כל מה שלא ידעתם על פילטרים לאינסטגרם

פילטרים לאינסטגרם איך מוצאים אותם?

אינסטגרם היא אחת האפליקציות הפופולריות בעולם והסיבה היא קהילה מדהימה של משתמשים שמעלים מליוני תכנים על בסיס יומי,מה שהופך אותה בצורה לא רשמית לאחד המקומות המבעבים ביותר בפלנטה שאנו חיים בה (בהנחה שאין עוד פלנטות לחיות בהם), הסטוריז הם ללא ספק הצד החזק של אינסטגרם, אבל הדבר הבאמת מדהים באינסגרם הוא הפילטרים, כולם יודעים שהסטוריז הכי חזקים הם אלו שעושים שימוש בין היתר עם  פילטרים לאינסטגרם ויצירתיות, אפשר לומר שאינסטגרם עוצבה מחדש כדי שיהיה למשמשים כיף לצרוך את הפילטרים שלהם על בסיס יומי והכי חשוב , שיהיה להם קל למצוא אותם, את הפילטרים אפשר למצוא אך ורק בתוך גן הסגור של אינסטגרם ולא באף מנוע חיפוש אחר.

פילטרים לאינסטגרם

 

כל מה שצריך לעשות זה לפתוח את האפליקציה של אינסטגרם, ולגשת אל הסטוריז, תוכלו לעשות זאת על ידי הקלקה על המצלמה של הפרופיל בצד שמאל למעלה או ימין תלו בהגדרות הטלפון, תצטרכו להחליק לצד הנגדי. בנקודה הזו תוכלו לראות את המצלמה הבסיסית של הטלפון ומתחת לכפתורי הצילום יופיעו הפילטרים, כל פעם שתלחצו על הפילטר השם שלו יופיע.

 

 

פילטרים לאינסטגרם לסטורי

גלריית הפילטרים תיפתח באופן טבעי. בראשה יהיו קטגוריות שונות כמו סלפי, אהבה, צבעים ותאורה, סגנונות מצלמה, מצבי רוח, הנאה, סביבה, בעלי חיים, מדע בדיוני ופנטזיה ועוד,  אלו הגטגוריות הנגישות, וכאשר תבחרו אחת תוכלו לראות שתצוגה משתנה כדי להראות לך את הפילטר שנבחר,. השיטה היעילה ביותר לחפש פילטרים לאינסטגרם היא לפי שמות, מצאנו את הפילטרים הכי שווים לאינסטגרם ותוכלו לנסות בעצמכם.

הפיצ’ר שכולם חיכו לו באינסטגרם היה חיפוש, הוא איפשר סוף סוף למצוא את הפילטר שכל כך רציתם, לפני כן זה לא היה אפשרי והיה אפשר למצוא פילטר רק דרך סטוריז של אנשים אחרים, ורק אלו שהיו מגיעים לפילטרים המשוגעים והמצחיקים היו אלו שזוכים לפופולריות גדולה  אם חשקתם בפילטרים לאינסטגרם אז כנראה שתרצו להכיר את הפילטרים הכי מוצלחים שקיימים הים בפלטפורמה, אם שאלתם את עצמכם איך מכינים פילטרים לאינסטגרם משלכם, דבר שעבורו צריך להשתמש בתוכנה Spark AR Studio שפותחה בפייסבוק עצמה, זוהי תוכנה ששולטת על הממשק הויזואלי של הפילטר, הצבעים, הצלילים והאנימציה, עם התוכנה תוכלו לשנות ולהשפיע על הפילטר שלכם.

 

 

לא משנה עד כמה זה היה ללא הגיוני לראות את ההצלחה האדירה במשקפיים החכמים של המציאות הרבודה בשנת 2020), השנה AR נאלצת להסיר את הראש מ”ענן AR “ולהתמודד עם כמה שזה באמת קשה להציג את המוצרים הלבישים שלנו. מה מחכה לנו ב- 2020? הצגתם של כמה משקפי AR שישנו את העולם. למרבה המזל כשאנחנו מפסיקים להתבונן בכוכבים, נתחיל לראות את ההצלחות המשמעותיות שיקרו השנה ויהפכו את המציאות הרבודה לעניין.

