הבלוג של Ninja Girl

טיפטיפהבלוג

עדכונים:

פוסטים: 171

החל מיוני 2017

בכל פתיחה של עונת הקיץ ישנו ביקוש לבנות ולעצב פרגולות, זאת מפני שהפרגולה הנוכחית ניזוקה מפגעי החורף או פשוט התיישנה. ישנו מגוון רחב של סוגי פרגולות אשר מוצעים אצלנו בארץ, רובם מתאימות מאוד למזג האוויר הישראלי ונותנות מענה מעולה נגד השמש. את הפרגולה ניתן לעצב לפי הקו העיצובי של הבית או על פי טעמכם האישי.

שימוש בסנטף לפרגולה

הסנטף הוא לוח פוליקרבונט קשיח ועמיד שמגיע בצורה של גלים, יש לו שימושים רבים בתעשיית הבנייה. התכונות שלו, בתור חומר, הן מעולות ובעלות יתרונות רבים, כל אלה הופכים את הסנטף לחומר מבוקש מאוד בענף הבנייה הישראלי. מבין התכונות היותר טובות של הסנטף הם – בחירת הצבעים שלו, גמישות, העברת אור (מעביר עד 90% מהאור), מענה מעולה לצל ועוד מגוון רחב של תכונות טובות.

במסגרת השימוש הביתי של הסנטף, הוא מעולה לקירוי של פרגולות, מחסנים קטנים, סככות (לדוגמא, לתליית כביסה), חניות ועוד. בגלל שחומר זה הוא נורא קל משקל, עמיד מפגעי מזג האוויר, מאפשר העברה של אור, חוסם קרני UV ועוד, הוא אידיאלי ביותר לבנייה של פרגולה והוא נבחר על ידי המון בעלי מקצוע שמספקים שירות של הקמת פרגולות.

סוגים של פרגולות

בזמננו, ניתן למצוא המון סוגים ודגמים של פרגולות, ההבדלים ביניהם באים לידי ביטוי בסוג החומר (עץ, אלומיניום ועוד…), בדגם ומטרת השימוש. ישנם סוגי פרגולות שונים, לדוגמא – פרגולה להצללה מלאה, פרגולה להצללה חלקית ועוד. ישנו פרגולות מסוגים שונים של עצים או סוגים שונים של מתכת, פרגולות ישרות, פרגולות משופעות, תלויות ועוד.

בנייה של פרגולות

פרגולות ניתן לבנות באופן עצמאי, בעל בית פרטי שמעוניין לבנות את הפרגולה שלו בעצמו יכול להיכנס למחסן עצים מקצועי ולמצוא שם מגוון רחב של סוגי עצים וגם כלים לבנייה של פרגולה. אם אין לו את הזמן והסבלנות, תמיד אפשר לפנות לחברה שבונה פרגולות.

עוד מהבלוג של Ninja Girl

תצוגה מקדימה

עזרה מעולה לספירת מלאי

מדפסת מדבקות לספירת מלאי בתי עסק בעלי מחסני סחורה יודעים שספירת מלאי היא מלאכה חשובה שיש לדייק בה ויש לערוך אותה באופן קבוע ורציף. ספירת מלאי הינה אחת הדרכים המוצלחות ביותר על מנת שהבעלים יוכל לדעת ולקבל תמונה מלאה...

תגובות

פורסם לפני 1 year
תצוגה מקדימה

מהי מצלמה טרמית?

 כולנו משתמשים במצלמות מדי יום -חלקנו מצלמים תמונות סלפי באינטרנט, האחרים אוהבים לצלם נופים עם ציוד מקצועי יותר. אך בסופו של דבר, כולנו מתעסקים עם מצלמות בתדירות זו או אחרת. במאמר זה נדבר...

תגובות

פורסם לפני 10 months
תצוגה מקדימה

בחירה נכונה של מסור שולחן

מהו בכלל מסור שולחן? זהו כלי שמיועד לעבודות ניסור עצים גדולים ובינוניים והוא נחשב לכלי ניסור שימושי מאוד מכל הכלים שקיימים בעולם. קיימים דגמים שונים של מסורים שולחנים,...

תגובות

פורסם לפני 6 months

תגובות

טופ 20 - בלוגים

מתחברים לסלונה

הכתבות הנקראות ביותר

אסור לפספס

בחזרה למעלה