הבלוג של אלי שביט

elishavit

אלי שביט מייסד קורס סטארט אפ להקמת עסק מאפס. המנטור, מורה מאלוהים – כך קוראים לו הסטודנטים של אלי שביט. אלי שביט - מייסד פרויקט הסטארט-אפ, פיתח שיטה ייחודית שמאפשרת להקים עסק ללא השקעה כספית. מאז 2009 עברו אצלו את הלימודים... +עוד

אלי שביט מייסד קורס סטארט אפ להקמת עסק מאפס. המנטור, מורה מאלוהים – כך קוראים לו הסטודנטים של אלי שביט. אלי שביט - מייסד פרויקט הסטארט-אפ, פיתח שיטה ייחודית שמאפשרת להקים עסק ללא השקעה כספית. מאז 2009 עברו אצלו את הלימודים מעל ל-3,300 אנשים שהקימו עסקים מצליחים. היום אלי מנהל עסקים ב-7 מדינות: בונה מלונות, מייבא רכבי יוקרה, מייצר תכשיטים ומנהל רשת של בוטיקים וכמובן, מנהל את המיזמים שלו באינטרנט. אבל לפני 10 שנים הוא נלחם על חייו... אלי שביט בקורס סטארט אפ לעסקים מלמד איך לפתוח עסקים מאפס ולחסוך את כל הטעויות והפחדים. בשיטה של אלי שביט כל אחד יכול לקדם רעיון ולפתוח חברה שתהפוך אותו משכיר לעצמאי. אלי שביט מלמד בשיטה ייחודית להגיע לעומק ולרכוש את הכלים הדרושים שיעזרו לכל אחד מאיתנו להתקדם בחיים. הדרך של אלי שביט מבוססת על עשייה, לימוד והטמעה. אם גם אתם חולמים על הקמת עסק חדש, הגדלת הרווחים ופתיחת של דף חדש בחיים קורס סטארט אפ של אלי שביט הוא בהחלט המפתח והמסלול שלכם לשינוי כיוון אמיתי. www.start-up.co.il elishavit

עדכונים:

פוסטים: 58

החל מאוקטובר 2011

אלי שביט בכמה הגיגים על הצלחה ומהי הצלחה בכלל

תמיד ישנה תקווה שנצליח. תמיד בוער בנו הרצון להתקדם, אבל הצלחה זאת מילה מאוד גדולה. מה זאת הצלחה, בעצם? הדבר משתנה מאדם לאדם, מחברה לחברה, ממקום למקום. נדמה ששום הסבר על מהי הצלחה לא יהיה מוצלח, ובכל זאת יש לתת את הדעת על המושג הזה ועל התקווה שהוא מעורר ברבים מהאנשים.

אלי שביט - להילחם על העתיד שלכם

כדי להצליח חובה להילחם. אלי שביט

למען האמת, אין הצלחה אחת. יש המון הצלחות, וכמה וכמהסוגים של סיפורי הצלחה בעולם ועסקים ובחיים. מה משותף לכל סיפורי ההצלחה? בכולם הייתה הצלחה יוצאת דופן, היה משהו לא צפוי, הייתה תוספת מפתיעה ולא שגרתית, נוסף לו טעם טוב לכל העסק. ההצלחה במקרים הללו הייתה מהפכנית, ואת תוצאותיה היה ניתן לראות בכל מקום.

אף על פי כן, הצלחה היא לא דבר שבוחנים על פי הגודל – הגודל לא קובע והמימדים של ההצלחה עצמה לא באמת משנים. הצלחה נמדדים בדרכי ביטוי שהם הרבה מעבר למספרים ונתונים, המספרים לפעמים רק מטעים ומסיחים את דעתנו מהעיקר, שהנה סוף סוף יש לנו בצלחה בקנה מידה רחב ומרשים. כדאי מאוד להתפאר בהצלחה אבל לא להתכסות בה, להמשיך בעשייה השוטפת גם אחרי ההישג המרשים שסחף תגובות נלהבות, כי הצלחה היא תהליך ממושך ולא משהו אחד שקרה לעסק שלנו.

קשה למדוד הצלחה, ובכל זאת הצלחה היא משהו שברור שמחולל שינוי. הצלחה היא לא “זבנג וגמרנו” וגם לא תהליך מייגע ומעייף, אלא שאיפה שהתגשמה והתממשה, למרבה התדהמה. לפעמים, גם ההצלחה היא הפתעה. תתפלאו.

עולם העסקים הוא מופלא, גדול ונרחב, ומי שנכנס אליו צריך לדעת שהוא גובה מחיר כבד, של הצלחה או כישלון. במקרה הטוב – זה יהיה כישלון מחפיר, במקרה הרע – העניין יצליח והעסק יקדם. כלום לא יקרה אם ניכשל, אסור לאבד תקווה במקרה כזה וצריך להאמין שהצלחה היא תולדה של כישלון. מה מפריד בין הצלחה וכישלון? לא הרבה, רק כמה תחושות והרגשות, מספרים ונתונים. הצלחה היא ללא ספק מה שמרגישים בלב.

תמיד תזכרו שכדאי להצליח וטוב להצליח. הצלחה עושה אותנו לטובים יותר, מפתחת את היכולות שלנו ומלמדת אותנו איך לפעול. בלי הצלחות, איך נצליח בסך הכל? תבואו מדי יום לעבודה עם תחושת בטן אמיתית שהצלחתם מעל ומעבר, שהגשמתם את ההישגים שלכם ושנחלתם הצלחה מסחררת של ממש – תוכיחו לעצמכם שאתם מצליחים. זה לא מספיק להרגיש או להגיד שמצליחים. הצלחה היא כל מה שחלמתם עליו ומעבר לזה ואל תשכחו שהיא יכולה לבוא בכל רגע.

מוטב שתהיו ערוכים אליה, אבל שלא תתנו להצלחה להוביל אתכם. תזכרו שרק אתם תגרמו לה לקרות.

תנסו. מקסימום תצליחו.

אלי שביט - אל תפחד

אל תפחד. תעשה ותצליח. אלי שביט

אלי שביט הקים ומנהל את קורס סטארט אפ להצלחה עסקית של עסק חדש ללא הון התחלתי. בסרטון זה אלי שביט מסביר על קורס סטארט אפ. כאן יש הסבר נוסף על הקורס.

לאתר של אלי שביט – פתיחת עסק

לכתבות נוספות:

אלי שביט -מה גיליתי 

אלי שביט – הדרך למעלה 

אלי שביט – להורדה 

עוד מהבלוג של אלי שביט

דמות היזם

פתיחת עסק חדש היא דוגמה ליזמות. נשאלת השאלה מי הוא בכלל יזם? האם יזם הוא אדם שפתח עסק? האם יזם הוא אחד שעשה שינוי? איך אנו יכולים להיות יזמים טובים ולהצליח ביזמות ובפתיחת סטארט אפים? אנסה לענות על השאלות הללו ברשומה...