 

איך יוצרים פילטרים לאינסטגרם ב2020

פילטרים לאינסטגרם הם התבלין החדש והממכר בסטורי, אם לפני עשור היינו מתלהבים מאפליקציות כמו היפסטמטיק או אפליקציות המדמות עדשות של מצלמות שונות, כיום האפ קילר החדש הוא הפילטר, הוא מגיע בשלל צורות, צבעים, מימדים וצלילים, מה שנקרא מציאות רבודה.

פייסבוק הצטרפה לחגיגה רק לפני 3 שנים כאשר הכריזה על השקת ספארק אי. אר., תוכנה וגם פלטפורמה ליצירת פילטרים, הם התחילו בלאפשר בניית פילטרים לפייסבוק שפעלו אך ורק מתוך אפליקציית המסנג’ר, מהלך שלא צלח במיוחד היות ומרבית הקהל שהסתובב בפייסבוק באותה תקופה (טרום קורונה) היה מבוגר ולא ממש זרם על הקונספט של AR והביא רק כמה מיליונים בודדים של שימושים לעומת מיליארדים של שימושים בפילטרים באינסטגרם.

Spark AR effects applied to face

חשוב לזכור שב2012 סנאפצ’אט הייתה הראשונה להשיק פילטרים מבוססי מיקום בסנאפים שלה, מצחיק שגם את הסנאפ (סטורי) וגם את הפילטר (אפקט) פייסבוק העתיקה, מעניין לראות איך המרוץ ייגמר, כנראה שפייסבוק תנצח בסוף.. אם מסתכלים כמה שנים קדימה פייסבוק מתחילה להדביק את הפער מול סנאפצ’ט בטכנולוגיה, ואז קורה דבר מפתיע, טיק טוק מצטרפת למירוץ עם אפקטים שהם חלק מהצ’אלנג’ים שלה, אז יש פה פאן מעורב עם טכנולוגיה וטרנדים. הפילטרים כאן להישאר ועל זה אין ספק, ככל שהטכנולוגיה של הTracking מתפתחת, ככה הפילטרים מתפחים יותר ויותר, בקרוב יהיה אפשר לעקוב אחרי כל חלק בגוף לרמה שהפילטרים יהיו מאוד אטרקטיביים.

אם התעניינתם כיצד יוצרים פילטרים לאינסטגרם שיתאימו למותג שלך, אז לפני שאתם ניגשים לבנות פילטר חדש באינסטגרם כדאי שתשאלו את עצמכם כמה שאלות לפני שתפתחו את התוכנה, איזה פילטר אינסטגרם אני רוצה לבנות? כמה מורכב הפילטר שאני רוצה לבנות? האם בפילטר יש אלמנטים של תלת מימד? האם בפילטר יש מוזיקה או סאונד אפקטים? האם הפילטר עובד עם אינטראקציות של הפנים? יכול להיות גם פילטר ליצירת מוזיקה, זה הכל תלוי בכם.

ישנם שני מסלולים, הראשון חובבני שבו תוכלו לייצר מסכות, לשים מייקאפ, לשנות צבע עינים, כל אלו כבר מובנים בתוך טמפלטים הקיימים בתוכנה. אם תרצו פילטרים לאינסטגרם שעושים יותר לשנות צבע עיניים ומסכה פשוטה תצטרכו ללמוד לעבוד עם הPATCH EDITOR, ליצור אובייקטים של תלת מימד, ליצור אנימציה, לבנות אינטראקציות מעניינות, לכתוב קוד ועוד טכניקות שישדרגו את הפילטר שלכם פלאים. בכדי ליצור ולהעלות פילטר נכנסים לאתר של ספארק אי אר ומורידים את התוכנה Spark AR Studio, משם מתקינים ונרשמים דרך פייסבוק, בכדי לבדוק פילטרים באינסטגרם תצטרכו לחבר את הפייסבוק שלכם לדף יוצר באינסטגרם.

לבסוף אחרי שתעלו תבנית בסיסית תוכלו לבדוק אותה באמצעות אפליקציה ייעודית לבדקות בשם Spark AR Player, דרך חיבור USB למחשב תוכלו להוריד את הפילטר ישר לטלפון מבלי לעבור באינסטגרם ובפייסבוק.

כדאי לדעת שלאינסטגרם יש תקנון ברור שאינו מאפשר להעלות איזה פילטר שרוצים, לדוגמא אסור להשתמש בטקסטים או בלוגויים המובנים במסך, אסור להפחיד, אסור מוצרי אלכוהול, סמים, מיניות, אלימות וכו’ כל אלו הולכים יחד עם חוקי הקהילה הבסיסים של אינסטגרם.