הבלוג של אלי שביט

elishavit

אלי שביט מייסד קורס סטארט אפ להקמת עסק מאפס. המנטור, מורה מאלוהים – כך קוראים לו הסטודנטים של אלי שביט. אלי שביט - מייסד פרויקט הסטארט-אפ, פיתח שיטה ייחודית שמאפשרת להקים עסק ללא השקעה כספית. מאז 2009 עברו אצלו את הלימודים... +עוד

אלי שביט מייסד קורס סטארט אפ להקמת עסק מאפס. המנטור, מורה מאלוהים – כך קוראים לו הסטודנטים של אלי שביט. אלי שביט - מייסד פרויקט הסטארט-אפ, פיתח שיטה ייחודית שמאפשרת להקים עסק ללא השקעה כספית. מאז 2009 עברו אצלו את הלימודים מעל ל-3,300 אנשים שהקימו עסקים מצליחים. היום אלי מנהל עסקים ב-7 מדינות: בונה מלונות, מייבא רכבי יוקרה, מייצר תכשיטים ומנהל רשת של בוטיקים וכמובן, מנהל את המיזמים שלו באינטרנט. אבל לפני 10 שנים הוא נלחם על חייו... אלי שביט בקורס סטארט אפ לעסקים מלמד איך לפתוח עסקים מאפס ולחסוך את כל הטעויות והפחדים. בשיטה של אלי שביט כל אחד יכול לקדם רעיון ולפתוח חברה שתהפוך אותו משכיר לעצמאי. אלי שביט מלמד בשיטה ייחודית להגיע לעומק ולרכוש את הכלים הדרושים שיעזרו לכל אחד מאיתנו להתקדם בחיים. הדרך של אלי שביט מבוססת על עשייה, לימוד והטמעה. אם גם אתם חולמים על הקמת עסק חדש, הגדלת הרווחים ופתיחת של דף חדש בחיים קורס סטארט אפ של אלי שביט הוא בהחלט המפתח והמסלול שלכם לשינוי כיוון אמיתי. www.start-up.co.il elishavit

עדכונים:

פוסטים: 58

החל מאוקטובר 2011

אלי שביט, מייסד קורס סטארט אפ להקמת עסק עצמאי ללא הון התחלתי הוא אחד מהיועצים המבוקשים והמובילים בישראל. את פרויקט סטארט אפ הקים אלי שביט בשנת 2009 ומאז ועד היום עברו את הקורס אלפי סטודנטים שהצליחו להקים עסק חדש ללא הון התחלתי והפכו לעצמאים מצליחים.

_1

במהלך הקורס של אלי שביט לומדים הסטודנטים הרבה מאד על עצמם וגם על הסביבה ובעצם מקבלים שיעור לחיים שלא מלמדים באף אוניברסיטה. השיטה של אלי שביט ישירה, לא מלטפת ולא מתחנפת. כדי להצליח צריך לעשות ולעמוד במשימות ובמטלות. עשיתם, למדתם, השכלתם והצלחתם! מדיבורים לבד לא תתקדמו!

אלי שביט משוכנע שכל אחד נולד להיות יזם ולא צריך להיוולד עם גן מיוחד של יזמות. אלי שביט מתנגד לכל שיטות הלימוד המציעות ידע תיאורטי בלבד ולכן קורס סטארט אפ מניע לפעולה ולעשייה ומקדם פעילות אמיתית, יזמות וניסיון מעשי.

הנה ראיון מיוחד עם אלי שביט.

אלי שביט

אלי שביט המנטור מאחורי ההצלחה של קורס סטארט אפ

אלי שביט, האם תוכל לספר על קורס סטארט אפ להקמת עסק עצמאי מאפס?

“סטארט אפ מניע אנשים לצאת מן הבור שהם נמצאים בו. ממעגל הפחד של העצלנות, הסכנות והחששות. העיקרון הוא שאין סיכון. לא צריך הלוואות או תמיכה כספית מקרובי משפחה כדי להקים עסק חדש וכדי לעבור לעצמאות. על פי השיטה הזו הבעיה של השגת כסף הסתיימה”.

האם אתה מוכר מידע?

