009 עברו אצלו את הלימודים... +עוד

אלי שביט מייסד קורס סטארט אפ להקמת עסק מאפס. המנטור, מורה מאלוהים – כך קוראים לו הסטודנטים של אלי שביט. אלי שביט - מייסד פרויקט הסטארט-אפ, פיתח שיטה ייחודית שמאפשרת להקים עסק ללא השקעה כספית. מאז 2009 עברו אצלו את הלימודים מעל ל-3,300 אנשים שהקימו עסקים מצליחים. היום אלי מנהל עסקים ב-7 מדינות: בונה מלונות, מייבא רכבי יוקרה, מייצר תכשיטים ומנהל רשת של בוטיקים וכמובן, מנהל את המיזמים שלו באינטרנט. אבל לפני 10 שנים הוא נלחם על חייו... אלי שביט בקורס סטארט אפ לעסקים מלמד איך לפתוח עסקים מאפס ולחסוך את כל הטעויות והפחדים. בשיטה של אלי שביט כל אחד יכול לקדם רעיון ולפתוח חברה שתהפוך אותו משכיר לעצמאי. אלי שביט מלמד בשיטה ייחודית להגיע לעומק ולרכוש את הכלים הדרושים שיעזרו לכל אחד מאיתנו להתקדם בחיים. הדרך של אלי שביט מבוססת על עשייה, לימוד והטמעה. אם גם אתם חולמים על הקמת עסק חדש, הגדלת הרווחים ופתיחת של דף חדש בחיים קורס סטארט אפ של אלי שביט הוא בהחלט המפתח והמסלול שלכם לשינוי כיוון אמיתי. www.start-up.co.il elishavit

עדכונים:

פוסטים: 58

החל מאוקטובר 2011

אלי שביט: כלכלת מלחמה וההשפעה שלה על עסקים

לפני כשבועיים ימים נכנסנו לתוך מבצע צבאי רחב היקף, הנושא את השם האבסורדי “צוק איתן”. כשמדינה שלמה מתפוררת ונכנסת להיסטריה קצת הזוי לקרוא למבצע “צוק איתן”, על פי תהלים צ”א.

אלי שביט - אל תכנע

אלי שביט כלכלת מלחמה – לעולם אל תיכנע

בכל מקרה, לא בזה רציתי לעסוק, אלא בהשפעתה של “כלכלת מלחמה” – או מבצע צבעי, זה לא משנה – על אזרחי המדינה כולה. מעבר לפגיעות ברכוש שקורות בעקבות פגיעות טילים, יש פגיעות אנושות וחמורות יותר לבעלי העסקים.

תארו לעצמכם איך זה שבאמצע המונדיאל ובקיץ, בתקופה הכי מוצלחת עסקית בשנה, נוחתת פתאום מלחמה שהופכת לגזירת מוות לבעלי העסקים – שהרי, מי קונה דברים עכשיו? אנחנו במלחמה עכשיו ואותותיה אכן משפיעים על הפן האזרחי, ואפילו ביתר שאת.

מה עושים בעלי עסקים שנפגעו מהטרור, שהגיע גם למחוזותיהם? קודם כל, עליהם לבדוק אם הם זכאים לפיצויים מצד הרשויות והרשויות. יש הרבה שבהחלט מגיע להם. המדינה יצאה במבצע לדחיית תשלומי מסים לתושבי הדרום והיא אכן מסייעת לעסקים שנפגעו כלכלית, מתוצאה של אובדן ימי עבודה וכן הלאה.

מה על בעל העסק לעשות בהמשך? לדעתי, הדרך הטובה ביותר לחזור לשגרה היא לנסות ליצור כזו: לפתוח את העסק כרגיל, ליצור מבצעים שימשכו את הלקוחות לצאת מהבית, לא לשכוח להצהיר במקום נמצא מרחב מוגן ולנסות להיטיב עם תושבי הדרום, אולי אפילו לתת להם הנחות מיוחדות בבית העסק שלכם.

האם זה מה שיציל את העסק שלכם? לא בטח, אבל אני, אלי שביט, סמוך ובטוח שפעילות שוטפת ומתוחזקת של העסק שלכם. תוך פעולה ממוקדת לזמני מלחמה, תציל אתכם מאובדן של כספים וקושי להתקיים.

לסיכום, אני אכן מקווה שאכן מדינת ישראל תגיע להפסקת האש (האמנם שזה יקרה?) ותפסיק להשליך את ענייניה הבטחוניים על בעלי עסק, שהרי אין הפרדה בין מלחמה ושגרה, עסקי ימי חול ועסקי שבת. אין הפרדה בעולם העסקים.

איך מקימים עסק בימי מלחמה? כל התשובות בקורס סטארט אפ של אלי שביט, להקמת עסק חדש ללא הון התחלתי!

לכתבות נוספות:

אלי שביט -מה גיליתי 

אלי שביט – הדרך למעלה 

אלי שביט – להורדה 

עוד מהבלוג של אלי שביט

דמות היזם

פתיחת עסק חדש היא דוגמה ליזמות. נשאלת השאלה מי הוא בכלל יזם? האם יזם הוא אדם שפתח עסק? האם יזם הוא אחד שעשה שינוי? איך אנו יכולים להיות יזמים טובים ולהצליח ביזמות ובפתיחת סטארט אפים? אנסה לענות על השאלות הללו ברשומה...