הבלוג של Ninja Girl

טיפטיפהבלוג

עדכונים:

פוסטים: 171

החל מיוני 2017

 מטבח לבן מודרני

מטבח מודרני כשמו כן הוא, מודרני. הכי באופנה, כולל את כל הטרנדים והמגמות האחרונות וזה לא מתבטא רק במטבח עצמו, אלא גם בבחירה של כלי האוכל, אמצעי הבישול, מוצרי החשמל ועוד.
במטבח כזה העיצוב יהיה המילה האחרונה מהתערוכה האחרונה במילאנו והמוצרים יהיו באיכות גבוהה, עם פטנטים ויכולות שאין במכשירים מסורתיים.
כדי לעשות מטבח כזה, יש לבחור בחברת מטבחים המתמחה בנישה של עיצוב מטבחים מודרניים ומעודכנת בכל החידושים האחרונים.
כמו שמעצבי אופנה מעודכנים בתחזיות הטרנדים, כך גם נגר מטבחים יודע לאן נושבת הרוח במטבחים שלו וכאשר הוא מעצב מטבח מודרני, הוא ייצמד למילה האחרונה בכל מה שקשור לבחירת הקרמיקה, הכיור, משטח העבודה ועוד בחירות שיש לעשות בתכנון של מטבח ושיש להן השלכות על התפקוד בו.

מה זה מטבחים מודרניים?

מטבח מודרני יהיה מאופיין בדרך כלל בצבעים נקיים ובהירים, כאילו שהוא ממש מלא אור וזה כמובן כולל גם את בחירת התאורה הכי נכונה למטבח כזה. מטבח מודרני שם דגש על עיצוב אבל נקי ואסתטי, כאילו שמדובר בתכנון של חדר אמבטיה.
הכול צריך להיות מסודר מאוד נכון כדי להקל על התפקוד במטבח, וגם תכנון הארונות יהיה בהתאם לשימוש של המטבח הזה ע”י בעלי הבית.
עיצוב מודרני יתכנן ניצול נכון של החלל, תוך התקנת כמה שיותר מקומות אחסון, שימוש בצבעים חלקים ומנוגדים, ושימוש נרחב בשחור ולבן.
מקורותיו של העיצוב המודרני הם בשנות השלושים, והם החלו עם המהפכה התעשייתית. עיצוב מטבחים מודרניים דורש הבנה באופנת המטבחים העולמית.

 צורות גיאומטריות, פונקציונאליות מושלמת

עיצוב מודרני דוגל בפונקציונליות וניקיון אסתטי. כך למשל ניתן למצוא צורות גיאומטריות, פונקציונאליות גדולה מאוד, תכנון מטבח בקווים ישרים ונקיים, בלי שום קישוט. גם הפרזול יהיה בקווים ישרים.
יהיו אלמנטים פשוטים וברורים, שילוב של חומרים בצורה הטבעית שלהם כמו: ברזל, אבן, מתכת, זכוכית ועץ בשילובים נכונים שלא חוטאים לניקיון ולסדר של קונספט העיצוב המודרני.
עיצוב מטבחים מודרניים ישלב גם בחירה של מוצרי חשמל הכי מתקדמים שגם להם עיצוב בקווים ישרים ונקיים ובצבעים חלקים.

עוד מהבלוג של Ninja Girl

תצוגה מקדימה

להגיע למסלול הרכיבה בהצלחה

אוהבים לחרוש את דרכי הארץ לאורכה ולרוחבה ברכיבת אופני שטח? במידה שכן, נראה שנתקלתם כבר במושג "מנשא אופניים לוו גרירה", המשמש ...

תגובות

פורסם לפני 11 months
תצוגה מקדימה

קידוח יהלום – נפלאות הדבר

יהלום הוא מינרל המורכב מפחמן בלבד. זהו אחד מהאלוטרופים של הפחמן. מחיר של יהלום נקבע לפי הרבה פרמטרים וביניהם ניתן למצוא את אגודל, הניקיון והצבע. מחיר של ליטוש נקבע לפי...

תגובות

פורסם לפני 7 months
תצוגה מקדימה

מנשא אופניים לרכב

לוקחים את האופניים לכל מקום האופניים הם כלי תחבורה יעיל ונוח אשר שימש בתקופות קודמות. גם כאשר יש לנו רכב פרטי, אנו נהנים לצאת לטיול אופניים מהנה בחיק הטבע לכל המשפחה או לרכוב עליהם בשעה החופשית שלנו בערב, רגע לפני שאנחנו...

תגובות

טופ 20 - בלוגים

מתחברים לסלונה

הכתבות הנקראות ביותר

אסור לפספס

בחזרה למעלה