“אני לא מוכר מידע. זה רק נראה כך מבחוץ. הבעיה נעוצה במידע העצום שנמצא בספרים, באינטרנט, אנציקלופדיות. בעצם אנו חיים בעולם של אין סוף מידע ואינפורמציה וכשיש בעיה צריך מישהו שינחה אותך, יעזור לך, ויכוון אותך באמצעות מידע ממוקד.

האם אתה מחשיב את עצמך אדם עשיר?

“מה נחשב עשיר? מיליונר? מיליארדר? ההגדרה של איש עשיר לא מובנת. לתפיסתי לא צריך להיות עשיר כדי להתקיים בכבוד. לא מדובר במיליארדים או מיליונים. מדובר בסכומי כסף סבירים והגיוניים ולעצם השאלה אני לא מחשיב את עצמי בתור עשיר. אני מאמין שכל אדם צריך להרוויח מספיק כסף כדי להרגיש חופשי אבל כסף זה לא הכל בחיים. הכסף לא עושה אותנו יותר מאושרים ולא צריך להרוויח מיליונים כדי להיות מאושר. צריך להרוויח מספיק כדי לא להיות תלויים באף אחד וזה העושר והאושר האמיתי”.

האם יש גיל מינימלי-  מקסימלי להקמת עסק מאפס?

“לגיל אין כל משמעות – הכל בראש. לדוגמה, הסטודנט הכי צעיר שלומד אצלי בקורס בן 15 ומרוויח פי 3 מהשכר של ההורים שלו ביחד. הסטודנט הכי מבוגר בקורס נמצא בגיל שהרבה אחרי הפנסיה. הוא מרוויח מהעסק שלו אבל זה לא הכל – הוא גם נהנה מזה”.

האם תוכל להצביע על בעיות ומכשולים בדרך להקמת עסק חדש?

“יש כל מיני בעיות ומכשולים לדוגמה אדם שמאשים את כולם בכל מה שקורה לו ומלא בתירוצים שונים ומשונים. אדם כזה לא מבין שהוא צריך לפתור את הבעיות שלו ולא להאשים את הסביבה. בדרך כלל אנשים לא רואים את כל התמונה ולכן הם תקועים ונכנעים לאגו שלהם. לאנשים כאלה קשה מאוד ללמוד, לקבל את העובדה שהם צריכים ללמוד אצל מישהו שמבין יותר מהם ואתם בטח מכירים את האנשים שחושבים שהם יודעים הכל. לאנשים כאלה יש בעיה של אגו ורק אחרי שבן אדם מצליח להתגבר על בעיית האגו, הוא יכול להשתנות”.

מה היית רוצה לאחל לסטודנטים שלך?

“במשפט אחד: “הכל מתחיל מטיפת מים קטנה עד שזה מגיע לנהר עם הרבה עוצמה. כל אחד יכול”.

להרשמה לניוזלטר החינמי של אלי שביט – קבלו את המדריך לפתיחת עסק ללא הון התחלתי

לבלוג של אלי שביט בתפוז

לכתבות נוספות:

אלי שביט -מה גיליתי 

אלי שביט – הדרך למעלה 

אלי שביט – להורדה 

עוד מהבלוג של אלי שביט

דמות היזם

פתיחת עסק חדש היא דוגמה ליזמות. נשאלת השאלה מי הוא בכלל יזם? האם יזם הוא אדם שפתח עסק? האם יזם הוא אחד שעשה שינוי? איך אנו יכולים להיות יזמים טובים ולהצליח ביזמות ובפתיחת סטארט אפים? אנסה לענות על השאלות הללו ברשומה...

תצוגה מקדימה

פתיחת עסק עם אלי שביט - האם זה אפשרי?

האם פתחתם פעם עסק משלכם? כן כן, כזה עם שם ועובדים ושירותים, ואיך לא - רווחים? האם יצא לכם פעם להיכנס לתוך ההרפתקה הזאת? כבר הרחתם במהלך ימי חייכם את הריח של עסק חדש? האם אתם יודעים בכלל מה הכוונה במושג "עסק חדש"? המושג "עסק...

תגובות

פורסם לפני 6 years

תגובות

טופ 20 - בלוגים

מתחברים לסלונה

הכתבות הנקראות ביותר

אסור לפספס

בחזרה למעלה