הבלוג של Ninja Girl

טיפטיפהבלוג

עדכונים:

פוסטים: 160

החל מיוני 2017

מסור שולחן

מהו בכלל מסור שולחן?

זהו כלי שמיועד לעבודות ניסור עצים גדולים ובינוניים והוא נחשב לכלי ניסור שימושי מאוד מכל הכלים שקיימים בעולם. קיימים דגמים שונים של מסורים שולחנים, ישנו מסור שולחן ללא רגליים שהוא בעצם מן מסור קטן שמיועד בעיקר לעבודות בבית של ניסורי עץ קטן עד בינוני. לתעשייה אנו משתמשים במסורים כבדים יותר שבאמצעותם ניתן לנסר עצים גדולים וענקיים. כמובן שמסור שולחן מסוג כזה הוא כבד יותר.

את בחירתנו אנו נבצע לפי הצרכים שלנו, כלומר שאם אנו מעוניינים לבנות בבית לכיף שלנו, אנו נרכוש מסור קטן גם כי אנו לא צריכים יותר מזה לשימוש ביתי, גם בגלל העלות, וגם בגלל התדירות שאנו עומדים להשתמש בו.  אם אנו באים מתחום התעשייה והבנייה, אנו נזדקק למסור שולחן גדול ומקצועי יותר שמנסר טוב יותר לשימוש תדיר יותר. אם אתם לא בטוחים איזה מסור שולחן אתם צריכים, אתם תמיד יכולים להתייעץ איתנו, בתור אנשי מקצוע בתחום.

מסור שולחן קיים במגוון של איכויות ומחירים יחסית נוחים. אנו ממליצים לרכוש מסורים שולחנים מחברות מוכרות בלבד. אתם קונים מוצר כזה לטווח ארוך ולכן העדיפו מוצר אמין ובעל אחריות רצינית יותר.

כמה טיפים מאיתנו לשימוש נכון של מסור שולחן:

מותג – מסורים מגיעים במגוון גם נייחים וגם ניידים. מותגים בעלי שם בשוק מוכרים מסורים משוכללים עם תוספות של איסוף שבבים או חיבור שואבים. העדיפו לרכוש מותג לשם בטיחות, אמינות ואחריות.

זהירות – ניסור זו עבודה מסוכנת ואנו חייבים לנקוט באמצעי זהירות הכי נוקשים שיש. בטרם שימוש במסור שולחן העיפו מבט בהוראות הבטיחות שמצורפות למוצר. בדקו שוב שכל החלקים מחוברים כמו שצריך ושהמסור שרכשתם באמת מתאים לעבודה שאתם עומדים לבצע. רתע של משטח עשוי לפגוע בכם אז בדקו שהמשטח שאתם מנסרים עליו הוא ללא רתע.

להב – בטרם ניסור אתם צריכים לבחור את הלהב שאתם הולכים לנסר איתו. בדקו את גודלו ואת החומר שהוא עשוי ממנו. אם אתם מתחילים בתחום, תדעו שרצוי שהלהב יהיה עשוי מכמה חומרים, ככה תוכלו לנסר כמעט כל עולה על רוחכם. אם אתם עושים שימוש בלהב גס שימו לב ששבבים יכולים להתעופף לכל עבר בזמן החיתוך, ולעומת זאת בעת שימוש בלהב דק מדי אתם עלולים לגרום לשריפה של העץ ואף לפגיעה במסור השולחן.

לרכישת מסור שולחן מקצועי ואיכותי כנסו לאתר שלנו וקבלו הצעת מחיר!

עוד מהבלוג של Ninja Girl

תצוגה מקדימה

מכונות שטיפה לכל מצב

מכונות שטיפה לכל מצב תהיתם פעם מדוע הרכבת שבה אתם נוסעים נראית יפה ומצוחצחת? או מדוע הרכב של השכן נוצץ ובוהק? ובכן, מכונות שטיפה הן התשובה הנכונה. באמצעות ...

תגובות

פורסם לפני 1 year
תצוגה מקדימה

להגיע למסלול הרכיבה בהצלחה

אוהבים לחרוש את דרכי הארץ לאורכה ולרוחבה ברכיבת אופני שטח? במידה שכן, נראה שנתקלתם כבר במושג "מנשא אופניים לוו גרירה", המשמש ...

תגובות

פורסם לפני 8 months
תצוגה מקדימה

קידוח יהלום – נפלאות הדבר

יהלום הוא מינרל המורכב מפחמן בלבד. זהו אחד מהאלוטרופים של הפחמן. מחיר של יהלום נקבע לפי הרבה פרמטרים וביניהם ניתן למצוא את אגודל, הניקיון והצבע. מחיר של ליטוש נקבע לפי...

תגובות

פורסם לפני 4 months

תגובות

טופ 20 - בלוגים

מתחברים לסלונה

הכתבות הנקראות ביותר

אסור לפספס

בחזרה למעלה