הבלוג של במזל סרטן

elirangeron

לפני חודשיים התחלתי במסע ארוך, לעבר הבריאה שלי מחדש!!!

עדכונים:

פוסטים: 7

החל מאוקטובר 2016

נ21

ושוב אנחנו פה, שלושה חדרים מפרידים ביני לבין הפעם הקודמת. אז היה חדר 4 והפעם קיבלתי את חדר 7, אומרים ששבע הוא מספר טוב, נכון?

אותו נוף מהחלון, אותם אנשים קטנים מתרוצצים בחלוקים לבנים למטה, הצד של המיטה שונה, הפעם אני עם הראש צפונה, אולי זה טוב יותר?

ופתאום אני נזכר שבסרט הזה כבר הייתי, זה מוזר! גם כשראיתי את הסרט טיטניק בפעם השניה, תמיד היתה לי תקווה שהספינה בסוף לא תשקע, למרות שכבר ידעתי שהסוף לא ישתנה.

בכלל תחשבו על זה, לעשות דברים בפעם השנייה – קל יותר או קשה? הרי כשעולים על רכבת הרים בפעם השנייה, הפחד כבר מוכר, אתה יודע ומכיר את ההרגשה בירידה הזו, ואתה מחכה לצעקה הזו שתפרוץ ממך.

כשאוכלים מנה חדשה במסעדה, הריגוש והטעמים שמתנפצים בפה בפעם הראשונה, לא יחזרו בפעם השנייה, למרות שהמנה תהיה טעימה ונהדרת. שוב.

אז אתמול בלילה הגעתי לפה, וישר סידרתי את החדר, לכל דבר כבר היה ישר את המקום שלו, התמונות נתלו על הקיר, המחשב נעמד לצד המיטה והבגדים בארון. ופתאום התמלאתי בתחושה של בית.

לא יאומן, איך מקום כלכך זר ומנוכר כמו בית חולים, יכול להפוך להיות חלק ממך. השקט הזה שיש כאן, כמו באיזה מנזר - אתה עצמך והמחלה. התמודדות לא קלה, אבל הכרחית, רק ככה ננצח !!!

אז מה נאחל הפעם? שהכל יעבור מהר וביעילות, שנהיה כאן לזמן קצר יותר, ושכל ההשקעה וההתארגנות הזו תיתן באמת שקט לשנים רבות של הפוגה.

זהו רוצה לחזור לחיים, הסטטוס הזה של חולה הספיק לי.

תנו לחיות בשקט!!

20170129_113344

עוד מהבלוג של במזל סרטן

שלום עולם!

ברוכים הבאים לבלוג החדש שלי!...

תגובות

פורסם לפני 3 years
תצוגה מקדימה

תקיעת השופר!!!!

אני עומד ושומע את תקיעת השופר. לא יודע איך הגעתי לרגע הזה, אבל משהו דחק בי ובשעה 6 וחצי ירדתי מהמיטה, עם הבחילות והעייפות. והתחלתי לצעוד לכיוון בית הכנסת,...

תגובות

פורסם לפני 3 years
תצוגה מקדימה

שתי מלאכיות נשלחו אלי...

זכיתי !!!,למרות המכה הגדולה שקיבלתי בתקופה הזו,אני עדיין בר מזל, יש לי את הכוח לעבור את כל החוויה הזו,וזה בזכות שתי הבנות שלי ,שנותנות לי אנרגייה וכוח בלתי ניתנת לתיאור. תמיד ראיתי בילדים כוח ועוצמה ומקור השראה...

תגובות

פורסם לפני 3 years

תגובות

טופ 20 - בלוגים

מתחברים לסלונה

הכתבות הנקראות ביותר

אסור לפספס

בחזרה למעלה