הבלוג של אלי שביט

elishavit

אלי שביט מייסד קורס סטארט אפ להקמת עסק מאפס. המנטור, מורה מאלוהים – כך קוראים לו הסטודנטים של אלי שביט. אלי שביט - מייסד פרויקט הסטארט-אפ, פיתח שיטה ייחודית שמאפשרת להקים עסק ללא השקעה כספית. מאז 2009 עברו אצלו את הלימודים... +עוד

אלי שביט מייסד קורס סטארט אפ להקמת עסק מאפס. המנטור, מורה מאלוהים – כך קוראים לו הסטודנטים של אלי שביט. אלי שביט - מייסד פרויקט הסטארט-אפ, פיתח שיטה ייחודית שמאפשרת להקים עסק ללא השקעה כספית. מאז 2009 עברו אצלו את הלימודים מעל ל-3,300 אנשים שהקימו עסקים מצליחים. היום אלי מנהל עסקים ב-7 מדינות: בונה מלונות, מייבא רכבי יוקרה, מייצר תכשיטים ומנהל רשת של בוטיקים וכמובן, מנהל את המיזמים שלו באינטרנט. אבל לפני 10 שנים הוא נלחם על חייו... אלי שביט בקורס סטארט אפ לעסקים מלמד איך לפתוח עסקים מאפס ולחסוך את כל הטעויות והפחדים. בשיטה של אלי שביט כל אחד יכול לקדם רעיון ולפתוח חברה שתהפוך אותו משכיר לעצמאי. אלי שביט מלמד בשיטה ייחודית להגיע לעומק ולרכוש את הכלים הדרושים שיעזרו לכל אחד מאיתנו להתקדם בחיים. הדרך של אלי שביט מבוססת על עשייה, לימוד והטמעה. אם גם אתם חולמים על הקמת עסק חדש, הגדלת הרווחים ופתיחת של דף חדש בחיים קורס סטארט אפ של אלי שביט הוא בהחלט המפתח והמסלול שלכם לשינוי כיוון אמיתי. www.start-up.co.il elishavit

עדכונים:

פוסטים: 58

החל מאוקטובר 2011

האם פתחתם פעם עסק משלכם? כן כן, כזה עם שם ועובדים ושירותים, ואיך לא – רווחים? האם יצא לכם פעם להיכנס לתוך ההרפתקה הזאת? כבר הרחתם במהלך ימי חייכם את הריח של עסק חדש? האם אתם יודעים בכלל מה הכוונה במושג “עסק חדש”?

אלי שביט - כסף

בקורס סטארט אפ של אלי שביט תלמד לייצר פרנסה ולהרוויח כסף בעסק פרטי משלך!

המושג “עסק חדש” משמעו “להתחיל מאפס” – לעשות משהו שעוד לא עשית ולרוץ את הגבולות המוכרים. משמעות נוספת של “עסק חדש” היא הצלחה, פריחה ושגשוג עסקי – נכון, הדרך להצלחה אינה סוגה בשושנים, אבל ההצלחה היא אחד המרכיבים במתכון (הלא) בטוח של הקמת עסק מאפס, בכוחות עצמך והעיקר – ללא כל הון התחלתי.

בקורס סטארט-אפ שהקמתי וייסדתי, אני נושא עמי תמיד את הבשורה שכדי להקים עסק, בכלל לא צריכים מזומנים בכיס. אף אחד שהצליח בעסקים לא עשה זאת בגלל האבא העשיר או בגלל הדוד מאמריקה, אלא בזכות כך שהיה לו רצון ומוטיבציה, והוא הסכים לקחת את ההזדמנות בידיים ולתת לה להוביל אותו.

נשמע קצת מסובך ואולי מפחיד, לא? נכון שיש משהו מורכב ומעיק בכל הפרוצדורה הלא מוכרת, אבל זה כמו הפעם הראשונה בכל דבר אחר. אין שום שוני בין לרקוד סטפס בפעם הראשונה ללהקים עסק, להפך, שניהם אתגרים שווים לזה שרוצה לקדם את עצמו ולכבוש יעדים חדשים. ובשביל מה אנחנו כאן, אם לא בשביל לכבוש יעדים חדשים ולהתקדם לעבר המטרות שכל כך קיוונו ופיללנו שיתגשמו.

כולם יכולים להקים עסק, אתם שומעים? כ ו ל ם, ללא שום הבדל! אל תחשבו שמשהו שמבדל אתכם מהשאר (כל דבר שהוא, כל שוני/חריגות/בדל של הבדל) הופך אתכם לבעלי עסקים כושלים, כי השוני הוא הדמיון בין כל האנשים שכבר הצליחו: אין “נוסחת הצלחה” והמצליחן העתידי הוא אדם כמוני-כמוך, שמאס בשגרתו המשעממת והחליט להתפכח (סוף כל סוף, אם תשאלו אותי) משאננותו, לטובת תחילתה של הצלחה מופלאה.

מי שלקח את הסיכום כמעט ולא התחרט עליו, ומי שלקח והתחרט – ידע מלכתחילה שכל עכבה לטובה. גם בדרך שלכם ובבניית העסק שלכם – כל עכבה היא לטובה וכל צעד שלכם, גם אם תיקחו צעד קדימה או אחורה, לא יהיה ניתן לטעות ולומר שלא מדובר בצעד משמעותי.

אלי שביט - אל תהיה עבד של הבוס

לצאת לעצמאות כלכלית. לא להיות יותר שכיר. קורס סטארט אפ של אלי שביט

זה הצעד של החיים שלכם, לא פחות, ידידיי. אל תיכנעו לבינוניות.

ראיון עם אלי שביט

לאתר של אלי שביט – פתיחת עסק

לכתבות נוספות:

אלי שביט -מה גיליתי 

אלי שביט – הדרך למעלה 

אלי שביט – להורדה 

עוד מהבלוג של אלי שביט

דמות היזם

פתיחת עסק חדש היא דוגמה ליזמות. נשאלת השאלה מי הוא בכלל יזם? האם יזם הוא אדם שפתח עסק? האם יזם הוא אחד שעשה שינוי? איך אנו יכולים להיות יזמים טובים ולהצליח ביזמות ובפתיחת סטארט אפים? אנסה לענות על השאלות הללו ברשומה...

תצוגה מקדימה

מי אני?

שלום, שמי אלי שביט. איש עסקים, יזם אינטרנט סדרתי (מעל 10 מיזמים פעילים).מייסד פרויקט "סטארט-אפ", שבו אני מלמד איך להקים עסק פרטי מאפס וללא הון התחלתי. בעל ניסיון עסקי של מעל ל-18 שנים, מרצה ובוגר הטכניון M.Sc . ברשותי למעלה מ-20...

תגובות

פורסם לפני 9 years

תגובות

טופ 20 - בלוגים

מתחברים לסלונה

הכתבות הנקראות ביותר

אסור לפספס

בחזרה למעלה