הבלוג של אלי שביט

elishavit

אלי שביט מייסד קורס סטארט אפ להקמת עסק מאפס. המנטור, מורה מאלוהים – כך קוראים לו הסטודנטים של אלי שביט. אלי שביט - מייסד פרויקט הסטארט-אפ, פיתח שיטה ייחודית שמאפשרת להקים עסק ללא השקעה כספית. מאז 2009 עברו אצלו את הלימודים... +עוד

אלי שביט מייסד קורס סטארט אפ להקמת עסק מאפס. המנטור, מורה מאלוהים – כך קוראים לו הסטודנטים של אלי שביט. אלי שביט - מייסד פרויקט הסטארט-אפ, פיתח שיטה ייחודית שמאפשרת להקים עסק ללא השקעה כספית. מאז 2009 עברו אצלו את הלימודים מעל ל-3,300 אנשים שהקימו עסקים מצליחים. היום אלי מנהל עסקים ב-7 מדינות: בונה מלונות, מייבא רכבי יוקרה, מייצר תכשיטים ומנהל רשת של בוטיקים וכמובן, מנהל את המיזמים שלו באינטרנט. אבל לפני 10 שנים הוא נלחם על חייו... אלי שביט בקורס סטארט אפ לעסקים מלמד איך לפתוח עסקים מאפס ולחסוך את כל הטעויות והפחדים. בשיטה של אלי שביט כל אחד יכול לקדם רעיון ולפתוח חברה שתהפוך אותו משכיר לעצמאי. אלי שביט מלמד בשיטה ייחודית להגיע לעומק ולרכוש את הכלים הדרושים שיעזרו לכל אחד מאיתנו להתקדם בחיים. הדרך של אלי שביט מבוססת על עשייה, לימוד והטמעה. אם גם אתם חולמים על הקמת עסק חדש, הגדלת הרווחים ופתיחת של דף חדש בחיים קורס סטארט אפ של אלי שביט הוא בהחלט המפתח והמסלול שלכם לשינוי כיוון אמיתי. www.start-up.co.il elishavit

עדכונים:

פוסטים: 58

החל מאוקטובר 2011

אלי שביט – קורס סטארט אפ: “יותר מעשים, פחות דיבורים”

כל מי שמשתייך לקהילת “אנשי העסקים” חייב להחיל על עצמו חוק או שניים, במטרה להתקדם עם העסק שלו ולכבוש במהרה יעדים חדשים: “יותר מעשים, פחות דיבורים”, ולא לדבוק בגרסה ההפוכה של “יותר דיבורים, פחות מעשים”. יש כמה סיבות שמוכיחות מדוע המשפט הזה נכון:

אלי שביט - אומץ

אלי שביט להצליח בחיים – אלי שביט מלמד על החיים האמיתיים ועל איך לבנות הצלחה

הסיבה הראשונה קשורה לכך שבעל עסק מהווה דוגמה חשובה לעובדיו – אם הוא לא יאמין במשפט הזה, אז מי אמור להאמין חוץ ממנו? – אם זה יהפוך לכלל השגור בכל סביבת העבודה של עסק מסוים – רק אז יהיה ניתן לומר שהעסק מקיים בהצלחה את האמרה.

סיבה שנייה נוגעת לבזבוז הזמן שקיים בקשקשת ברשת, במיוחד בארגון גדול וחשוב – אם אותו הארגון יבחר להתברבר ולהתחבט במקום לעשות – סביר להניח שהוא היה מביא את כולנו אל עבר פי פחת.

עוד סיבה היא תוצאה של התפזרות ואיבוד עניין, שכיחת הסיבה שלשמה התחלנו לעבוד והתרחקות מהמטרה העסקית הנכנסת – אל תטעו לחשוב שהדבר יקדם אתכם באיזושהי צורה, כי התוצאה של יתר דיבורים ממעשים גורמת להטעיה קשה ולאיבוד שליטה מוחלט על ההגה.

כמו כן, במצב כזה העסק שלך הופך להיות כמו מגדל קלפים: חולייה אחר חולייה בו מאיימת לקרוס, שוכחת את ייעודה ומונעת מהמגדל, זאת אומרת בית העסק, לתפקד בכוחות עצמו בלי גלגלי הצלה. ואם חולייה אחת בלבד בשרשרת מתפרקת – כאילו כל השרשרת ירדה לטמיון, והמאמץ כולו נעשה לשווא.

תשתדלו להימנע מליצור עסק מפוקפק, ותשמרו על דרך המעשים ולא על דרך הדיבורים. תזכרו שמנהלים אתם מנהיגים, ובכך תסללו את הדרך לעשייה נכונה.

לאתר של אלי שביט – פתיחת עסק

לכתבות נוספות:

אלי שביט -מה גיליתי 

אלי שביט – הדרך למעלה 

אלי שביט – להורדה 

עוד מהבלוג של אלי שביט

דמות היזם

פתיחת עסק חדש היא דוגמה ליזמות. נשאלת השאלה מי הוא בכלל יזם? האם יזם הוא אדם שפתח עסק? האם יזם הוא אחד שעשה שינוי? איך אנו יכולים להיות יזמים טובים ולהצליח ביזמות ובפתיחת סטארט אפים? אנסה לענות על השאלות הללו ברשומה...