הבלוג של Ninja Girl

טיפטיפהבלוג

עדכונים:

פוסטים: 160

החל מיוני 2017

לוקרים

לוקרים מספקים פתרון לבעל עסק – במקום להעסיק איש בטחון בעמדת הציוד של העובדים או הלקוחות, הם מקנים לוקרים לאנשים וכך פותרים את הבעיה.

 

11.  סדר וארגון – לוקרים נותנים את התחושה של הנוחות והסדר. אווירה נוחה ומרגיעה. במקרה של לוקרים בעבודה נין לאחסן ציוד אישי, במקרה של לוקרים בבית ספר ניתן לאחסן ספרים וחומרי לימוד שלא נדרשים לקחת הביתה, כאשר מדובר בחדר כושר אפשר לאחסן ציוד במהלך האימון מבלי להסחב עם הציוד כל האימון וכך להקל על הנוחות של המתאמן. בכל המקרים האלו, הציוד נשמר היטב בצורה מסודרת ומאורגנת וכך חוסך לנו כאבי ראש והסחבות עם הציוד לכל מקום.

2.   בטחון – הלוקרים נותנים מענה בטיחותי לכל המחזיק אחד. כל תלמיד או עובר או לקוח מקבל לוקר אישי עם מנעול ומפתח שונה או מנעול עם קודן אישי לפתיחת הלוקר ואין חשש לציוד המאוחסן. רמת הבטיחות מאוד גבוהה בלוקרים, שכן ניתן להחליף את המנעול אף ברב בריח. הבטחון שהלוקר נותן משרה לבן אדם את הרוגע במהלך היום. לוקרים מקנים תחושה חיובית ומרגיעה והתלמיד או הלקוח, תלוי במקרה, יכול להמשיך לעסוק בפעילותו בהמשך היום ללא חשש לגניבה.

3.   עיצוב הלוקר – כיום הכל סובב סביב היופי בכל פן בחיים. גם לוקרים אפשר לעצב ולהקנות לעצמנו תחושה של מן שייכות ובעלות על הלוקר. כל אחד יכול לעצב את הלוקר איך שירצה, בעיצוב שיאפיין אותו. לוקרים יוצרים מראה נעים לעין ומונעים את חוסר הארגון והסדר שתיקים גדולים בעלי ציוד כבד יכולים לגרום. לכל מקום יש את הייחודיות שלו (עבודה, בית ספר, חדר כושר) וכך נעצב את הלוקר בהתאם לאותו המקום.

4.   אחריות – במקרים של גניבות מלוקרים אישיים, לרוב האחריות מוטלת על המקום המציע את השירות, כלומר שלמשל גנבו לך ציוד בעבודה, העבודה תפצה אותך בהתאם לציוד שנגנב. גניבות הם לא דבר נפוץ, שכן לכל לוקר יש את המנעול האישי שלו ורצוי שלא לשכפל את המפתח או לגלות את הקוד לאף אחד, לשם הבטחון.

אז   אם כבר השתכנעתם ואתם רוצים לוקר לעצמכם, כדאי לדעת לפני:

כאשר בוחרים אפשרות של התקנת לוקרים אישית צריך לבחון את הסוגים בשוק כדי להתאים את התא לצרכיי המקום. יש לחשב את הציוד שאנו עומדים להכניס ללוקר, כך שנדע את מידותיו ואת גודלו של הלוקר. לחדר כושר מספיק לוקר קטן, בהתאם לתיק אותו אנו מביאים, כזה שלא תופס הרבה מקום, לבית ספר ניקח בינוני, כזה שיקנה לנו אפשרות לאחסן הרבה ספרים שנמנע מלסחוב הביתה ובעבודה ניקח בהתאם לתפקידנו.

עוד מהבלוג של Ninja Girl

תצוגה מקדימה

בחירה נכונה של מסור שולחן

מהו בכלל מסור שולחן? זהו כלי שמיועד לעבודות ניסור עצים גדולים ובינוניים והוא נחשב לכלי ניסור שימושי מאוד מכל הכלים שקיימים בעולם. קיימים דגמים שונים של מסורים שולחנים,...

תגובות

פורסם לפני 5 months
תצוגה מקדימה

מנשא אופניים לרכב

לוקחים את האופניים לכל מקום האופניים הם כלי תחבורה יעיל ונוח אשר שימש בתקופות קודמות. גם כאשר יש לנו רכב פרטי, אנו נהנים לצאת לטיול אופניים מהנה בחיק הטבע לכל המשפחה או לרכוב עליהם בשעה החופשית שלנו בערב, רגע לפני שאנחנו...

תצוגה מקדימה

מכונות שטיפה לכל מצב

מכונות שטיפה לכל מצב תהיתם פעם מדוע הרכבת שבה אתם נוסעים נראית יפה ומצוחצחת? או מדוע הרכב של השכן נוצץ ובוהק? ובכן, מכונות שטיפה הן התשובה הנכונה. באמצעות ...

תגובות

פורסם לפני 1 year

תגובות

טופ 20 - בלוגים

מתחברים לסלונה

הכתבות הנקראות ביותר

אסור לפספס

בחזרה למעלה