הבלוג של Ninja Girl

טיפטיפהבלוג

עדכונים:

פוסטים: 171

החל מיוני 2017

לוקר לבית ספר

כל פעם שאני מוציא משהו מהלוקר, אני מרגיש שאני נכנס לאיזור מלחמה או לסיטואציה כמו בסרט הקומדיה שצפיתי בו אתמול,
שכל הנייר הולך ליפול ולכסות אותי. בנוסף לזה, אני לא מוצא כלום בכל הבלאגן שנוצר. אז די, הגיע הזמן לסדר וארגון.

מה אני נוהג לשמור בלוקר לבית הספר?

רבים מאיתנו מאחסנים ציוד שלא באמת צריך בלוקר, כזה שהוא קל וכן ניתן לקחת אותו בתיק. ציוד זה עולה על גדותיו ויוצר בלאגן בין כל הציוד החשוב באמת. אצל הבנות נמצא איפור וקוסמטיקה, מוצרי טיפוח ועוד. אצל הבנים נמצא דברים לא הכרחיים, שלא מצאו את מקומם בתיק, ללא כל סיבה הגיונית. בקיצור, כל אחד והשטויות שלו.

זמן שווה כסף – כיוון שרוב הדברים שאנו מאחסנים הם קטנים, רצוי לעשות סדר בתא ולמיין אותו בצורה הגיונית. שימו את הדברים הכבדים והגדולים למטה ולמעלה את הדברים הקלים והעודפים שיהיה קל יותר לשלוף וכך תיראו איך הבלאגן מסתדר לאט לאט.

איזה לוקר לבית הספר כדאי לקנות? כל אחד והציוד שלו. בדקו את הצרכים שלכם, תיראו את הציוד שאתם רוצים לאחסן וחשבו בהתאם את גודל הלוקר שאתם רוצים לקנות. לבתי הספר לרוב תצטרכו את הגודל הבינוני, אך זה משתנה מתלמיד לתלמיד ולכן חשוב לבדוק לפני הרכישה.

למה כדאי לי בכלל לוקר? פרט לעובדה שזה מאפשר להמנע מסחיבת משקלים כבדים, זה עונה על הסדר והארגון שלנו בחיים. במקום שכל המחברות, הספרים והמחשב ילכו לאיבוד וייסחבו איתנו לכל מקום, בלוקר בבית ספר הכל יישמר בצורה הכי טובה ובטוחה שיש.

שימוש נוסף ללוקר הוא להדביק את מערכת השעות, התזכורות והמשימות להמשך השבוע, כך שלא נשכח אותם. זהו פתרון יצירתי למי שיודע שהוא לא מסודר ולא מאורגן בחיי היומיום.

אז אם דיברנו מספיק ושכנענו אתכם עד כאן וברצונכם להתקדם לשלב הבא של רכישת לוקר לבית הספר, השאירו פרטים בדף ואנו ניצור איתכם קשר ונמשיך בתהליך הרכישה ביחד!

עוד מהבלוג של Ninja Girl

תצוגה מקדימה

מכונות שטיפה לכל מצב

מכונות שטיפה לכל מצב תהיתם פעם מדוע הרכבת שבה אתם נוסעים נראית יפה ומצוחצחת? או מדוע הרכב של השכן נוצץ ובוהק? ובכן, מכונות שטיפה הן התשובה הנכונה. באמצעות ...

תגובות

פורסם לפני 1 year
תצוגה מקדימה

להגיע למסלול הרכיבה בהצלחה

אוהבים לחרוש את דרכי הארץ לאורכה ולרוחבה ברכיבת אופני שטח? במידה שכן, נראה שנתקלתם כבר במושג "מנשא אופניים לוו גרירה", המשמש ...

תגובות

פורסם לפני 10 months
תצוגה מקדימה

בחירה נכונה של מסור שולחן

מהו בכלל מסור שולחן? זהו כלי שמיועד לעבודות ניסור עצים גדולים ובינוניים והוא נחשב לכלי ניסור שימושי מאוד מכל הכלים שקיימים בעולם. קיימים דגמים שונים של מסורים שולחנים,...

תגובות

פורסם לפני 6 months

תגובות

טופ 20 - בלוגים

מתחברים לסלונה

הכתבות הנקראות ביותר

אסור לפספס

בחזרה למעלה