הבלוג של אלעזר סלע

אלעזר סלע

אלעזר סלע - מנכ"ל פארק התעשיות אריאל

עדכונים:

פוסטים: 7

עוקבים: 0

החל מיולי 2018

שלב 1: קבל הפנייה מאנשים פרטיים (ואתרים) שבהם אתה בוטח

זה נורמלי להתקרב אל בן זוג או קרוב משפחה עבור שם של עובד חוזי הגון, אבל אתה צריך גם לחפש מודה בקיאים ההפניה שלהם לגיטימי.

“על סמך הסיכויים כי מפעיל הקרקע שלך, עורך דין או רו”ח רושם לך עובד חוזי, הם מכניסים את המוניטין שלהם למאזן”, אומר אלעזר סלע.

הבית לשנות את היעדים פרסום, למשל, Houzz ו Angie של רשימה הם גם מדהים כתמים כדי לחפש סקרים והערכות מתוך מאגר עצום של אנשים. הקפד לטרוח בצילומים של עבודות של עובדים זמניים כדי לבדוק אם הם נופלים בטעם שלהם בהתאם שלך.

אלעזר סלע

סלע אלעזר

שלב מס ’2: עשה מעבר לכל ספק שהעובד החוזי שלך בעל כישורים חזקים

זה עשוי להיראות ברור , אבל אתה תהיה מופתע על ידי מה מספר אנשים לא לוודא אם העובד הזמני שלהם יש אישור. (למען הפרוטוקול, עובד חוזי ללא היתר צריך להיות אזהרה גדולה, מנופפת).

“עובדים זמניים מורשים לשלם למדינה לסבסד כי בעלי המשכנתא אם העובד החוזה לא לסיים את הפעילות בצורה בטוב טעם”, אומר סלע אלעזר.

בעלי משכנתא גם צריך להשלים חקירה אישית אמיתית על עובדים זמניים פוטנציאליים כך מסביר אלעזר סלע. לצוד כל שעבוד של טכנאי, אשר הם מקרים חוקיים מתועדים על ידי קבלני משנה שלא שולמו, ולהשלים לבדוק אישור עבור ספקי.

בסופו של דבר, אל תתעלם מהציד אינטנסיבי של ההיסטוריה של ההתנגדויות, אשר ניתן לגלות באינטרנט באמצעות חקירה בסיסית של Google של הארגון ואת שם הבעלים. קוסטלו לוקח בחשבון כי בעלי משכנתא רבים לעשות את זה צעד מאוחר בו זמנית, ובסופו של דבר לחשוף את ההיסטוריה כי היה גורם להם להרהר על רכישת העובד הזמני שלהם בכל מקרה.

מסדי נתונים מקוונים אחרים כדי לבדוק לשלב את Better Business Bureau, לשכת המסחר, ואת היחסים החליפין, כמו השתתפות אלה אגודות באופן קבוע מראה אמיתי, לגיטימי העסק.

ודא שיש להם הגנה מתאימה, כולל מומחים, ואם התשובה היא כן, היא אינדיקציה כי הם אמינים בתחומם ורציניים.

לבסוף, בדוק עד כמה העובד הזמני עושה עסקים.

“ככל שהארגון המורחב יותר נמצא במשימה, כך סביר יותר שיישארו בסביבה ויהיו שם על הסיכוי שיידרשו כל עבודה מבטיחה”, אומר סלע. הוא הבחין כי זה לא מדהים עבור חלק, עובדים זמניים לעזוב את העסק בשנים הראשונות מאז הם לא מבינים את העלויות הכלולות. אזור פיזי אמיתי, במקום לעבוד מתוך גב המשאית, הוא מצביע הגון לכל החיים.

עוד מהבלוג של אלעזר סלע

תצוגה מקדימה

אלעזר סלע - המלצה מפנחס ולרשטיין

בס"ד                                                                                             כ"ד אייר...

תגובות

פורסם לפני 2 months
תצוגה מקדימה

אלעזר סלע מקבל המלצה מיורם שי

לעונג הוא לי לרשום שורות אלו: מר אלעזר סלע מוכר לי אישית מזה שנים רבות ומועילות. במסגרת הכרות רבת שנים זו, מר אלעזר סלע ואני נפגשנו בצמתים רבים ושונים במסגרת תפקידיו...

תצוגה מקדימה

אלעזר סלע עם ניתוח התעסוקה בשומרון

אלעזר סלע עם ניתוח המצב הקיים באיזורי התעסוקה המרכזיים של איזור מרכז-מערב השומרון. בסך הכל באלקנה קיים פוטנציאל לכ-10 אלף מ"ר בנוי למסחר ותעסוקה שברובו מנוצל. באורנית קיים פוטנציאל...

תגובות

טופ 20 - בלוגים

מתחברים לסלונה

הכתבות הנקראות ביותר

אסור לפספס

בחזרה למעלה