הבלוג של Ninja Girl

טיפטיפהבלוג

עדכונים:

פוסטים: 171

החל מיוני 2017

מגרסות משרדיות

מגרסות נייר ביתיות

כל בית, ובעיקר בית עם ילדים בגיל בית ספר, מייצר הרבה מאוד נייר. בסופו של דבר, כל הזמן נערמים ערימות של נייר, מחברות ישנות, חומר לימודי וגם לבית יש חשבונות, מסמכים ועוד. קשה מאוד לעשות סדר בבית כזה, אם לא מתפטרים ממה שלא צריך. בדיוק בגלל זה רבים משתמשים היום בסוגים שונים של מגרסות נייר ביתיות וכך הם מפנים ניירת לטובת מקום לניירת חדשה. הצורה הכי טובה לפנות את הניירת הזו, זה באמצעות מגרסת נייר ביתית.

עד לפני כמה שנים, מגרסות נייר היו מיכון שמיועד בעיקר למשרדים, אבל מחירה של מגרסת נייר ביתית כל כך סבירה, שהיום כל אחד יכול לרכוש אחת כזו ולגרוס בביתו ניירת. בנוסף הרבה מאוד אנשים היום מייצרים ניירת בבית, אם הם למשל פרילנסרים שעובדים מהבית וגם לניירת שלהם מגיע מגרסת. הרבה פעמים מדובר בחומר אישי או מקצועי שהם לא רוצים להשליך אותו בשלמותו לפח, ומעדיפים לגרוס אותו.

עובדים מהבית? אתם חייבים מגרסת נייר ביתית

בעידן הנוכחי של יוזמה ושאיפה של צעירים רבים, להפוך לעצמאיים יש הרבה עסקים שנעשים מהבית. אם זה אפיית עוגות, איש עיצוב גרפי, מקדם אתרים שעובד מהבית ועוד. חלק מהתכתובת, החומרים ועוד בין כל עסק כזה ללקוחותיו נעשים גם על ניירת. כדי לשמור על דיסקרטיות, חשוב מאוד להשתמש במגרסת ולא לזרוק ניירת מקצועית שקשורה לעסק שלכם לפח. אם מדובר בתוכן מעוגן בזכויות יוצרים, או במסמכים אחרים החושפים את סודות הפעילות שלכם, מן הראוי שתשתמשו במגרסת מתוך שורה של מגרסות נייר ביתיות ובחרו בזו שמתאימה לנפח הדרוש לגריסה. גריסת ניירת זה היום נוהל מקובל בכל מקום ציבורי ובקרב עסקים וחברות, ומן הראוי שיינקטו אמצעים ביתיים לגריסת מסמכים שישמרו על הדיסקרטיות שלכם. כאשר יש לכם עסק, נהגו גם בביתכם כמו שנוהגים בכל עסק.

מגרסות נייר ביתיות מומלצות

 

ההבדל בין סוגי מגרסות נייר ביתיות הוא ביכולת הגריסה שלהן ובנפח. יש מגרסת שמסוגלת לגרוס החל מ-6 דפים ועד 27 דפים. יצרניות המגרסות המומלצות הן: חברת DAHLE, ACLIPSE ועוד. חלקן גורסות את הניירת לפתיתים. כך תוכלו להיות בטוחים שאיש לא יכול להגיע לחומרים הכתובים שלכם והרבה פעמים מדובר בחומרים אישיים או עסקיים חשובים. הרבה יוזמות של חברות הייטק למשל נולדו מרעיון קטן שהפך לאקזיט גדול. הרעיון הזה מן הסתם, הועלה על הנייר, וחשוב מאוד שנייר כזה, ייגרס בסופו של יום כדי לא להגיע לידיים הלא נכונות. חברות עסקיות עושות גם היום ריגול תעשייתי, כדי ללמוד  על המתחרים, כאשר אתה עובד בבית, ויש לך מתחרים, מוטב שתהיה לך מגרסת נייר ביתית.

משרד עורכי דין או רואה חשבון- מגרסות נייר ביתיות

 

מגרסות נייר ביתיות מיועדות גם למסמכים חשובים שאיש לא רוצה שהם יגיעו לידי זרים בכל משרד של רואה חשבון או עורך דין עובר חומר משפטי לעתים סודי ביותר, שאסור שהוא יגיע לידי בעלי עניין וגם חומר פיננסי של חברות, הוא חומר שצריך לשמור אותו במקום בטוח או להשמיד אותו באמצעות מגרסת נייר ביתית. ידוע הוא כי חלק מתוצאות של חקירות מוצלחות, נגרמו כתוצאה מ”חיטוט” באשפה של אנשי מפתח מסוימים בחקירה. ממסמכים שמשליכים לפח אפשר היום לדעת הרבה מאוד, וחוקרים פרטים משמשים בזה עד היום. כל משרד, חברה או בית שרוצה להסתיר מידע, לא יכול להניח שזה לא יגיע למישהו. האפשרות היא או לאפסן את זה בכספת או לגרוס את זה כדי שלא יישאר מזה כלום.

 

עוד מהבלוג של Ninja Girl

תצוגה מקדימה

מנשא אופניים לרכב

לוקחים את האופניים לכל מקום האופניים הם כלי תחבורה יעיל ונוח אשר שימש בתקופות קודמות. גם כאשר יש לנו רכב פרטי, אנו נהנים לצאת לטיול אופניים מהנה בחיק הטבע לכל המשפחה או לרכוב עליהם בשעה החופשית שלנו בערב, רגע לפני שאנחנו...

תצוגה מקדימה

מכונות שטיפה לכל מצב

מכונות שטיפה לכל מצב תהיתם פעם מדוע הרכבת שבה אתם נוסעים נראית יפה ומצוחצחת? או מדוע הרכב של השכן נוצץ ובוהק? ובכן, מכונות שטיפה הן התשובה הנכונה. באמצעות ...

תגובות

פורסם לפני 1 year
תצוגה מקדימה

להגיע למסלול הרכיבה בהצלחה

אוהבים לחרוש את דרכי הארץ לאורכה ולרוחבה ברכיבת אופני שטח? במידה שכן, נראה שנתקלתם כבר במושג "מנשא אופניים לוו גרירה", המשמש ...

תגובות

פורסם לפני 11 months

תגובות

טופ 20 - בלוגים

מתחברים לסלונה

הכתבות הנקראות ביותר

אסור לפספס

בחזרה למעלה