הבלוג של Ninja Girl

טיפטיפהבלוג

עדכונים:

פוסטים: 171

החל מיוני 2017

ביטוח תכולה ומבנה – כדאי לעשות או לא?

אין אחד שלא שמע את הסיפורים האלו על בתים שנשרפו, בתים שנפרצו או בתים שעברו נזק כלשהו – וכל זאת כי לא היה להם ביטוח מבנה!

הבית שלנו הוא הנכס הכי יקר שלנו והוא הדבר שמהווה את האחוז הכי גדול של הקניין שברשותנו. במידה והנכס שלנו נפגע, הנטל הכספי שעשוי ליפול עלינו יהיה גדול הרבה יותר מכל מה שתוכלו לחשוב עליו, ולכן כדאי לנו לבצע ביטוח תכולה ומבנה. כשאנו עושים ביטוח כזה, אנו מקבלים פיצוי מהמדינה על כל פגיעה ברכוש היקר שלנו. ישנם אפשרויות שונות של ביטוח, רק של מקרים של אסון, או רק מה שאנו בוחרים, ובכל מקרה ביטוח תכולה ומבנה עולה כמה עשרות ואפילו מאות שקלים בחודש, כמובן  שתלוי מה אתם בוחרים לבטח.

פוליסת ביטוח מבנה

פוליסה זו היא זהה לכל חברות הביטוח כי היא קבועה בחוק. ביטוח שכזה מכסה מפני כל נזק לדירה ש כולל תקרה, קירות ורצפות ואף דברים כמו דלתות, חלונות, צנרת וחשמל.

פוליסת ביטוח תכולה

מחיר של פוליסה זו נקבע עפ”י הקניין שאתם בוחרים לבטח. כלומר שאם תבחרו דברים יקרי ערך, מן הסתם שהמחיר של הפוליסה יעלה. בביטוח כזה אתם מכסים את הקניין מפני הצפות, שריפות, פריצות וגניבות.

אם אנו בוחרים לעשות פוליסות אלו, כדאי לדעת מה הן עוד מכסות. משרד האוצר קובע שביטוח תכולה ומבנה מכסה נזקים הנגרמים מברק, עשן, פיצוצים, שלגים וסערות. במידה והקיר שלנו בבית נפגם מהצפה, הביטוח מכסה את הנזק שנגרם. חשוב לדעת שפעולות זדון שבוצעו בכוונה תחילה ע”י בעל הדירה או כל אדם המתגורר בה, לא יכוסו בפוליסה כי את הביטוח אתם לא תרמו!

עוד מהבלוג של Ninja Girl

תצוגה מקדימה

מנשא אופניים לרכב

לוקחים את האופניים לכל מקום האופניים הם כלי תחבורה יעיל ונוח אשר שימש בתקופות קודמות. גם כאשר יש לנו רכב פרטי, אנו נהנים לצאת לטיול אופניים מהנה בחיק הטבע לכל המשפחה או לרכוב עליהם בשעה החופשית שלנו בערב, רגע לפני שאנחנו...

תצוגה מקדימה

מכונות שטיפה לכל מצב

מכונות שטיפה לכל מצב תהיתם פעם מדוע הרכבת שבה אתם נוסעים נראית יפה ומצוחצחת? או מדוע הרכב של השכן נוצץ ובוהק? ובכן, מכונות שטיפה הן התשובה הנכונה. באמצעות ...

תגובות

פורסם לפני 1 year
תצוגה מקדימה

להגיע למסלול הרכיבה בהצלחה

אוהבים לחרוש את דרכי הארץ לאורכה ולרוחבה ברכיבת אופני שטח? במידה שכן, נראה שנתקלתם כבר במושג "מנשא אופניים לוו גרירה", המשמש ...

תגובות

פורסם לפני 10 months

תגובות

טופ 20 - בלוגים

מתחברים לסלונה

הכתבות הנקראות ביותר

אסור לפספס

בחזרה למעלה